PDA

Zobrazit normální verzi : VIP - výhody na DD2



TerKa98
11-06-15, 16:35
Zdravím, nebylo by lepší přidat více výhod když si zakoupíte VIP na serveru třeba přidání nejakých VIP skinů nebo dostávání HP za kill třeba za normální kill 1 HP a za hlavu 3 HP bylo by to podle mě fajn, zkuste o tom porozmýšlet je to jen nápad prosím neurážejte :)
Podle mě by měli lidí větší chuť si to VIP koupit.

Bezdak
11-06-15, 18:05
Na plno serverech kde jsou hp za killy dostávají VIP hráči 2x víc životů. (např. na dm dostane normální hráč za kill 10hp a VIP hráč 20hp). A zavádět nějaký healovaní na klasických serverech je kravina.
Co se týče VIP skinů si myslim že je to akorát zbytečné rozptýlení.

Britny
11-06-15, 18:13
Podle mě na těch obyč střílecích serverech jako je D2, mega, old úplně to VIP jak je ted stačí. Už tak je to docela velká výhoda o proti těm co ho nemají, což je vesta + helma a u CT kleště. Skiny máš jako VIP zase jinde a přidání HP, to už by bylo až moc. Když se to dává na ty fun (ted nemyslím fun servery) tak to ještě chápu, ale na klasických střílecích by to být nemělo. Kotel tam před nějakou dobou přidal ještě kleště pro Ct jako u VIP, což po celou dobu třeba nebylo no. Musíš se taky dívat na to, že ne všichni to VIP chtějí, tak aby to nebylo zase moc přehnané.