PDA

Zobrazit normální verzi : Geartaz wh



Fighter
11-06-15, 00:00
Podla mna ma wh.Sorry za prve 2 kola.Ked mi to dobre pise tak najlepsie casy su priblizne od 31:50,pri konci uz vypaty netrefi ani dvere :)

GearTAZ^ VALVE_0:0:590552397 5.104.23.14 CZ

demo:http://csko.cz/dema?UPD=Ilpl0Z7Y

NarutoO
12-06-15, 23:46
Clear

E: tak ať se na to podívá ještě někdo

Fighter
13-06-15, 00:57
Nemoze byt :) Kukni to este jednou:)

Ide schody,ct muze byt hocikde na bombovisku ale on rovno namieri na cupiaceho hraca ktory sleduje long
Strazi schody a ,,vsimne,, walkujuceho hraca ktoreho potom pocuje ale odkial vie,ze pojde po rymse????Lebo uz ma predmierene na tu vysku!!!!
A na longu presne vie kde stoja hraci,da aj tretieho o ktorom vediet nemoze a hned heda cez roh

Hlavne,ze potom jak zbada,ze ho asi spectuju neda nic,stratil svoje vedomosti???Uz ho dlho spectujem a prvykrat sa takto ukazal,ze sa mi daco aj natocit podarilo
Porozmyslaj este a at to kuknu aj iny adminy.Ked bude podla vas clear tak respectujem vas nazor ale ja si za svojim stojim a podla mna je citer

NarutoO
13-06-15, 01:34
Nemoze byt :) Kukni to este jednou:)

Ide schody,ct muze byt hocikde na bombovisku ale on rovno namieri na cupiaceho hraca ktory sleduje long
Strazi schody a ,,vsimne,, walkujuceho hraca ktoreho potom pocuje ale odkial vie,ze pojde po rymse????Lebo uz ma predmierene na tu vysku!!!!
A na longu presne vie kde stoja hraci,da aj tretieho o ktorom vediet nemoze a hned heda cez roh

Hlavne,ze potom jak zbada,ze ho asi spectuju neda nic,stratil svoje vedomosti???Uz ho dlho spectujem a prvykrat sa takto ukazal,ze sa mi daco aj natocit podarilo
Porozmyslaj este a at to kuknu aj iny adminy.Ked bude podla vas clear tak respectujem vas nazor ale ja si za svojim stojim a podla mna je citer

Ide schody,ct muze byt hocikde na bombovisku ale on rovno namieri na cupiaceho hraca ktory sleduje long
Co by asi tak dělal, když vidí hráče vpravo? Crossem šmejdil po bombovišti? Kdyby ho viděl WH, tak ho trefí hned a ne po čtvrtině sekundy.

Strazi schody a ,,vsimne,, walkujuceho hraca ktoreho potom pocuje ale odkial vie,ze pojde po rymse????Lebo uz ma predmierene na tu vysku!!!!
Tohle by mohla být wallhacková situace, nicméně představ si, že ten člověk dostane ban, přijde sem a my mu tohle dáme jako důkaz. S tim dost dobře nepochodíš. "Tak jsem ho slyšel dupat no". Nemíří do výšky hlavy, ale trochu níž. Všimni si jak potom jde zpátky na plant, jde tam enemy z longu a on si ho zase všimne až po chvíli. To je naopak proti tomu že by měl WH.

A na longu presne vie kde stoja hraci,da aj tretieho o ktorom vediet nemoze a hned heda cez roh
Zkušenější hráči ví přesně kde kdo stojí. Na diust dvojce tuplem, neexistuje snad profláklejší mapa. Při situaci kdy se jde rovnou je nezbytné minimálně dírovat určitá místa, čekat enemy na určitých místech. Taky se mi to nezdálo, pouštěl jsem si tuhle situaci víckrát, ale to by bylo spíš na AB, než na WH. + jak ví že v díře nikdo neni? Neslyší kroky, používá sluchátka.

Takže stále platí, ať se ti na to koukne někdo jiný. Za mě stále čisté.

Fighter
13-06-15, 01:42
Suhlasim s tebou,tvoje argumenty su dobre ale-

Nestriela hned? Jasne,ze ne.Keby vybehol a hned sundal hraca este cez roh tak je to wh jasny,takto moze argumentovat,ze ho videl

Vie kde treba dierovat? Jasne,ze kazdy vie,ale-vidis ho niekde na deme dierovat?????Skuseny hraci dieruju miesta kde zvyknu stat superi,poobzeraju sa ale on ne,streli len tam kde niekto stoji a jak vidiet velmi presne,rovno heda :DDDD

A tie katy,ze pouziva sluchatka?Neraz som stretol supera v katach kde sa nejaka lama zakempila a tam cupel cele kolo,nepohol sa takze neboli ani kroky :D


E: pripojil sa 11:25 http://csko.cz/dema?UPD=AmsGhOmq

pweredbytvaroh
15-06-15, 21:54
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=148176