PDA

Zobrazit normální verzi : žadam o unban



*Pitbull*
16-12-11, 16:31
Žadam o unban, Dostal jsme ban na 3 dny za udajnej MultiFk pritom jsi nejsem vedom ze jsem dal MultiFk.přitom jsme žadnej MultiFk nedal Bral jsme si Simona a řikal jsme jim jdete do skleneneho boxu v arealu cel dal jsem jim zakazi a prikazy a zakazy a rikal jsem jim bude te je plnit do 3 vteřin a dal jsme jim v boxe posledni reakce na čup a oni čupeli dal po reakci tak jsme je kill a pak me dejf dal ban za MultiFk ale nejde me do hlavy kdyz me pak dejf řikal že jsem řikal ze maji čupet a on jedinej stal a kdyz jsem se ho na to ptal tak prej Dejf.řika- ja nevim tak jako ja jsme zadnej MultiFk nedal tak zadam o unban nebo o vysvětlení .diky http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=16831

Larodar56
16-12-11, 17:00
Počkej si na vyjádření admina.

*Pitbull*
16-12-11, 17:49
to jsi mě řekl novinku:D:D:D ale diky

zavo
16-12-11, 20:10
Pitbul si v poho no nekedy ti asi vypadne pamet bol som medzi tymi ktorim si dal FK povedal si CUPTE sme si cupli a zabil si nas a ten BAN neni az tak velky ja za neco podobne som dostal 7dni ty 3 pokial viem

pepelove
16-12-11, 21:00
Prominte že se tady do toho pletu ale včera na JB sem tam byl Maxikus^:D a pitbull rek posledni reakce čup a zabil je ja nevim ale rek posledni reakce cup takže nedal MFKS takže nevim za co ma Ban k Ct

*Pitbull*
16-12-11, 21:08
Možna že me vypadl mikrak ale to se me v živote nestalo a navic jetsli jsme rikal cupnete si tak jste to meli delat do 3 vteřin a nejde me do hlavy proc si Dejf necupnul teda a vy 3 jo ? ale přisaham že jsem multiFk nedal fakt ne Proto žadam o unban

zavo
16-12-11, 21:09
dal tych reakcii vela no dal aj CUPNITE i vsetci co tam hraju ti to dosveca a bol tam aj DEJF jeho s spytaj povie ti to iste

mozno si ho neal umyselne ja to iste(nedal som umyselne) no j som dostal tyzden a ty tri dni tak neviem coo ta to tak tankuje

*Pitbull*
16-12-11, 21:10
počkame na nejakyho admina nejlepši bude Dejf jestli se tady ukaže

zavo
16-12-11, 21:13
j a nevies jak dopadlo to stym ze zakaz hybat sa je aj BOXOVAT alebo sa to stahuje iba na nohy ci ty si pritom nebol?

*Pitbull*
16-12-11, 21:21
hele až to bude v pravidlech tak se to bude použivat každej řika neco jineho (admin) takže hraj pořad zakazuju boxovat a je to jak to bylo do ted :)

Dejf
18-12-11, 22:54
Ospravedlňujem sa za meškanie , ale nebol som na nete aj teraz píšem len z telefónu. K téme , okrem toho že väzni pri tvojom simonovani neopustili cely do minuty , tak si dal ešte 4 FK . Stali sme pri zadnej stene a ty si povedal čup , tak sme si čupli a ja som akurát písal správu tak som sa postavil omilom ty si vyzabijal tých čo cupeli pri jasnom rozkaze čup , ja nemám v popise práce zisťovať , či ty si mal lág alebo sa ti odpojil mic , ale dávať bany za priestupky. K tomu ešte ťa poznám viem že ti simonovanie ide tak som ti dal kratší ban za mfk ako dávam a ty si este sťažuješ buď rád že máš čo máš.
EDIT: box na myške je považovaný za defaultne nastavenie

grEy
19-12-11, 13:01
EDIT: box na myške je považovaný za defaultne nastavenie
Co? :eek:
EDIT: Aha, sorry, zle som si to precital. Fail

ZombieBot
19-12-11, 13:29
Ospravedlňujem sa za meškanie , ale nebol som na nete aj teraz píšem len z telefónu. K téme , okrem toho že väzni pri tvojom simonovani neopustili cely do minuty , tak si dal ešte 4 FK . Stali sme pri zadnej stene a ty si povedal čup , tak sme si čupli a ja som akurát písal správu tak som sa postavil omilom ty si vyzabijal tých čo cupeli pri jasnom rozkaze čup , ja nemám v popise práce zisťovať , či ty si mal lág alebo sa ti odpojil mic , ale dávať bany za priestupky. K tomu ešte ťa poznám viem že ti simonovanie ide tak som ti dal kratší ban za mfk ako dávam a ty si este sťažuješ buď rád že máš čo máš.
EDIT: box na myške je považovaný za defaultne nastavenie

A nebylo to třeba tak, že řekl, že se hraje simon, ale neřekl, že "Simon řiká...". ?

Dejf
19-12-11, 20:06
A nebylo to třeba tak, že řekl, že se hraje simon, ale neřekl, že "Simon řiká...". ?
Třeba to tak nebylo.

ZombieBot
20-12-11, 09:10
Třeba to tak nebylo.

Já to nemyslel špatně. Nevím, ale tvoje odpověď zněla celkem dost arogantně..