PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UNBAN



explosion
16-12-11, 22:32
Dobrý večer. Chci podat žádost o unban, protože mi byl udělen bezdůvodně. To, že sem měl skore 42 1 přece neznamená, že hned člověk cheatuje. Chci požádat aby se na DEMO, co točil admin "Trsak picco! " zkoukl nějaký Cheat-Hunter. Děkuji.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : IVAO
[AMXBANS] Tvuj nick : IVAO
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 1 : 17357534
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 1 : 17357534
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 90.178.94.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 90.178.94.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Trsak picco!
[AMXBANS] Server : Kotelna - Classic | csko.cz ( de_nuke )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vl

apach29
16-12-11, 23:21
Uz zase? Strasne jsi chtel hrat na ESL.

explosion
16-12-11, 23:22
A to znamená, že si nemůžu v klidu večera zajít na PUB?

apach29
16-12-11, 23:25
Samo ze muzes, jen otazka. Jen po tvy minuly zkusenosti jsem ani nedoufal, ze te tu jeste nekdy potkam :)

explosion
16-12-11, 23:25
Byl sem trošku drzý to přiznávám.

apach29
16-12-11, 23:27
V poho, taky bych se rozciloval :). Pockame na demo a mrknu na to. Teda vlastne uz do toho nemuzu kecat :D.

explosion
16-12-11, 23:27
Dobře dobře :)

Trsak
17-12-11, 09:23
U tebe to bylo tezke, hral jsi jako skiller ale obcas si mel predstrel jako svin.. :D
A potom kdyz si deroval na inf - vzdicky si vedel kdy derovat.. Kdyz tam nikdo nebyl, nederoval jsi, ale kdyz tam nekdo byl uz si to deroval a nemohl si o nem vedet. :)
Spectovali te 3 admini, pak jsme dospali k zaveru, ze mas.
Utvrdilo nas v tom i to, ze mas treba na pz ban za WH.

apach29
17-12-11, 09:27
A demo?

Trsak
17-12-11, 09:38
To tocil Svacinar, ale je kratke, protoze se odpojil po chvilce

Svacinar
17-12-11, 10:02
Byli jsme tam nakonec 4, začal jsem točit pozdě, ale jak jsi hrál předtím...no skoro jsem se musel smát jak jsi věděl kam kdy střelit. Demo je bohužel slabé (bude tu za pár minut), na HLTV jsem ještě nekoukal.

EDIT: http://csko.cz/dema/upload/dir/ivao.dem

dtr
17-12-11, 10:25
+ http://forfairplay.com/STEAM_0:1:17357534 :excl:

apach29
17-12-11, 10:33
No nevim kluci, ale na demu nic neni. Bany z jinejch portalu nemuzete brat vazne, pokud jste nevideli demo. Meli by jste se rozhodovat podle sebe a ne podle toho, co vam najde google.

Svacinar
17-12-11, 10:46
Byl jsem na serveru sám, každej na tohohle hráče samozřejmě nadával, protože je dával. Tak jsem na něj chvíli koukal a pár akcí bez wh/ts nemohl udělat. Zeptal jsem se, jestli by někdo z adminů nemohl přijít, nakonec jsme tam byli 4. Ty bany jinde nebudou asi jen tak a Trsak by taky nebanoval jen tak pro srandu králíkům.

apach29
17-12-11, 10:52
Ja jen rikam, co vidim na tvojem demu a tam nic neni.

Trsak
17-12-11, 11:07
Demo mozna ano, ale kukal jsem hltv a i tam to WH trochu vidim.

apach29
17-12-11, 11:22
Demo mozna ano, ale kukal jsem hltv a i tam to WH trochu vidim.
Ted jsem dodival HLTV a nechci vam do vasi prace moc mluvit, ale neda mi to. Je cistej, aspon na nasem serveru. Neexistuje neco jako "trochu tam to WH vidim". Bud je, nebo neni a tady neni.

Trsak
17-12-11, 11:30
Ale je, takove diry nedava ani f0rest :).

apach29
17-12-11, 11:32
Jak myslis :).

1488.6
17-12-11, 12:43
1kolo ztoho dema nic, 2kolo poslední kill taky nic a 3kolo ke konci u plantu taky nic. A proč dostal halucinaci ve 3kole na T spawnu??:D Cely demo jsem prohlížel na rychlost 1/2 + lepší wh než je ten esp;) Zkuste si stáhnout nějaky wh a stím si pusťte to demo:)

apach29
17-12-11, 12:46
Nj, tim, ze budete banovat skillery Kotelne moc dobrou reklamu neudelate kluci.

Svacinar
17-12-11, 13:01
Apachi nechápu proč jdeš proti vlastním lidem, to není zrovna nejlepší cesta. Koukali jsme na to čtyři a každej máme svůj názor, shodli jsme se. Počkáme na Kotla, jinak to o ničem není.

apach29
17-12-11, 13:17
Apachi nechápu proč jdeš proti vlastním lidem, to není zrovna nejlepší cesta. Koukali jsme na to čtyři a každej máme svůj názor, shodli jsme se. Počkáme na Kotla, jinak to o ničem není.

Nejlepsi cesta k cemu? Myslis, ze bych obhajoval cheatera jen z hecu, nebo jak to myslis? Ja proti vam nejdu, taky rikam svuj nazor. To ze jste tam byli 4 admini je jeste horsi a vubec bych to nikde nezminoval. Dema mluvi jasne, jsou to vase dukazy, ne moje, a na tech demech neni zadny WH.
EDIT: Na HLTV de_nuke jsem ho uz nevidel, ale na infernu http://csko.cz/hltv/classic/classic-1112162034-de_inferno.dem taky nic nema.

Kotel
17-12-11, 20:09
Na demu nic nema. Deroval vsechno. Trsak mu dal ban, ale na demu sam psal, ze nic nema. Hraci casto husti do adminu, aby uz mu dali ban, ale je treba se spolehat jen na sebe. Zajimalo by me, jestli je ban na pz opravnenej.

apach29
17-12-11, 20:18
No, to ze ti na tom zhodli 4 admini neni moc dobra reklama. Jsem zvedavej, jak z toho vybrusli, cekam neco ve stylu "jestli tam to WH nevidite, tak se omlouvam" :D

Trsak
17-12-11, 20:25
Neomlouvam se, podle me wh proste ma.. Na tom demu jsem myslel ze nema, ale pak jsem ho jeste spectoval a usoudil jsem ze ma :)

1488.6
17-12-11, 20:27
na infernu http://csko.cz/hltv/classic/classic-1112162034-de_inferno.dem taky nic nema.
jsem skoukl asi 7kol a šel jen na sluch a stejně oněm tam hráči psali, že je cheater :D

apach29
17-12-11, 20:29
Neomlouvam se, podle me wh proste ma.. Na tom demu jsem myslel ze nema, ale pak jsem ho jeste spectoval a usoudil jsem ze ma :)

Trsaku, jsi v poho clovek, doted jsem u tebe nejaky vyznamny pochybeni nezaregistroval, ale nejlip to vystihne hlaska z tvyho podpisu: "Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne."

Kotel
17-12-11, 20:54
Live se tezko zjistuje, jestli neco ma, kdyz ma mnohem vic nahrano. Demo se da zpomalit. Hrace pres zed moc netrefoval (mozna 10%). Muzem pouzit pz jako centralni databazi banu a vyhnout se temto hracum uplne. Dukaz se pak vetsinou najde.

apach29
17-12-11, 21:02
Live se tezko zjistuje, jestli neco ma, kdyz ma mnohem vic nahrano. Demo se da zpomalit. Hrace pres zed moc netrefoval (mozna 10%). Muzem pouzit pz jako centralni databazi banu a vyhnout se temto hracum uplne. Dukaz se pak vetsinou najde.

Delas si srandu? Live se tezko zjistuje? Tak to muzes teda zrusit adminy uplne a spolehat se jan na hlaseni hracu. Budete tocit dema a banovat za tejden, az se vsichni shodnete, ze teda "asi neco ma"?
Banovat na Kotelne za to, ze ma hrac ban na jinym portalu? To uz se tu myslim jednou resilo a neproslo, protoze je to spatny a myslim ze si to uvedomujes i ty, jen se tu snazis obhajit nespravne udelenej ban.

Trsak
17-12-11, 21:05
Podle me to WH proste ma.. Navic ma perma i na PZ, SFT, ...
Kazdej kdo ma WH, kapku skillu a neni blbej, tak to dokaze skryvat stejne, jako on :). Znal jsem i par lidi s WH vo nedavali nic najevo, proste jen vedeli kdy si zamirit a pockat, kam jit a samozrejme obcas derovat tam, kde nikdo neni..
Proste kdo neni blbej a ma WH, tak vi kam jit :).

Trsak
17-12-11, 21:07
A rikejte si co chcete, ale podle me ma a klidne za to ponesu i nasledky, ale neodvolam to.

Karl0s
17-12-11, 21:32
coz takhle rovnou sepsat petici za zabanovani vsech skillu na kotelne, aby se predeslo temhle situacim?

http://thegurglingcod.typepad.com/.a/6a00d8341c387d53ef0148c84decb8970c-320wi

kashpi
17-12-11, 21:33
Podle me to WH proste ma.. Navic ma perma i na PZ, SFT, ...

To že má WH jan na PZ tak i na SFT je způsobeno, že oba portály jsou zapojeny do programu http://forfairplay.com/ a tudíž jak dostane ban na jednom portál automaticky dostane i na ostatních, který jsou do toho zapojeny.
Proto má ban i na U2

apach29
17-12-11, 21:59
BiA, Svaca, Trsak, Pampelisku jsem tam videl a myslim ze i ZEUS tam byl.

Flash
17-12-11, 22:00
Podle me to WH proste ma.. Navic ma perma i na PZ, SFT, ...

Me prijde, ze tohle je vas jedinej "dukaz" jeho wallhacku... pritom ban na jinych portalech ani primej dukaz cheatingu mimo kotelnu tu nikdy nic neznamenal. Kdyby mel VAC ban, tak dobre, to uz je neco jinyho ale ban na ffp portalech, kde si ani nevidel demo a nemuzes vedet, jak moc je opravnenej, je vysmech.

Kazdopadne zatim kdyz se k tomu demu vyjadril nebo mimo "vasi ctyrku", tak rek, ze je explo minimalne na tom demu cistej a to uz imo neco znamena.

Chapu, ze se kazdej muze zmylit ale kdyz uz se tak stane, tak si aspon necham poradit a ne abych mlatil hlavou o stenu a mlel si porad to svy.

Trsak
17-12-11, 22:02
Budu si to mlet, protoze mel, to proste uz poznam..

AnnoyingGreg
17-12-11, 22:05
I Mr. Trsak se někdy utne.

apach29
17-12-11, 22:06
Budu si to mlet, protoze mel, to proste uz poznam..

Ano, poznas. Kotel i ja jsme jen lamy, co tu hru vidi poprvy vid?

BiA Fz
17-12-11, 22:08
BiA, Svaca, Trsak, Pampelisku jsem tam videl a myslim ze i ZEUS tam byl.

Když jsem přišel, akorát sem viděl, jak dává Trsák ban. Demo IVAA sem taky viděl, vím že když sem ho viděl hrát dřív, myslel sem že nic nemá. Koukal sem teď na demo a po pravdě nevím, spíš bych se přikláněl k Trsákovi, i když sám bych si to netroufnul banovat.

Podle mě by bylo dobrý vypsat ty časy, akce, a ať se IVAO k tomu vyjádří ;) A dát sem i to hltv.

1488.6
17-12-11, 22:13
Neomlouvam se, podle me wh proste ma.. Na tom demu jsem myslel ze nema, ale pak jsem ho jeste spectoval a usoudil jsem ze ma :) )
škoda jak jsi usoudil jen podle spectu, tak nemáš to demo;) a na tomhle hlavním demu co je tady, píšeš něco ve smyslu, že to na 100% nevíš. Dej mu ub a natoč pak sním lepší a důkaznější demo;)

Trsak
17-12-11, 22:17
Proc mi prijde, ze Kotelna vita cheatery s otevrenou naruci?
Hajite ho tu na 3 stranach chodi mi 50 PMek aych mu dal unban, tak jak nevim, vam zaplatil, nebo co?
Pride mi to stejne jak jazzin, nebyt halucinace, nejspis by tu do ted hral.. WH mel peknou dobu a kdyz nekdo rekl ze ma WH hned ho vsichni spamovali ze to neni pravda, ze jazzin je skiller...
Ode me unban necekejte ani za nic.

A demo sem netocil, pac sem myslel, ze toci Svaca, ale pak rekl, ze ma jen kousek :)

VINCE C.
17-12-11, 22:18
Ban na Playzone je poměrně validní. Nicméně s banama i tak opatrně, když to je na hraně. Nebo brzo vyletim i já. :(

apach29
17-12-11, 22:20
Ja ti nevim, ctes aspon co pisou ti nad tebou?

Na demu nic nema. Deroval vsechno.

AnnoyingGreg
17-12-11, 22:21
Tady začíná bejt samej fail viz třeba: No, kdyby tam to WH nebylo tak sorry pls pls. A druhej: No, ja netočil, protože sem myslel že točí sváča demo. Ale ten taky nějak zrovna netočil ale něco jsme tam všichni 4 viděli hihi. Pak nezapomente zamknout ještě nevyřešenej topik. Přečtěte si manuál pro moderátory, dík.

Trsak
17-12-11, 22:23
A ctes ty moje posty?..
Navic jazzin take deroval vse, ne? :D

Vince neboj, on mel na classicu klidne ii 50:1, takze je to asi novej f0rest

VINCE C.
17-12-11, 22:24
Admin když banuje, tak by si měl bejt jistej a mít podporu aspoň jednoho dalšího admina.

On topic: Jestli má ban na playzone, tak jste asi chybu neudělali. Na PZ je krajně nepravděpodobný, že by někdo dostal ban bez cheatů.

Trsak
17-12-11, 22:25
Greg zase neco napsal a zase sracku, protoze nevi vubec o co jde :D. Ach boze..

apach29
17-12-11, 22:27
Videl jsi dema VINCE? Mas ban na nejakym jinym portalu? Jestli ano, muze se ti taky stat, ze budes mit i tady a to bez dukazu. Popremyslej trosku, Kotelna neni PZ, U2 ani jinej portal. Vzdy se tu banovalo za haxy na zaklade prukaznyho dema, coz v tomto pripade chybi.

VINCE C.
17-12-11, 22:28
Nechtěl jsem to vytahovat, ale myslím, že přišel čas.

http://www.funnyforumpics.com/forums/this-thread-sucks/1/Care-Arnold.jpg

Trsak
17-12-11, 22:35
Nejvis obdivuhodne je, jak vsichni ti co maji ban / odesli z admin teamu prilezou hned kdyz si mysli, ze nekdo z admin teamu udelal chybu :D.

AnnoyingGreg
17-12-11, 22:38
Nejvíc obdivuhodne je, že se na to apach nevysere po těhle stupidních kecech co tu na něj máte. Jak jsem již napsal: I Mr. Trsak se někdy utne. Otázkou je, kdy si to přizná a přestane odvracet pozornost od svého kostlivce ve skříni.

apach29
17-12-11, 22:40
Nejvis obdivuhodne je, jak vsichni ti co maji ban / odesli z admin teamu prilezou hned kdyz si mysli, ze nekdo z admin teamu udelal chybu :D.

Ano, ted jsi mne dostal. Ja totiz jen cekam na vasi chybu a mam nutkani vas za to trollovat. Nepoznas WH, ale budes tu porad obhajovat svuj failban, proc ne. Jen tak dale.
Nechtel jsem to tu vytahovat, ale
http://www.funnyforumpics.com/forums/this-thread-sucks/3/dead-kitten.jpg (http://www.funnyforumpics.com)

Trsak
17-12-11, 22:43
Joke

VINCE C.
17-12-11, 22:44
Ano, takže na PZ jsou bezchybní admini mi chceš říct? To nejsou ani na u2 a esl. Rovnou napiš, že tady je to taky velice nepravděpodobné a vysloužíš si nové místo za "killer-savage". Nechci se tě dotknout, ale hrál si vůbec někde na lize? Nebo alespoň, byl jsi někdy admin? Aspoň že jsi napsal PZ a ne SFT, to už bych asi nesnesl..

Nechápu co s tím má společnýho co jsem já hrál. Ale když to chceš vědět. Hrál jsem od roku cca 2005 do 2009 špičku ČR. Od Progamers.cz 1. AMD CS Ligy, InvexCup a hromadu dalších domácích LANů po 1. GIGABYTE na Playzone. Mezinárodně jsem hrál Intel Extreme Masters a Becup LAN v Budapešti.

A momentálně je PZ nejrelevantnější portál. Jestli někde haxoval na nějakým turnaji, nemám morální problém s tim, že tady nafasuje ban, i když to demo nemusí bejt uplně 100%.


A opakuju, že souhlas s kritikou postupu práce. Admin si nemůže dovolit bejt nerozhodnej, buď něco nějak je nebo to tak není.

Trsak
17-12-11, 22:47
Tak teda uprimne pro vas:
simicek - u tebe bych necekal, ze se tu po tom co se staloo jeste ukazes...
greg - ty chces uskodit Kotelne co to jde, to je jasne, jinak bys nezakladal nesmyslna temata jak Kotel dela vse po svem a proto odchazis apod., navic koho mi pripominas tim stylem psani? Ze by toho o radek nize?
Bawson - no comment

apach29
17-12-11, 22:49
Tak teda uprimne pro vas:
simicek - u tebe bych necekal, ze se tu po tom co se staloo jeste ukazes...
greg - ty chces uskodit Kotelne co to jde, to je jasne, jinak bys nezakladal nesmyslna temata jak Kotel dela vse po svem a proto odchazis apod., navic koho mi pripominas tim stylem psani? Ze by toho o radek nize?
Bawson - no comment

Trosku OT, neres jiny usery, res svuj fail.

Trsak
17-12-11, 22:49
Vince souhlasim, jen aby sis nemyslel, ja si jistej byl.

apach29
17-12-11, 22:51
Vince souhlasim, jen aby sis nemyslel, ja si jistej byl.

To vis ze jsi si byl jistej, to je docela videt v tom chatu na demu :D.
EDIT a tady tohle taky dokazuje, jak jistej jsi si byl


Demo mozna ano, ale kukal jsem hltv a i tam to WH trochu vidim.

AnnoyingGreg
17-12-11, 22:51
Mě zase připomíná tvuj ban nějakej fail admYna z JB soudQu. Jaka nesmyslna temata? Pouze jsem se rozloučil s admin postem a nazdar. Přestan už sem srát ten offtopic a provokovat k němu i ostatní a už se rozhodni, co s tim tvym přiblblym banem uděláš. Obhaj ten ban, nebo se omluv a stáhni vocas.

VINCE C.
17-12-11, 22:51
Vince souhlasim, jen aby sis nemyslel, ja si jistej byl.


No jistej si moc nejseš, když ti to tady panové rozcupovali. Jsi blbec, že sis neudělal pořádnej důkazní materiál.

Teď je bohužel velkej problém, že sice admin udělal chybu a musí ji asi napravit, ale důsledek toho je, že tady bojujete za někoho, kdo nejspíš doopravdy cheatuje.

Trsak
17-12-11, 22:54
Ja jdu do hajan, sve uz jsem rekl a vic rikat nemusim :).
Takze muj zaver: WH mel

To demo je kratke, ban jsem dal az o nekolik minut pozdeji, kdyz jsem si vsiml jak to zahraval, pak jsem teprve banoval.

apach29
17-12-11, 23:00
Stuj si za svym, udelej ze sebe jeste vetsiho vola, mas k tomu moje svoleni :D

Svacinar
17-12-11, 23:03
Viděl bych to na unban na základě neprůkaznýho dema a na lock.

VINCE C.
17-12-11, 23:06
Ještě bych s lockem nespěchal, Trsák má ráno co vysvětlovat.

explosion
17-12-11, 23:09
Hele nechci vám do toho kecat, ale na PZ mám ban díky FFP na U2 BANU.. Ten ban sem dostal hned po jedno CW proti jednomu z adminů a zabanoval mě hned. Nechtěl ani demo, nechtěl nic prostě čistý BAN. Tohle se ještě bude řešit s tím banem. Mám ho neoprávněně. Jen abyste si o mě něco nemysleli.

VINCE C.
17-12-11, 23:10
Nevěřím, že bys na PZ dostal ban jen kvůli tomu, že jsi dostal na U2.

explosion
17-12-11, 23:12
Ano právě díky tomu sem ho dostal. Hele, zjisti si důvod mého banu a koukni na "důkaz". Žádný nenajdeš, protože BAN sem dostal bezdůvodně.

explosion
17-12-11, 23:15
Klidně ti VINCI zkopíruju MAILY, kde sem si psal s tím adminem z U2, co mě zabanoval. Sám poznáš, co je to za člověka už z těch mailů. Dostal na infernu a nejspíš byl labilní a neunesl to.

VINCE C.
17-12-11, 23:18
Není tam náhodou mechanismus, že to musí schválit víc adminů?

explosion
17-12-11, 23:22
Ano je, ale u mě byla asi "výjmka" ;). Tím se taky budu hájít. Nenechám si dávat bany jen tak, jak se adminům na U2 zalíbí.

Napíšu postup admina: Začli sme CW, hrálo se první kolo, všichni to leftli až na náš tým. Napojím se zpátky na U2 za důvodem leftu a hele mám BAN... Takhle to skončilo bez jakých koliv důkazů nebo vyjádření dalších adminů.

... Teď si každý myslí, jaký nejsem zacheatovanej vůl.. To mě trošku vadí. Ale co já s tím nadělám. Já sem pouze obyčejný "player" .. Nademou mají moc admini a já s tím nic neudělám.

VINCE C.
17-12-11, 23:27
Tak se trošku snaž aby se to na fairplayi nějak řešilo ne? Když tam je víc lidí, tak si nedovolej, aby tam bylo bezpráví. Pochybuju, že si můžou dovolit, aby jim někdo narušil validitu toho portálu. Přijde mi, že trochu kecáš a nebo na to sereš.

Ale i tak tady asi unban dostaneš, enjoy.

apach29
17-12-11, 23:27
Teď si každý myslí, jaký nejsem zacheatovanej vůl.. To mě trošku vadí. Ale co já s tím nadělám. Já sem pouze obyčejný "player" .. Nademou mají moc admini a já s tím nic neudělám.

No vidis, tady se te zastanou i "obycejni" playeri :)

explosion
17-12-11, 23:30
Já se to pokusím vyřešit teď. Psal sem black1mu, ale ten mi neodepisoval. Takže nevím komu mám napsat, aby to semnou pořešil. Každopádně nekecám. Jinak vám děkuju za podporu.

dtr
17-12-11, 23:34
Nevěřím, že bys na PZ dostal ban jen kvůli tomu, že jsi dostal na U2.

Je to tak. I jeden kolega z mého klanu dostal ban na u2, protože si na u2 měnil zabanovaný steam ID od vacu na nový. Dostal ban na u2 a 1 den před tím, než sme měli jet na mzh, dostal ban i na pz.

Vidím to na omluvu a unban. Píšu to už po druhý. Měl by ses nad sebou zamyslet Trsáku :excl:. Tohle je už tvůj nejméně 2 fail.

edit: I ten ban od Vac byl za nic.

explosion
17-12-11, 23:37
Napsal sem zprávu J.a.n.y.ymu z PZ.. Doufám, že je trošku rozumný a projedná to semnou.

VINCE C.
17-12-11, 23:53
edit: I ten ban od Vac byl za nic.

Velká smůla je, že VAC detekce funguje na základě přitomnosti softwaru, kterej je prokázanej cheat, kterej se obejvil na internetu a VALVe ho přidalo do databáze. Takže tady ze sebe nedělej blbečka.

dtr
17-12-11, 23:57
Velká smůla je, že VAC detekce funguje na základě přitomnosti softwaru, kterej je prokázanej cheat, kterej se obejvil na internetu a VALVe ho přidalo do databáze. Takže tady ze sebe nedělej blbečka.

Víš on ten příběh měl trochu jinčí náboj, kdy dostal mail, že mu hackl steam nějaký "Tom". To jsem tu psát nechtěl, protože to stejně nikoho nezajímá.

kashpi
18-12-11, 00:28
To že se propojili U2 a PZ je sice pěkný, ale měli by to řešit tak, že ají potom někde postnou důkaz. Když jsem se to snažil dohledat, tak jediný odkazy byly na PZ a tma byly 2 a ani jeden sem nemohl stáhnout, protože bych musel být asi někdo z PZ nebo U2 a cheathunter tam. Chtěl jsem to demo vidět, ale prostě se k němu nedá dopátrat.

explosion
18-12-11, 00:33
To že se propojili U2 a PZ je sice pěkný, ale měli by to řešit tak, že ají potom někde postnou důkaz. Když jsem se to snažil dohledat, tak jediný odkazy byly na PZ a tma byly 2 a ani jeden sem nemohl stáhnout, protože bych musel být asi někdo z PZ nebo U2 a cheathunter tam. Chtěl jsem to demo vidět, ale prostě se k němu nedá dopátrat.

Víš proč to nešlo stáhnout? Protože tam žádné důkazy nejsou. To bude ten problém.

kashpi
18-12-11, 00:41
Mě zastavila přihlašovací obrazovka na přihlášení do administrace na forfairplay :D

apach29
18-12-11, 00:47
Pokud nejsi admin na jednom z tech 4 portalu tak se tam nepodivas.

Kotel
18-12-11, 01:27
Ban jsem zrusil. Zatim neni dukaz ani na pz.