PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na server: only Steam server



zavo
16-12-11, 15:46
Napadla mi jedna vecička.
- je veľa hráčov ktorí majú steam účet a je ich viac a viac.
- Preto navrhujem neviem vlastne či to bude možné no mohol by sa založiť nejaký server iba pre STEAM hráčov nebaví ma stále hrať nejaké servery kde sú samí lamáci.
Aspoň by ste mohli zmeniť nejaký server na obraz mojej myšlienky.

zavo
16-12-11, 16:03
To som nepovedal no clovek so steamom poprve je ich menej bolo by viac volnych miest na pripojenie a podruhe podla mna su aspon oneco lepsi ved ked kukam server nejaky a je to steam hrac neni posledny ale medzi prvými

zavo
16-12-11, 16:16
no je ich tolko aby fungoval aspon jeden server

Larodar56
16-12-11, 18:03
Co vy víte, třeba ten server Kotel vytvoří. :)

Spirith
16-12-11, 18:10
Nebylo by to špatny , ale také zaleži jaky typ hry by to taky byl.

Larodar56
16-12-11, 18:12
Nebylo by to špatny , ale také zaleži jaky typ hry by to taky byl.

Klasický csko.

Bezdak
16-12-11, 18:37
Ano možná by se nezaplnil současnýma steamákama co hrají na kotelně, ale věřim, že by si tam šli zahrát steamáci co jsou zvyklí na steam servery a nějakou tu úroveň ve hře a normálně na kotelně nehrají.

zavo
16-12-11, 21:00
Podla mna by ten server mohol mat neco aj ako /rank alebo /top15 a urcite by mal byt klasický

Kotel
16-12-11, 22:03
Momentálně tu hraje 10% hráčů se steamem. Only steam by mohl byt classic nebo deathmatch, ale zatim bych tyto servery udelal only protokol 48. Pak se uvidi.

zavo
16-12-11, 22:06
ok diky za vyjadrenie no ja zas mám steam a mam docela dost kamosov a vedel by som ich dostat aj na nase servery staci napisat

zavo
16-12-11, 22:17
urcite classic deatmach je nanic

VINCE C.
17-12-11, 00:28
nebaví ma stále hrať nejaké servery kde sú samí lamáci.


Nemáš rád svoje bližní?

Trsak
17-12-11, 09:56
Podle me je steam server aktualne na nic. Na classicu je hodne slusna uroven skillu, tak si hraj tam.

Svacinar
17-12-11, 11:39
Souhlasím s Trsakem, není nutný vytvářet only steam server.

zavo
17-12-11, 12:19
j nemam tych lamakov

Charon35
17-12-11, 18:00
Čo ak nejaký NS ide na class iba kvôli nastaveniam? (ff on, atď.) Ak by sa spravil Only Steam Classik, tak by odišiel inde. Keď už, tak úplne nový server s nastavením súčasného classiku. Neprerábať súčasný classik na only steam.

zavo
18-12-11, 16:01
ok
jak cete classic je dobry da sa. Nemusi sa nic menit bol to len navrh

Kotel
20-12-11, 23:56
82.149.235.135:27015

Ridik :D
21-12-11, 01:36
ten kdo si koupi origos csko to mysli z cs aspon trochu vazne jsem pro zalozeni takoveho serveru je velka pravdepodobnost ze tam budou normalni lidi kteri kdyz vidi ze nekdo walkuje tka tam neprobehne

chmod a+x /bin/laden
21-12-11, 02:26
j nemam tych lamakov

Zrovna ty máš na kotelně odehrané sotva dva dny a oslnivou bilanci

Kills per Death: 0.6298
zdroj: HLSTATS (http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=785221)

http://rlv.zcache.com/loser_demotivational_template_postcard-p239557672443937185z8iat_400.jpg

zavo
24-12-11, 22:43
no vies ked dostanes trojaka a hras teda na kompe ktori je potom uplne nanic a potom sa ti kazi secko mozne klavesa atd hras uzasne no teraz mam secko uz v poradku a hra sa mi lepsi.
No a som len u vas na kotelne registrovany len tie dva dni dokopy.
Hravam uz druhy rok kotelnu ak ces vedet a asi by som si nekupoval steam keby som bol nejaky lamak.
sak sprav rezervaciu napis mi PM 1vs1 dame a uvidime do je lepsi ci sa bojis alebo nejak vyhovoris?

chmod a+x /bin/laden
25-12-11, 02:45
sak sprav rezervaciu napis mi PM 1vs1 dame a uvidime do je lepsi ci sa bojis alebo nejak vyhovoris?
Odpověď je jednoduchá, nejsem aktivní hráč, takže s tebou do souboje nejdu.


no vies ked dostanes trojaka a hras teda na kompe ktori je potom uplne nanic a potom sa ti kazi secko mozne klavesa atd hras uzasne no teraz mam secko uz v poradku a hra sa mi lepsi.
No a som len u vas na kotelne registrovany len tie dva dni dokopy.
Hravam uz druhy rok kotelnu ak ces vedet a asi by som si nekupoval steam keby som bol nejaky lamak.
Já jsem tu jenom postnul statistiku, kterou jsem o tobě našel; dokonce jsem tam uvedl i zdroj dat. Můžeš tady klidně hrát dva roky, ale v řeči čísel je tvá bilance z poslední doby žalostná.

Na hardware se nevymlouvej, pokud ti blbne klávesnice - proč to vůbec zapínáš? A counter-strike 1.6 rozjedeš i na počítačích, co se vyráběly v době, kdy ty ses teprve narodil:

Požadavky CS 1.6:
Minimálně: procesor 500 MHz, 96 MB paměť RAM, grafická karta s 16 MB paměti, systém Windows XP, myš, klávesnice, připojení k Internetu
Doporučeno: procesor 800 MHz, 128MB paměť RAM, grafická karta s 32 MB nebo více paměti, systém Windows XP, myš, klávesnice, připojení k Internetu

Vůbec nechápu, čeho jsi chtěl tímhle vláknem dosáhnout. Z tvých slov přímo čiší "já mám steam a kdo je víc!". Vlastnictví steamu vůbec nic nevypovídá o kvalitě hry, skiller může hrát i na non-steamu. K tomu všemu steam teď do konce roku pořídíš za stovku v českých, což je i pro žáky ZŠ dost směšná částka, opravdu ho teď může mít opravdu každý.

To, že na serverech hrají hráči bez steamu, a to si laskavě uvědom, to vůbec neznamená, že to jsou lamy - vždyť i mnozí admini hrají přes non-steam.

Krom toho je naprostá pitomost separovat lepší hráče od těch horších. Nováčci staré hráče potřebují, aby viděli, jak se to má hrát, aby si uvědomili, že jde hrát slušně, poctivě a přitom vyhrávat. Navíc nevím, kdo by ti tam hrával, zkušení hráči mají rádi svoje zaběhnuté servery, a nevím, jestli by zrovna hráči tvého formátu dokázali nalákat elitní hráče odjinud.

apach29
25-12-11, 04:08
no vies ked dostanes trojaka a hras teda na kompe ktori je potom uplne nanic a potom sa ti kazi secko mozne klavesa atd hras uzasne no teraz mam secko uz v poradku a hra sa mi lepsi.
No a som len u vas na kotelne registrovany len tie dva dni dokopy.
Hravam uz druhy rok kotelnu ak ces vedet a asi by som si nekupoval steam keby som bol nejaky lamak.
sak sprav rezervaciu napis mi PM 1vs1 dame a uvidime do je lepsi ci sa bojis alebo nejak vyhovoris?

Ja tu tvoji vyzvu prijimam, i kdyz uz nejsem admin, ukazu ti, co znamena byt steam hrac :).

Svacinar
25-12-11, 04:14
Ja tu tvoji vyzvu prijimam, i kdyz uz nejsem admin, ukazu ti, co znamena byt steam hrac :).

Pokud Vám to nebude vadit, rád bych se na to podíval. Když se tady zavo ohání svým nepřekonatelným skillem, rád se něco přiučím :)

Smile
25-12-11, 04:15
Však dobrý, dostal steam jako předčasnej vánoční darek, tak hned ego up...

chmod a+x /bin/laden
25-12-11, 10:21
Však dobrý, dostal steam jako předčasnej vánoční darek, tak hned ego up...
Taky jsem tak chtěl argumentovat, ale prověřil jsem si ho, steam účet (http://steamcommunity.com/profiles/76561198019888297) má už od ledna 2010, dle počtu hodin si CSko koupil někdy letos v říjnu. Takže už to nějakou dobu má - a teď jen možná usoudil, že kdyby tu byl only steam server, tak by tam nemuselo být tak přecpáno, aby si kvůli hraní musel pořizovat VIPko

zavo
25-12-11, 12:16
Krom toho je naprostá pitomost separovat lepší hráče od těch horších. Nováčci staré hráče potřebují to je pravda no tých je dosť.
no ak uz nejsi az tak zly a ces hrat dobre potrebujes nato dobrych hracov sak minule som si zahral oldschool a jeden típek tam mal skóre -2,19 tak si hraj medzi takými
iba MILHAUS a Lakaj na oldschoole zachranuje dobrych hracov

zavo
25-12-11, 12:22
apach
Síce som vyzval chmoda ale nevadí pojdem aj stebou ale ne v nedelu alebo pondelok tento.
Ak prehrám tak sa aspoň nečo naučím a aj sa poučím ale nikdo nás tam nebude kukať a výsledok možeš potom povedať ak budeš cet. Je mi to jedno je to hra :D
Nech vyhraje ten lepší!! veľa šťastia a urob rezerváciu

vedouci venny
27-12-11, 15:24
Hurá konečně něco nezamknutého..

Zavo podle tvého nicku nehraješ na Mega pubu a na classicu http://csko.cz/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1106817 nevím na co by byl zrovna tobě steam server když nic netrefíš

Jinak lamka asi budeš ty no ..:)

Ridik :D
27-12-11, 16:42
myslim ze pokud nezapnes tak si proti chmodovi ani apachovi nic neuhrajes :D

zavo
30-12-11, 13:22
no uvidime viem ze prehram no aspon sa ppokusim neco spravit :D

apach29
30-12-11, 21:29
no uvidime viem ze prehram no aspon sa ppokusim neco spravit :D

Snazil jsi se, to je pravda. Kup si lepsi sluchatka a uslysis mne priste stejne jako ja tebe prez pul mapy. Nestaci si zdokonalit jen aim, i kdyz to je taky dulezity, ale musi vedet co a jak a predvidat a trochu i premejslet u toho hrani. Aim, brain, zkusenosti i trochu luck, to vsechno dokupy je skill. Ne ze mas steam a jsi automaticky skiller :)

Th3 Pr0
30-12-11, 21:33
appach máš demo? rád bych se na něj koukl :-)

apach29
30-12-11, 21:38
Ale kde, bylo to jen 4fun :)

zavo
31-12-11, 13:46
No ja hrám teraz cez repraky slúchadlá sa mi pokazili idem si kupovať nové, nevieš nečo odporúčiť?? značku.

apach29
31-12-11, 16:03
No ja mam SteelSeries 5H, ty uz se ale tezko sezenou.

zavo
31-12-11, 17:56
Moj tata ich snod sozenie mozno ine alebo aj lepsie on sa v tom vyzna kedze pracuje so zvukom.

vo0n
07-01-12, 15:31
steam server by bol dobry uz len preto aby som sa nemusel divat na tych "NS skillerov" ktory len proste vedia hrat s wh a admini ich nekonroluju lebo to hraju dost dlho a veria im alebo sa kamaratia v RL. Ten kto nema steam je vskutocnosti lama pretoze kazdy aspon kus rozumne rozmyslajuci clovek obetuje tych 10 €a kupi si ten steam ked to mysli s cskom vazne.
Najlepsi je aj tak trapko Hyna :D on ma steam ale ho nepouziva :D ked ma nietko steam a nepouziva ho to znamena ze nechce byt zabanovani lebo ma cheaty.

zaludex
07-01-12, 16:32
Tím chceš říct že třeba já a dalších 10 tisíc lidi co hraji cs s non steam tak sou lamky ?????

zavo
10-01-12, 15:23
Urcite to nechce povedat len by bol taky server dobry, a nebolo by tam zase stale plno - dufam

Abey
10-01-12, 16:18
Na kotelne hraje vela začinajucich hračov,takže ne každy kto ta kilne cez stenu abo ti da HS ma Wh/Ab...
+Nie každy tu je decko ktorému mamka kupi steamko (dospeli si nato musia najprv zarobiť) ..

vo0n
11-01-12, 01:43
http://necyklopedia.wikia.com/wiki/Lama

http://lama-tym.unas.cz/

killer-savage
11-01-12, 08:00
ten dusan na wikia ma dostal. :D

zavo
24-02-12, 12:30
Spravi sa tu teda nieco alebo by ste to mohli locknut?

Kotel
24-02-12, 12:35
Neni dostatek hracu. Vcera byl classic od 18 do 20 hod jen pro steam a vip hrace a byl plny jen hodinu. Zkusim nastaveni nechat.

Charon35
24-02-12, 18:03
Neni dostatek hracu. Vcera byl classic od 18 do 20 hod jen pro steam a vip hrace a byl plny jen hodinu. Zkusim nastaveni nechat.

Len pre info. Písal mi aj Venny na steame a fakt tam bolo vtedy tuším 6 ľudí. Na jednej strane niektorí chcú aby bol only steam server, ale na druhej keď je, tak tam skoro nikto nie je....možno sa nemajú pred kým vyťahovať so skóre. To už neviem.

EDIT: ApAch, možno no. Ale pri šiestich hráčoch zo začiatku, neviem koľko ľudí také niečo rozhlási. nvm. Ukáže len čas.

apach29
24-02-12, 18:20
Nebo mozna staci, ze si na to hraci zvyknou a rozhlasi jakej super steam server na kotelne je.
Podle jednoho dne to nemuzes posuzovat si myslim.

muranec
04-03-12, 17:30
Odpověď je jednoduchá, nejsem aktivní hráč, takže s tebou do souboje nejdu.


Já jsem tu jenom postnul statistiku, kterou jsem o tobě našel; dokonce jsem tam uvedl i zdroj dat. Můžeš tady klidně hrát dva roky, ale v řeči čísel je tvá bilance z poslední doby žalostná.

Na hardware se nevymlouvej, pokud ti blbne klávesnice - proč to vůbec zapínáš? A counter-strike 1.6 rozjedeš i na počítačích, co se vyráběly v době, kdy ty ses teprve narodil:

Požadavky CS 1.6:
Minimálně: procesor 500 MHz, 96 MB paměť RAM, grafická karta s 16 MB paměti, systém Windows XP, myš, klávesnice, připojení k Internetu
Doporučeno: procesor 800 MHz, 128MB paměť RAM, grafická karta s 32 MB nebo více paměti, systém Windows XP, myš, klávesnice, připojení k Internetu

Vůbec nechápu, čeho jsi chtěl tímhle vláknem dosáhnout. Z tvých slov přímo čiší "já mám steam a kdo je víc!". Vlastnictví steamu vůbec nic nevypovídá o kvalitě hry, skiller může hrát i na non-steamu. K tomu všemu steam teď do konce roku pořídíš za stovku v českých, což je i pro žáky ZŠ dost směšná částka, opravdu ho teď může mít opravdu každý.

To, že na serverech hrají hráči bez steamu, a to si laskavě uvědom, to vůbec neznamená, že to jsou lamy - vždyť i mnozí admini hrají přes non-steam.

Krom toho je naprostá pitomost separovat lepší hráče od těch horších. Nováčci staré hráče potřebují, aby viděli, jak se to má hrát, aby si uvědomili, že jde hrát slušně, poctivě a přitom vyhrávat. Navíc nevím, kdo by ti tam hrával, zkušení hráči mají rádi svoje zaběhnuté servery, a nevím, jestli by zrovna hráči tvého formátu dokázali nalákat elitní hráče odjinud.

s tymí požiadavkami by som sa moc nerozklrikoval pretože ja mam 4 gb ram 2.00ghz 2 jadro a 128mb intel integrovanu grafiku a na pube mam 40fps na dm 20 :)

MARTiii
25-04-12, 12:11
nech zapnuty steam aspon na mesic
parametry: stejny jako na classicu jen bez ranku a amx prikazu
mapy: dust2, inferno, nuke a train v libovolny rotaci

Kotel
25-04-12, 13:33
Toz dobra. Ale nejdriv dam upozorneni na tyden. A mozna povolim pripojeni ze zahranici, pokud z tama nebude moc cheateru.

mecky
25-04-12, 16:50
mapy: dust2, inferno, nuke a train v libovolny rotaci

Já bych dal že by šli mapy nějak za sebou aby se nehráli 3 mapy do kola nebo jak to tam je třeba dust2, inferno, nuke, train, tuscan (cpl_mill bych vyhodil je stejná jak tuscan), cpl_strike (nahradil bych za de_mirage je novější) a ještě bych přidal de_forge hraje se na ligách a je to novější verze cbble.

MARTiii
25-04-12, 17:13
Toz dobra. Ale nejdriv dam upozorneni na tyden. A mozna povolim pripojeni ze zahranici, pokud z tama nebude moc cheateru.

ale myslel sem novej classic cislo 2. teraz tam probiha zelenym, ze se zmeni classic na steam
kam prejdou verni ns classicari

Bezdak
25-04-12, 17:19
Mohou jít na mega pub 1/2 :D

Charon35
25-04-12, 19:45
Mohou jít na mega pub 1/2 :D

Tam sa nezmestia. To chce nový server. Asi...

EDIT: ups. Som si to pomylil s nejakou inou dvojkou.

Bezdak
25-04-12, 20:47
Že ne? Na mega 2 je furt prázdno, takže bych to asi viděl že z mega 2 se udělá classic 2 pro NS

Kotel
26-04-12, 12:13
Novej steam server nema sanci.
Jake prikazy chces zrusit? /me, /hp nijak neovlivni hru

STERAC NA PONORCE
26-04-12, 19:46
dle mě supr věc, všechny zbytečnosti jako rank atd. bych dal pryč, vypnul bych úplně teamkill, nechal teamflash, automatický měnění map d2, inferno,nuke, train, (cpl_mill)...

ace
26-04-12, 19:51
Novej steam server nema sanci.

Daj tomu cas.

hfsaa
28-04-12, 09:19
Podľa mňa , keď príde ten Steam server tak doterajší classic bude poloprázdny.

The Frisco
29-04-12, 11:52
To chcete přenastavit Classic server jen pro Steam nebo chcete udělat nový server? Nemám steam a na starý dobrý Classic server jsem si dost zvykl. :cray:

Kotel
02-05-12, 16:14
Server byl vcera plnej az do noci a dneska taky, takze to vypada dobre. Hraci bez steamu maji smulu, ale jinak to neslo. O steam server se pokousim uz dlouho. Je to skvela moznost, jak si zahrat s tema lepsima.
Udelal jsem par mensich zmen: zrusil jsem rank, antikempr, caru po smrti, votovani map (rtv pujde)

Johny Pampeliska
03-05-12, 01:43
No koukal jsem, že v určitou hodinu se to zaplní během chvíle, nebo tam je plno a během 15minut tam nikdo nehraje třeba hodinu je tam mrtvo....určitě to chce čas no, aby ty lidi o tom věděli :o)

I-Mouse
05-05-12, 18:35
Je to dobreee. Konecne hram s niekym lepsim a mozem zvysovat svoj skill. Cheating je minimalny. Prilaka to vela hracov. Len tak dalej.

Je tam vsak chyba. Niekedy ked je koniec mapy napise: Dalsia mapa bude

Nazov nenapise. Zatial sa to stalo u tuscan, mirage.

Bezdak
06-05-12, 14:28
Už se to docela rozjíždí. Třeba teďka tam bylo krásně plno. Hlavně je třeba říct o tom kámošům a taky když přijdete na server a je tam 8 lidí tak tam zůstat a né že to hnedka odpojíte protože tam je málo lidí..
http://cloud.steampowered.com/ugc/541800729618079938/E6BAF9CAF0824CF1D5AADA1A0B077AFBA34B326E/

.slapa-notas
08-05-12, 16:37
iba pre STEAM hráčov nebaví ma stále hrať nejaké servery kde sú samí lamáci.


Lebo zavo je fest skills :-D :-D :-D

Charon35
09-05-12, 13:38
Čím viac lepších steam hráčov, tým viac budú slabší steameri dostávať na prdel a prestane ich to baviť. Odídu a tí lepší zostanú. Or not? Všetko ukáže čas.

urvoNe
11-05-12, 17:42
Možná to byl dobrý nápad , ale když to nebyl steam tak by server pořád zaplněný a ti lepší co tady chodí tak si vyhuntí jak ts nsáky , tak ty steamaře ( podle vás dobré , když vlastní steam ) . Podle mě to mohlo zůstat tak jak to bylo a byly by všichni spokojení , ne jen menšina ;)

DarkAspecT
11-05-12, 17:56
Možná to byl dobrý nápad , ale když to nebyl steam tak by server pořád zaplněný a ti lepší co tady chodí tak si vyhuntí jak ts nsáky , tak ty steamaře ( podle vás dobré , když vlastní steam ) . Podle mě to mohlo zůstat tak jak to bylo a byly by všichni spokojení , ne jen menšina ;)
Jednoduchá rada:Kupte si steam and don´t cry :)

Evis
11-05-12, 18:08
NPSM hvězdičko a vykřičníku, nezapomeň si rejpnout do NS hráčů, bez kterých by tento portál nemohl existovat.
Jinak ten server určitě šanci má.

DarkAspecT
11-05-12, 18:11
NPSM hvězdičko a vykřičníku, nezapomeň si rejpnout do NS hráčů, bez kterých by tento portál nemohl existovat.
Jinak ten server určitě šanci má.
Já bych si nerejpnul,kdyby tu nebyl cry thread o tom že je to diskriminace...Ano ten server má šanci pokud lidé z MP začnou hrát classic.

Kotel
12-05-12, 20:34
Sobota 18:00, 2 hráči. Vracím zpět na ns. V úterý a ve středu, hned po změně na steam, byl večer server plný, takže steam hráči nechtějí hrát na only steam serveru. Nastavení zůstane. Rank tam nebude.

:moqq
11-07-12, 02:01
Jestli je to jeste aktualni - steam server je proste dobrej napad. Ban na steamID ma jinou vahu. Pokud tam nechodej lidi, tak je porad lze motivovat k tomu, aby zacali.

Svacinar
11-07-12, 02:06
Jestli je to jeste aktualni - steam server je proste dobrej napad. Ban na steamID ma jinou vahu. Pokud tam nechodej lidi, tak je porad lze motivovat k tomu, aby zacali.

Bylo to tu chvíli a takhle to dopadlo...



Sobota 18:00, 2 hráči. Vracím zpět na ns.

T3RM1NAT0R
19-09-20, 00:26
Podľa mňa je to nefér voči Non-Steam hráčom veď predsa aj oni chcú radi zahrať cs