PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] DelteN (WH) --> wowz0r



DelteN
14-06-15, 13:15
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 147978)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Har >
[AMXBANS] Tvuj nick: DelteN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:56139527
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:56139527
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 195.91.108.104
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.91.110.132
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < wowz0r >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz





Poznamka:






Prosím o demo + časy. Dík

wowz0r
14-06-15, 19:04
http://csko.cz/dema?UPD=VCIg3hGd
http://csko.cz/dema?UPD=Agjiy6QP
http://csko.cz/dema?UPD=aZ9VIm2X

NICK "Har"
První soubor - HLTV, časy:
04:00
04:43
08:33
10:10
11:30
13:20
15:18
15:38
18:10
22:57

E:
24:15 - čekání
24:55 - krásně kopíruje pohyb nabíhajícího enemy

Další dva soubory jsou dema z inferna a mirage, myslím, že netřeba časovat, stačí časy z HLTV.

wowz0r
14-06-15, 19:23
(editnul bych předchozí post, ale chci to napsat zvlášť)

Na tomhle portále ses tak epicky zdiskreditoval, že včera, když jsem tě 40 minut točil a pak jsme koukali na HLTV, jsem měl z toho vzrušení mírnou erekci. Jestli sis myslel, že když dohraješ na Steamu a dvě minutky na to se připojíš na NS a budeš cheatovat a projde ti to, tak ses malinko spletl ;)

Vyloženě jsem se těšil, až si požádáš o unban. Ty časy jsem měl připravený ze včerejška :)

Idea
14-06-15, 19:28
Hltv som si s nim prechadzal uz vcera a dnes som si ho prezrel znova potvrdzujem wh aj jeho erekciu.

Burak1
14-06-15, 19:34
Demo si projíždět nemusím, byl jsem na serveru. Bohužel za mě Wallhack.

Samco
14-06-15, 19:40
Trošku ma toto prekvapilo. Neverím, že by si to so zvukom dával všetky tie killy, až príliš obrovská náhoda by to bola. Za mňa WH.

E: Pozrel som ešte HLTV z toho 10.6. čo sem dal pred chvíľou wowz0r a trvám stále na tom, že má WH.

Jarny ^|
14-06-15, 19:41
Ked mam tu moznost tak s vyjadrím.
4:00 počuť kroky
4:43 ? nechapu ten čas
8:33 bolo pocut aj ako skače na tie bedny
10:10 nechapu taky, jedno enemy v ulicke a jedno v plante
11:30 sound
15:40 spíš tenhle čas,ja ho tam vúbec dolu nevidím asi tak ako ty :-)
18:10 delam to isté,je víc nez 80 % že nekdo tam bude nabehovat


Časy ktere mi nesedi vubec 15:40 a 22:57-tento cas je ciste wh

Takze asi takto to vidím ja.

usudzujem z prvního hltv,zbytek kouknu zitra a editnu.

wowz0r
14-06-15, 19:42
I kdyby měl sluchátka z profi nahrávacího studia a seděl ve zvukotěsný místnosti, tak by nedal třeba to, co v 22:57 :) i když tam to vlastně nedal, ale ten wallcheck a zoom byl boží :)

E: Jarny, na demo "har" koukat nemusíš, to je stejné jako HLTV. "Har2" je z mirage, která šla poté a tam si taky dával :)

FizzyBubble
14-06-15, 19:45
Nechápu proč hráči musí používat WH a podobný sračky... Potvzuji WH :wall:

Jarny ^|
14-06-15, 19:46
I kdyby měl sluchátka z profi nahrávacího studia a seděl ve zvukotěsný místnosti, tak by nedal třeba to, co v 22:57 :) i když tam to vlastně nedal, ale ten wallcheck a zoom byl boží :)

Najprv som si myslel ,že clear,no potom ked som si našiel ten posledny čas,začal som uvažovať nad celým hltv a nad mnou vysvetlenými časmi :-)

Cardoxon
14-06-15, 20:04
první hltv za mě clear, všechno jde slyšet nebo zahrát brainem

podívám se na další a pak editnu

E: @jarny 15:40 - já ho tam viděl ;)

DelteN
14-06-15, 20:08
04:00 Pozrel som si kino a bolo ho vidieť
04:43 Bolo ich počuť, tak som si počkal a 1 zajebal, ale som lama, tak som si odbhopoval do bezpečnej vzdalenosti
08:33 Bolo počuť ako skáče, tak si asi domyslím kde by mohol skákať...
10:10 2 idioti boli pri mne a nepozerali sa na bočnú, tak som si zobral bočnú, ako som písal, som lama, tak som si trochu zaliezol a modlil sa, že tá diera padne
13:20 Som kresťan, tak som sa pomodlil a dúfal že ten predstrel padne. Na inferne tam bývaju často s awp.
15:18 Možno mi neuveríte ale videl som ho ako prešiel poza môj chrbát
15:35 Pravda, ten skok bol možno aj 245, strafy sú celkom v pohode.
18:10 Namieril som si na stenu, vyšiel, strelil, zabil, odišiel. Inak to robievam často keď mám awp.
22:57 Počul som ich obydvoch, tak som sa podla toho pohyboval, nie som zas taký idiot že tam ostanem len stáť (prv bolo počuť z bananu, dgl následne m4)
E:
24:15 Riadil som sa podla radaru, pri pekle nikto nebol, všetci sme boli v dome alebo na falošnej, nevedel som kám ísť tak som pozeral do podlezu
24:55 Nebudem snáď strielať stále do istého miesta, boli tam minimálne 3.


(editnul bych předchozí post, ale chci to napsat zvlášť)

Na tomhle portále ses tak epicky zdiskreditoval, že včera, když jsem tě 40 minut točil a pak jsme koukali na HLTV, jsem měl z toho vzrušení mírnou erekci. Jestli sis myslel, že když dohraješ na Steamu a dvě minutky na to se připojíš na NS a budeš cheatovat a projde ti to, tak ses malinko spletl ;)

Vyloženě jsem se těšil, až si požádáš o unban. Ty časy jsem měl připravený ze včerejška :)

Na ns som sa napojil kvôli lagom. Vieš, ja hrám na steame priemerne tak na 20-35 fps. Na nsku mám o pár fpsiek viac :harhar:

wowz0r
14-06-15, 20:18
I'm not buying that shit :) Btw, všiml sis, žes dostal ban na Classicu, ne na Jumpu?

UNHCZ
14-06-15, 20:19
Zejtra chcecknu. Poté doplním časy.

DelteN
14-06-15, 20:22
Ty myslíš to strielanie do vane? Aha, tak tam daj správny čas. Ja som si myslel že sa ti ten jump nezdá. Počul som že sa tam striela, podla zvukov som vedel že je vo vani. Ak myslíš to strielanie do zeme na neho tak to robievam bežne keď strielam do vane. Napr. z dd2 A plantu na long do vane..

E: A prosím píš po cz alebo sk, nie po nemecky.. Ja neovládam cudzie jazyky

Klimax
14-06-15, 20:38
A je to tu. S kebabom sme ta vcera riesili asi 3/4 hodiny a bohuzial to WH tam je. Gl inde

E: Tak za mňa je zapnutý..

DelteN
14-06-15, 20:48
Ja som ti tie časy vysvetlil, chcem ďalšie. Z tých časov by som vám uznal možno ten 15:35. Veru, taký jump nedá každý.

piratjo
14-06-15, 21:52
Clear (inferno, casy ak ma hrac brain default), zajtra pozriem tuscan

Cardoxon
14-06-15, 22:00
A je to tu. S kebabom sme ta vcera riesili asi 3/4 hodiny a bohuzial to WH tam je. Gl inde

Loučíš se s ním nějak moc rychle. Vem si to takhle, podle koho je zaplej? 2 adminů z fun módu, 1 admina co se na demo ani nepodíval, 2 adminů co netrefí vrata a wowz0ra. Časy vysvětlil (většina z nich je stejně úplný def...), tak pokud se nudíš vyčasuj ten tuscan, ať se ta žádost někam pohne.

E: (prvně jsem se díval na 20:57, tak sorry) 22:57 - luck, věděl že je někde na falešný/pod mostem a padl mu tenhle "zaplej" frag... nevěřím, že si nikdy netrefil něco podobnýho, zvlášť na pubu. Podle mě na tomhle demu chcete haxy vidět až moc...

Mazadoxovo demo jsem ani neviděl, takže tak

E2: to inferno už řešit nebudu, ale ještě k té hlavě http://i.imgur.com/ovcS8ln.jpg (640x480, normální rychlost dema a všiml jsem si té hlavy...)

wowz0r
14-06-15, 22:03
Cardox, 22:57 ? Myslíš, že je jeho vysvětlení dostatečné? Pokud ano, pak prosím o unban Mazadaxovi, protože ten dostal ban za mnohem míň, než tohle :)

wowz0r
14-06-15, 22:24
04:00 Pozrel som si kino a bolo ho vidieť
- sice ho cca 5 s předtím slyšel, ale nemohl vědět, kde přesně je. Navíc ho nebylo vidět, vystřelil dřív, než ho bylo vidět. Možná jste si toho nevšimli, ale demo se dá zpomalit na 1/4
04:43 Bolo ich počuť, tak som si počkal a 1 zajebal, ale som lama, tak som si odbhopoval do bezpečnej vzdalenosti
- zpoza rohu střílel do bedny, za kterou stál enemy. Z mého pohledu nelogické.
08:33 Bolo počuť ako skáče, tak si asi domyslím kde by mohol skákať...
- sice slyšel výskok, ale jak si na něj krásně vylezl
10:10 2 idioti boli pri mne a nepozerali sa na bočnú, tak som si zobral bočnú, ako som písal, som lama, tak som si trochu zaliezol a modlil sa, že tá diera padne
- poměrně přesné míření přes zeď
13:20 Som kresťan, tak som sa pomodlil a dúfal že ten predstrel padne. Na inferne tam bývaju často s awp.
- toto vysvětlení je perla... Zvláštní, žes to zkusil zrovna, když tam enemy stál a v jiném kole ne.
15:18 Možno mi neuveríte ale videl som ho ako prešiel poza môj chrbát
- jedna dávka krásně na enemy na modrou
15:35 Pravda, ten skok bol možno aj 245, strafy sú celkom v pohode.
- ve vaně ho nebylo a není vidět
18:10 Namieril som si na stenu, vyšiel, strelil, zabil, odišiel. Inak to robievam často keď mám awp.
- namířil přesně na enemy, zabil 1., zabil 2. a čekal na 3., o kterém nemohl vědět. Ale budiž
22:57 Počul som ich obydvoch, tak som sa podla toho pohyboval, nie som zas taký idiot že tam ostanem len stáť (prv bolo počuť z bananu, dgl následne m4)
- nope. Neslyšel, vybíhal na fake mid a přesně ve chvíli, kdy s wh uviděl enemy přes zeď si tam předmířil a zoomoval ještě dřív, než vůbec vylezl.
přidaný čas 24:55 - enemy nabíhají, díry s m4 ok, ale jak si pak s dglem kopíruje pohyb nabíhajícího enemy, kterého přes vedlejší fullout těžko mohl slyšet tak přesně, aby s dglem (který má 7 nábojů) 3 náboje vyplácal na díry, to je opravdu steam brain, jak tu někteří píšou.

Abych to shrnul. Stálý hráč si vypne Steam, zapne NS, dá si fake nick a jde na Classic obdivovat textury. A nejlepší je, že jeho vysvětlení všech časů se dá shrnout slovy "jsem věděl/tušil, že tam bude". Supr cheathunting, guys.

Jarny ^|
14-06-15, 23:36
Card ten image myslis vazne ? :-D :-D

K tomu miragu nebo militii,nevim co to ted je,asi mirage predpokladam :-)
prvni kolo zajimave ten kill v plantu ale byl sound
3:52 sound
4:20 mohl byt az za dalsimi bednami no bola istota
9:17 sound byl ale zajimavy ze vedel kde presne je
12:55 jak si vedel ze uz sel do plantu na b?
13:50 sound kino nasledne kill a pak te ojebalo wh a sel si zabit i toho v kine ktereho nebylo videt(mozna se pletu kvuli esp ale pochybuju)
16:45 to si cekujes to enemy co prichadza z b na mid?
17:48 ten druhej frag enemy ..fuj

Tuscan kuknu zitra :-)

wowz0r
14-06-15, 23:52
Žádný tuscan tu není, jen inferno a mirage. Jsem si krapet popletl názvy map, no :-[

NarutoO
15-06-15, 00:27
Nechápu, Deltene, proč hraješ na NS. Přijde mi jako nesmysl, že na Steamu máš o 20 fps míň. Poprosím dva screeny, kde je průkazně vidět, že cvar fps_max máš na 100 a cl_net_graph 3.

Časy jsou velice zajímavé, myslím že toho bylo napsáno dost. Spousta situací je víc než podezřelá. Ve vaně + předmíření jsou výmluvné.

Když se ale na HLTV kouknu jako na celek, tak mi to přijde jako docela standardní hra. To kolo, kdy vás tam všechny vystřílel WIPem je čistý brain.

Máte nějaké HLTV kde hraje na Steamu? Abychom měli srovnání. Tzn. banující admin si pravděpodobně myslí toto: "šel si na NS zacheatovat", takže na Steamu by měl hrát diametrálně odlišně.

Jsem zastáncem presumpce neviny, takže za mě clear. Těším se na vyčasovanou mirage :)

Maaaaaaaaaaja
15-06-15, 00:35
U časů 11:06, kde vpálíš do smoku k té boční jsem se zasmál, ale ještě víc v čase 14:56, kde tě borec vymrdal, když se zastavil za tím rohem a ty ses upálil. Za mě úplně jasný wallhack a těch časů na vypsání je tam určitě minimálně dvouciferné číslo.

E: K prefirerům. Jsou def., jen je zajímavé, že vždycky pouze tam, kde někdo čeká, o kupě z nich nemůže tušit. Pohyb přesně podle enemy. Úplně okaté podle mě, nic ve zlém.

UNHCZ
15-06-15, 07:26
04:00 - zpomalil jsem si, ale dával bych si pozor na okno, nemohl vědět
04:43 - clear
08:33 - v čase 8:30 byly slyšet skoky, clear
10:10 - hráči to rushovali, nekryli si boční, za mě clear
11:30 - viděl hlavu, slyšel mp5
13:20 - zkoušel děrovat
15:18 - nádherný skok, DelteN je typ hráče, který všechno zkouší děrovat
22:57 - chtěl chceckknut falešnou, překvapil ho, clear

Za mě INFERNO clear.

///Každý máme svůj názor, takže klid Klimaxi.
////Koukal jsem inferno.


Po zhlédnutí posledního dema měním verdikt. Wallhack

:thumbup:Skvělá práce wowzore!!! :thumbup::thumbup:

DelteN
15-06-15, 08:40
Nechápu, Deltene, proč hraješ na NS. Přijde mi jako nesmysl, že na Steamu máš o 20 fps míň. Poprosím dva screeny, kde je průkazně vidět, že cvar fps_max máš na 100 a cl_net_graph 3.


Potom ti sem hodím screeny

E: @Seiter, on chce screeny, ja nemám problem ich sem hodiť.

Maaaaaaaaaaja
15-06-15, 09:03
4:00 - vidět nebyl, tečka
8:30 - je slyšet dupnutí, stejně zahrané stylem neříkám nic
11:06, 13:20,
13:30+ ... je to i v dalších kolech ... beru, že letí HE z plantu, ale jak tam přesně celou dobu čeká, ani si nepřipouští možnost, že je někdo do kříže nebo v boční ..
14:55 - jak jsem již uváděl, tohle nevím, co víc psát ..... na takových momentech se spálilo už x lidí
18:10+ ... to je do očí bijící, ten první frag je def., ovšem zbytek akce je funny ..

Plus 342523525 prefire shotu vždy jen tam, kde někdo stojí, pokaždé na jiné místo, takže 20krát za mapu to prostě zkusil jen tehdy, když tam někdo stál, o kolo později už ne.
Cross placement a movement v x momentech, obzvláště kola, kde je na banánu třeba 30 sekund.

GG .... dejte si unban :D

'Seiter
15-06-15, 10:27
4:00 - wh - při 1/4 jde sice vidět, ale při rychlejším už ne
04:43 - clear - kdyby měl wh, tak si nerozhazuje aim děrováním a jde rovnou do vedle stojícího
08:33 - clear - je slyšet spray a krok
10:10 - clear - vůbec nechápu, co je tu za problém :(
11:30 - clear - opět nepobírám
13:20 - clear - def nástřel
15:18 - wh - vůbec ho nezajímá odkrytej prostor a kvůli wh mu to reflexivně cukne na hráče skrz zeď
15:38 - wh jak prase
18:10 - clear - trošku zvláštní, ale po pár puštěních jde pochopit
22:57 - clear - sice haluz, ale nejde to brát jako čas
24:15 - clear
24:55 - wh - bez wh nelogickej aim přes zeď

Cheater

DelteN
15-06-15, 14:53
Card ten image myslis vazne ? :-D :-D

K tomu miragu nebo militii,nevim co to ted je,asi mirage predpokladam :-)
prvni kolo zajimave ten kill v plantu ale byl sound
3:52 sound
4:20 mohl byt az za dalsimi bednami no bola istota
9:17 sound byl ale zajimavy ze vedel kde presne je
12:55 jak si vedel ze uz sel do plantu na b?
13:50 sound kino nasledne kill a pak te ojebalo wh a sel si zabit i toho v kine ktereho nebylo videt(mozna se pletu kvuli esp ale pochybuju)
16:45 to si cekujes to enemy co prichadza z b na mid?
17:48 ten druhej frag enemy ..fuj

Tuscan kuknu zitra :-)

3:52 sound
4:20 V tomto čase som liezol cez šachtu v kine
9:17 Sound, bolo mi jasné že bude v spojke a boli 2 možnosti to že bude na pravej strane (Kde aj bol) alebo na lavej, tak pár krát som vystrelil
12:55 Len som počul kroky, tak som si myslel že ide do plantu. Na isto som to nevedel
13:50 Nie, wh ma neojebalo. Predtým zabil jedného v kine tak mi bolo jasné že tam je, tak som vystrielal posledné náboje do kina
16:45 V tomto čase pozerám do A domu, ja mám stiahnuté hltv, nie demo tak poprosím časy z hltv.
17:48 Neviem čo presne myslíš ale asi to ako som 2 krát vystrelil na spawn, čakal som že tam bude ten hráč ktorý prebehol poza toho čo som zabil.

Tutinko
15-06-15, 15:53
vsetko pozriem dnes alebo zajtra, lebo este nie som schopny pozerat nic (po narodeninach ) :D, tak uvidime, hraca poznam, ale vzdy sa mi zdal cisty, ak bol zapaty, velka skoda

nazor potom editnem.

privela nahod na jednej hre ..., ale este som neskukol vsetky hltv.

Jakokdybyholub1
15-06-15, 16:42
DelteN, potřebuji znát komentář na:
de_inferno, čas 4:08 - jak víš že je za tím rohem
de_inferno, čas 15:37 - nechci slyšet nic o skoku
de_cpl_fire(har2.dem), čas 21:53 - proč se díváš do bedny

wowz0r
15-06-15, 17:15
Čiliže hoši, stáhl jsem si další HLTV z 10.6., samozřejmě na NS. Nemůžu si pomoct, ale musím se smát :D

http://csko.cz/dema?UPD=EC1xB3hp

NICK DelteN jede only HS
zkusím to okomentovat stylem, který má stejnou významovou hodnotu, jako kdyby to komentoval sám Delten
12:50+
14:30+
14:59 - jak o něm ví a dělá, že ne :D
16:02+ :D
16:40 :D
18:29 :D
a dál jsem nekoukal :)

A jestli teď někdo napíše, že je čistej, tak doporučuju dobrovolně odevzdat práva a jít hrát něco jinýho :)

pweredbytvaroh
15-06-15, 17:22
koukal jsem ferno a kousek mirage, wallhack

aby měl můj názor nějakou vypovídající hodnotu, tak přidávám čas 11:02 z mirage (har2.dem) - popřípadě poprosím o vysvětlení, díky Ne, to nemám na mysli.. já jen proč celou dobu víš o tom hráči na plantu, ses modlil?

e: nic vysvětlovat nemusíš, to poslední hltv od wowzora je bohužel úplně jasný - asi zrovna blbej den

DelteN
15-06-15, 17:23
delten, potřebuji znát komentář na:
De_inferno, čas 4:08 - jak víš že je za tím rohem // bolo ho počuť, t vychádzal z červenej smerom na mid takže stranu od a plantu sme mali pokrytú. To že ct duplo mi len potvrdilo že je na mide, to že je za rohom som nevedel ale keď som vychádzal na mid z poza steny tak ho bolo vidieť ako ide za roh
de_inferno, čas 15:37 - nechci slyšet nic o skoku // počul som ho ako ide do vane, to že som strelil presne naňho aj keď ho už vidieť nebolo, bola len náhoda.
de_cpl_fire(har2.dem), čas 21:53 - proč se díváš do bedny // do bedne som sa díval aby mi netrčala zbraň, keď som si pozrel to demo tak tam je vidieť že som sa v tom čase otočil na hráčov v plante. Otáčal som sa aby som počul podla zvuku kde v plante sú/dupú ak ti ide konkrétne o to ...

E:


koukal jsem ferno a kousek mirage, wallhack

aby měl můj názor nějakou vypovídající hodnotu, tak přidávám čas 11:02 z mirage (har2.dem) - popřípadě poprosím o vysvětlení, díky// bolo počuť ako skáče...

wowz0r
15-06-15, 18:16
Ještě jako třešničku na dortu k poslednímu HLTV 25:24 :D

Dohráls :)

UNHCZ
15-06-15, 19:00
Shrnutí

http://s12.postimg.org/xl13gqfnh/CAM00853.jpg + Seiter
// za mě Wallhack, po zhlídnutí dalších důkazů jsem změnil názor

'Seiter
15-06-15, 19:04
// za mě Wallhack, po shlídnutí dalších důkazů jsem změnil názor

a) zhlédnutí
b) já jako nic? :D

Zoyer
15-06-15, 19:06
// za mě Wallhack, po shlídnutí dalších důkazů jsem změnil názor
ty ten názor měníš každou hodinu :whistling::biggrin:

dema kouknu ve středu k večeru, pokud to tu bude ještě otevřené.

piratjo
15-06-15, 19:20
Čiliže hoši, stáhl jsem si další HLTV z 10.6., samozřejmě na NS. Nemůžu si pomoct, ale musím se smát :D

http://csko.cz/dema?UPD=EC1xB3hp

NICK DelteN jede only HS
zkusím to okomentovat stylem, který má stejnou významovou hodnotu, jako kdyby to komentoval sám Delten
12:50+
14:30+
14:59 - jak o něm ví a dělá, že ne :D
16:02+ :D
16:40 :D
18:29 :D
a dál jsem nekoukal :)

A jestli teď někdo napíše, že je čistej, tak doporučuju dobrovolně odevzdat práva a jít hrát něco jinýho :)

mirage wh
14:59 bot hra, je to smutne

DelteN
15-06-15, 19:36
Čiliže hoši, stáhl jsem si další HLTV z 10.6., samozřejmě na NS. Nemůžu si pomoct, ale musím se smát :D

http://csko.cz/dema?UPD=EC1xB3hp

NICK DelteN jede only HS
zkusím to okomentovat stylem, který má stejnou významovou hodnotu, jako kdyby to komentoval sám Delten
12:50+ // obyčajné diery
14:30+ // predstrel random na krabicu, nakoniec tam bol tak som ho zabil. Všimni si že dierujem všetko aj to čo sa nedá :D
14:59 - jak o něm ví a dělá, že ne :D Keby o ňom viem tak je dole prv než zabije môjho spoluhráča
16:02+ :D Nechápem čo si chcel týmto časom naznačiť
16:40 :D Dupe, striela, logicky strelím do steny. Čo sa ti zas na tomto nepozdáva?
18:29 :D Asi si si nevšimol že mu trčala ruka
a dál jsem nekoukal :)

A jestli teď někdo napíše, že je čistej, tak doporučuju dobrovolně odevzdat práva a jít hrát něco jinýho :)

"Ještě jako třešničku na dortu k poslednímu HLTV 25:24 :D" // Podla radaru som vedel že je niekde na B keďže mi tam zabil 2 spoluhráčov, šiel som do kina a bolo počuť doskok..

pweredbytvaroh
15-06-15, 19:38
"Ještě jako třešničku na dortu k poslednímu HLTV 25:24 :D" // Podla radaru som vedel že je niekde na B keďže mi tam zabil 2 spoluhráčov, šiel som do kina a bolo počuť doskok..

možná bude lepší, když ze sebe přestaneš dělat vola a prostě to přiznáš :) btw. ušetříš nám čas

wowz0r
15-06-15, 19:39
Pojď, dělej ze sebe dál blbečka. Unban nedostaneš, ani kdyby ses na hlavu postavil a ouškama odstrčil. Zhasni a zavři, bye :)

E: víš, co mě fascinuje? Že pět dní poté si přesně pamatuješ, že v posledním kole na miragi jsi věděl podle radaru, že je někde na B. Stejně tak ostatní akce. 5 dní po hře přesně víš, proč jsi co tehdy dělal. Chtěl bych mít takovou pamět :) to bude asi jinan dvoulaločný...

Jakokdybyholub1
15-06-15, 21:36
DelteN, ještě mi řekni proč jsi se na nonsteamu pojmenoval úplně jinak?
A ještě mi vysvětli to inferno čas 24:03:30 - 24:03:50 v tomto čase cukneš z místa, kde ti může někdo vyjít (balkon) na zeď za kterou někdo je.

Klimax
15-06-15, 21:39
DelteN, ještě mi řekni proč jsi se na nonsteamu pojmenoval úplně jinak?

Aby sme nezistili ze to je on.

Jarny ^|
15-06-15, 22:21
Bud napište nejaky väčši kompetentný verdikt alebo to locknite.
Zbytočny flame. Diks

DelteN
16-06-15, 13:52
DelteN, ještě mi řekni proč jsi se na nonsteamu pojmenoval úplně jinak?
A ještě mi vysvětli to inferno čas 24:03:30 - 24:03:50 v tomto čase cukneš z místa, kde ti může někdo vyjít (balkon) na zeď za kterou někdo je.

Nick DelteN mám rezervovaný, nepripojil by som sa s ním. Tak som náhodne stlačil klávesnicu a vznikol "Har". Inak si bežne mením nicky..

"A ještě mi vysvětli to inferno čas 24:03:30 - 24:03:50" Z kina hádzal granáty.

Jakokdybyholub1
16-06-15, 14:58
"A ještě mi vysvětli to inferno čas 24:03:30 - 24:03:50" Z kina hádzal granáty.
Mě zajímá, proč jsi na něj cukl přes zeď, když by ti mohl po tom házení flashu vyběhnou na balkon.

Jinak jsem si prošel všechna dema a všechny časy a ač jsou podezřelé, u dobrých hráčů (gos, :moqq, ...) ne tak nepravděpodobné. Ke všem vede vysvětlení.
Hodně se dá odhadnout z toho, kde vám umírají spoluhráči.
Kdyby to byla nějaká lama, tak neřeknu.

Nemůže tvrdit, že je to na ban. Možná má wh, glow, mapu, zpětné zrcátko (taky existuje) nebo je clear, ale o vině mě důkazy nepřesvědčily. Je jich, dle mého názoru, na tento případ málo.

pweredbytvaroh
16-06-15, 15:09
Mě zajímá, proč jsi na něj cukl přes zeď, když by ti mohl po tom házení flashu vyběhnou na balkon.

Jinak jsem si prošel všechna dema a všechny časy a ač jsou podezřelé, u dobrých hráčů (gos, :moqq, ...) ne tak nepravděpodobné.
Kdyby to byla nějaká lama, tak neřeknu. Hodně se toho dá odhadnout z toho, kde vám umírají spoluhráči.

Nemůže tvrdit, že je to na ban. Možná má wh, glow, mapu, zpětné zrcátko (taky existuje) nebo je clear, ale o vině mě důkazy nepřesvědčily. Je jich, dle mého názoru, na tento případ málo.

Jestliže někdo tvrdí, že je clear (abych ti nekřivdil, holube - že je nedostatek důkazů), měl by být schopen obhájit vypsané časy. Prosím tedy o vysvětlení:


Čiliže hoši, stáhl jsem si další HLTV z 10.6., samozřejmě na NS. Nemůžu si pomoct, ale musím se smát :D

http://csko.cz/dema?UPD=EC1xB3hp

NICK DelteN jede only HS
zkusím to okomentovat stylem, který má stejnou významovou hodnotu, jako kdyby to komentoval sám Delten
12:50+
14:30+
14:59 - jak o něm ví a dělá, že ne :D
16:02+ :D
16:40 :D
18:29 :D
a dál jsem nekoukal :)

A jestli teď někdo napíše, že je čistej, tak doporučuju dobrovolně odevzdat práva a jít hrát něco jinýho :)

E: tu citaci jsi stihl dříve, než jsem se stihnul opravit :D

Jakokdybyholub1
16-06-15, 15:22
Jestliže někdo tvrdí, že je clear, měl by být schopen obhájit vypsané časy. Prosím tedy o vysvětlení:

Netvrdím, že je clear. Jen říkám, že nejsem přesvědčen o tom, že jsou důkazy pro rozhodnutí o vině pro tento případ dostatečné.
Platí presumpce neviny, a důkazy mě musí přesvědčit o opaku.
Jsem ale na pomezí.

Vysvětlení časů můžu dodat, ale raději ať je dodá DelteN a pořádně. Podle toho se ještě rozhodnu.

DelteN
16-06-15, 16:00
Jestliže někdo tvrdí, že je clear (abych ti nekřivdil, holube - že je nedostatek důkazů), měl by být schopen obhájit vypsané časy. Prosím tedy o vysvětlení:

12:50+ //Išiel som pre bombu, bolo jasné že ct budú strážiť drop. Spoluhráč hádzal flash, čakal som že bude flashnutý niekde za stenou.
14:30+ //V spojke mi zabil spoluhráča. Vyšiel som s predstrelom, myslel som si že bude na mňa čakať. Inak za tou krabicou ho bolo vidieť, + bolo počuť hity.
14:59 //Nikto nekryl kino, respektive tam nikto nebol. Preto som tam pozeral keď som vychádzal zo spojky. CT vedeli že sme na A, mali možnosť ísť cez CTs alebo Kino.
16:02+ //Zoomol som na stenu, kvôli mojej malej podložke pod myš... Za tou stenou aj tak nikto nebol.
16:40 //16:31 striela s famasom pri spojke, následne bolo počuť ako ide napravo od spojky (z môjho pohladu) a potom späť. Čakal som že pôjde do spojky preto som tam aj zoomoval. No nešiel tak som vyskúšal dieru.
18:29 //18:20 ho bolo vidieť za tou krabicou. Tak som tam pár krát strelil a zabil ho. Všetci sme strielali do plantu, potom ako som ho zabil som si zobral spojku.

pweredbytvaroh
16-06-15, 16:30
12:50+ //Išiel som pre bombu, bolo jasné že ct budú strážiť drop. Spoluhráč hádzal flash, čakal som že bude flashnutý niekde za stenou.
14:30+ //V spojke mi zabil spoluhráča. Vyšiel som s predstrelom, myslel som si že bude na mňa čakať. Inak za tou krabicou ho bolo vidieť, + bolo počuť hity.
14:59 //Nikto nekryl kino, respektive tam nikto nebol. Preto som tam pozeral keď som vychádzal zo spojky. CT vedeli že sme na A, mali možnosť ísť cez CTs alebo Kino.
16:02+ //Zoomol som na stenu, kvôli mojej malej podložke pod myš... Za tou stenou aj tak nikto nebol.
16:40 //16:31 striela s famasom pri spojke, následne bolo počuť ako ide napravo od spojky (z môjho pohladu) a potom späť. Čakal som že pôjde do spojky preto som tam aj zoomoval. No nešiel tak som vyskúšal dieru.
18:29 //18:20 ho bolo vidieť za tou krabicou. Tak som tam pár krát strelil a zabil ho. Všetci sme strielali do plantu, potom ako som ho zabil som si zobral spojku.

12:50 - to bych chápal :)
14:30 - bylo slyšet, jak ti s usp zabil spoluhráče na druhé straně spojky, než si potom střílel, naopak co nebylo slyšet, bylo to, že se přesunul za tu krabici
14:59 - o něm si prostě věděl hh, běží tam tvůj spoluhráč a jen si počkáš, než ho střelí do zad, abys ho potom mohl "nenápadně" zabít
16:02 - vtip je v tom, že si crossem reagoval na dva hráče v elku přesně v moment, kdy sem tam pomocí wh objevili :)))
16:40 - :DDDDDDDDDDDDD o to ale vůbec nejde, jde o to, jak si ZNOVA reagoval na hráče, který se ti objevil díky wh z podlezu, znova ses "nenápadně" šel schovat někam za bílou, několikrát ses otočil, aby sis ho zkontroloval
18:29 - tady zas nejde o toho týpka u ct, ale od spojky

škoda, tahle mapa ti fakt nevyšla

Jakokdybyholub1
16-06-15, 16:57
16:04 jsem chtěl taky napsat, že škubl na roh na CT a toto se stává, když se znenadání na wh někdo objeví, což na rozích bývá. Jeho vysvětlení je, že má malou podložku, ale před tím s tou myšou vrtěl dobře.
Takových času by to chtělo ale více.

wowz0r
16-06-15, 18:49
Holube, nechci být nezdvořilý, ale proč jsi vlastně admin? Předložil jsem tu ukázkový příklad wallhacku, od základů abecedy až po učebnici "Cheathunting - wallhack pro pokročilé" a ty tvrdíš, že důkazy jsou nedostatečné. Bylo by dostatečné, kdybych mu stál v pokoji s kamerou za zády a točil ho, když cheatoval? :) poslední HLTV z mirage je wallhack 101

Ale když je i to málo (hlava mi nebere, jak to někdo může označit za čisté), tak potom

HLTV z 11.6. z inferno only (http://csko.cz/dema?UPD=lb4tmimQ)

a zkusím se ptát otázkami pro prvňáčky a pokud odpovíte správně, dostanete do notýsku jedničku

NICK HrF | DelteN
1:39 - cross předmířen nahoru
2:05 - stejná akce, cross dolů (pročpak asi ???)
3:45 - jistota banán
4:55+ - jistota banán
6:28 - neviděl, neslyšel, jaktože si pro něj tak krásně přišel s předmířeným crossem ???
7:40 - banán opět podle enemy
8:58 - default, ale celkem přesně, mohl stát/dřepět z kterékoliv strany, no ne?
10:02 - cross placement na enemy
11:13 - jistota
12:27 - jistota
16:06 - jistota
19:05 - to je prostě úsměv...1. jistota, 2. jistota, na 3. nabíhá malý písek a pročpak se, milé děti, neotočí doprava za zeď a jen se pořád otáčí pod mostek???
19:42 - mid
20:13 - jistota
20:54 - copak je děti tak zajímavého na té krabici a zdi?
26:40 - pročpak si couvnul, když se mu enemy blížil k balkónku a chtěl skákat nahoru?
27:40 do konce kola - ještě jednou, copak je tak zajímavého na texturách zdí a krabic?
29:58 (asi, na papír jsem napsal 29:85) - jistota
30:58+ - jistota
35:38 - rozdíl v náběhu na banán, když tam nevidí enemy
37:28 do konce kola - smích...
38:30 - rozdíl v náběhu na banán, když tam nevidí enemy (again)
40:10 - rozdíl v náběhu na banán, když tam nevidí enemy (once more, just to be sure)

Zastánci DelteNa, buď máte špatného očaře nebo DelteN umí fantastický dcksckng :)

(Začínám být poměrně agresivní, protože mě tenhle topic jaksi přestává bavit, dneska jsem zjistil, že mám lymskou boreliózu a strávil jsem dobrý dvě až tři hodinky vypisováním časů kvůli ocasům, kteří mají bůh ví proč práva, když z mnoha jasných časů nepoznají wallhack, pardón)

Jakokdybyholub1
16-06-15, 19:08
Dík za další demo.

1:39 - cross předmířen nahoru
2:05 - stejná akce, cross dolů (pročpak asi ???)

Tato dvojice časů mě přesvědčila.

Za mne tedy nakonec taky WH.


Jen jsem chtěl dát DelteN šanci, když tady hraje delší dobu a není úplně marný.
Jo a jsem admin, protože to má ?nějaký? pozitivní vliv pro server. Neboj všechny ty časy, co se tu uvedly poznám, ale vždy mi tam něco nehrálo, vždy to šlo nějak kostrbatě vysvětlit.
Moje další role je ta, že jsem skeptický u takovýchto zdlouhavých banů a snad pomůžu neprávem zabanovaným lidem.

Jinak, uzdrav se!

wowz0r
16-06-15, 19:10
Dík za další demo.

1:39 - cross předmířen nahoru
2:05 - stejná akce, cross dolů (pročpak asi ???)

Tato dvojice časů mě přesvědčila.

Za mne tedy nakonec taky WH.


Jen jsem chtěl dát DelteN šanci, když tady hraje delší dobu a není úplně marný.
Jo a jsem admin, protože to má ?nějaký? pozitivní vliv pro server. Neboj všechny ty časy, co se tu uvedly poznám, ale vždy mi tam něco nehrálo, vždy to šlo nějak kostrbatě vysvětlit.
Moje další role je ta, že jsem skeptický u takovýchto zdlouhavých banů a snad pomůžu zabránit neprávem zabanovaným lidem.

Jinak, uzdrav se!

V pohodě, trošku jsem vylítl, dneska toho na mě bylo nějak moc. Sorry za to. Snad už bude po tomhle HLTV konec dohadům.

'Seiter
16-06-15, 19:10
Jako nechci bejt hnusnej, ale vy se v tom vrtáte, jak cigán v zemi. Buďto tam wh je, nebo neni. A ne že tu tři dny rozebíráte velikost podložky a jeho inspirace při tvorbě nicku. Za chvilku budem počítat počet pixelů v m4 a jestli postavení Marsu nemělo vliv na jeho psychiku. On vám ty časy bude vysvětlovat stále stejně - "tušil sem to", "doufal sem", "sem věřící"... A když vyjde zpoza rohu, vůbec ho nezajímá odkrytej prostor a trhne mu to na enemáka za zdí přes půl mapy, tak co víc chcete.

pweredbytvaroh
16-06-15, 19:17
Jako nechci bejt hnusnej, ale vy se v tom vrtáte, jak cigán v zemi. Buďto tam wh je, nebo neni. A ne že tu tři dny rozebíráte velikost podložky a jeho inspirace při tvorbě nicku. Za chvilku budem počítat počet pixelů v m4 a jestli postavení Marsu nemělo vliv na jeho psychiku. On vám ty časy bude vysvětlovat stále stejně - "tušil sem to", "doufal sem", "sem věřící"... A když vyjde zpoza rohu, vůbec ho nezajímá odkrytej prostor a trhne mu to na enemáka za zdí přes půl mapy, tak co víc chcete.

To s tím Marsem bych bral vážně, dík za tip, seire:thumsup4:

Saintpepo
16-06-15, 19:43
WH.

because
17-06-15, 07:53
Od Dieho:

Zdravim zabijáci..


Popravdě, Deltena znám pár let z kotelny a tím pádem mi nešlo do hlavy proč by něco takového dělal, ale nedalo mi a musel jsem se kouknout, když tu bylo tolik rozporuplných diskuzí.
Kamarádi nejsme a klidně bych ti časy obhájil ve Tvuj prospěch, ale WH tam 100% je a díval jsem se na to ze všech uhlu pohledu.


Bohužel, je to Tvoje blbost, tak třeba za rok, měj se.


DiE.

Tutinko
17-06-15, 09:17
Uz to uzavrite, Wallhack od viacerych potvrdeny a ako ktosi vyssie pisal, treba to preventivne zavriet, az sa zas netvoria zbytocne roztrzky.