PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Nakladana Okurka!!!



dodominoCZ
20-06-15, 18:05
Takže mohu začít tím že přemistuje bez duvodu , pri HVD mohu ve zbrojce házet granaty jak chcu (před zbroujou na vlastní nebezpečí) , admini mi říkají že ve zbrojce mohu hazet granaty jak chcu , zabilo to 2 no a to je to (na vlastní nebezpečí) ... Takže bych byl rád at si to s ním vyřešíte , už mně to nebaví hnet dostane SPEŠL a děla borce že má spešl a bla bla bla... tohle mi na něm vadí nejvíc!!!

Britny
20-06-15, 18:12
Před zbrojkou na vlastní nebezpečí se počítá jenom tehdy, když po tobě střílí hledaný a ty omylem před tou zbrojkou zabiješ T. Ne že tam do vrat schválně hážeš gránaty a zabíjíš tam vězně bezdůvodu. Tohle už jsou FK a hráči by měli dostat správně VD a ty ban ku ct za demenci, ještě něco?

Nakladana Okurka
20-06-15, 18:33
Ahoj,
Takže všechno napsala Britny, já ještě popisu situaci.
Byl sem zavolanej na server, že CT hází bez důvodu HEčka při HVD po věžních.
Přijdu a co nevidím? Hazis HEčka jak blb.
Místo toho, aby jsi soupal nohama a byl rad, že jsi dostal přesun (kdyby přišel admin más ban), tak zacnes ještě psát stížnosti? Se prober.
Přesun jsi dostal oprávněně.

E: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=148579

dodominoCZ
20-06-15, 20:43
Takže ze záčatku- dal mi za nic zákaz k CT , jen za to že pri HVD hazím ve zbrojce granáty!! (admin mi řekl že při hvd mohu házet HE ale jen ve zbrojce [ale nesmím to hodit ven ze zbrojky]) ale v pravidlech je před zbrojkou na vlastní nebezpečí!!! zabilo to 2 a co? žadnej FK -> řed zbrojkou na vlastní nebezpečí!!! Takže bych žádal o pokaraní okurky + unban |Alah Ah Bar|ValoshrekCZ!!!!!!! Jinak se furt chluví že má spešl proto ho nesnáším (ale nenadávám mu)...

dodominoCZ
20-06-15, 20:46
a proč mi řekl 1 admin (nechcu zmínovat) že při HVD smím házet granaty ve zbrojce? Ja nejsem dementní ;) Jen dělám to co mi admin povolí ;) Takže pěkne o unban k CT !!!

Nakladana Okurka
20-06-15, 21:04
Takže, to že já mám spešla nebo že se p tom mluví to ti může být jedno.
Na vlastní nebezpečí se myslí, když strilis po hledanem vězni a trefis jiného, ne když záměrně hazes HEčka.
Ban sem ti nedal já ale Koprakek a za stojím za ním.
Je mi úplně jedno jestli mě snášíš nebo ne, pravidla si porušil, buď rad, že to más na tři dny.
Když ho nechces zmiňovat tak se nikam dal nepohneme, buď řekni, který admin ti řekl že můžeš házet HEčka při HVD po nehledanych věžních a může spekulovat dal.

E: HEčka si hazej jak chceš, ale nehituj vězně.

KeYo
20-06-15, 21:18
Héčka si v zbrojke môžeš hádzať, ale len V zbrojke a nie pred ňu.. ak tým niekoho zabiješ, je to FK.. aj napriek tomu, ze tam stoja na vlastné nebezpecenstvo.. je to myslene tak, ze ked je niekto hladany a ty po nom strielas zo zbrojky a nejake T ti pride pred zbrojku, aby si nahodou zabil jeho a on mal potom VD, tak to VD neplati, lebo tam stal na vlastne nebezpecenstvo.. ale neznamena to, ze zabijes kazdeho rped zbrojkou.. a ukludni sa.. nauc sa poriadne spravat.. btw tie 3 dni su podla mna dost malo.. keby som tam jak, máš 3 tyzdne a mohol by si sa stazovat kolko chces

because
20-06-15, 21:37
No tak tento ma pobavil :D Dneska okolo obeda idem na JB, týpek utečie preč, na konci ho najdu a zabijú a začne spamovať FK. Na daľsie kolo bolo HVD, sťažovatel červený ako červená farba, dostane hlavu odomňa z CT zony a zacne spamovať, že FK... Proste dement.

Niko97971
20-06-15, 22:52
týpek utečie preč, na konci ho najdu a zabijú a začne spamovať FK.
Tam som bol :D :thumbup:

Britny
21-06-15, 11:08
Ani ty hečka by se neměly házet, protože ne na všech mapách jsou lékárny, kde si hráč může doplnit, tzn. že je nahituje a zabraňuje vzpouře.

Nakladana Okurka
21-06-15, 12:04
Ani ty hečka by se neměly házet, protože ne na všech mapách jsou lékárny, kde si hráč může doplnit, tzn. že je nahituje a zabraňuje vzpouře.

A zrovna tohle byla russia, kde jediná možnost doplnění je v CT zóně.

Volume
21-06-15, 12:31
Byl jsem tam a psal Okurkovi. Všichni ti psali, i ct říkali, že nemůžeš jen tak házet hečka před zbrojku, na vlastní nebezpečí to tam je jen když je tam někde hledaný. Příště napíšu někomů z adminů ať ti dá rovnou ban, když máš tu drzost si ještě ztěžovat

Mr.ADIO
24-06-15, 12:47
Spešl Okurka se zachoval správně, přesun ti patří právem. Jak to nade mnou shrnul Volume:
nemůžeš jen tak házet hečka před zbrojku, na vlastní nebezpečí to tam je jen když je tam někde hledaný., stížnost je tím pádem naprosto zbytečná. LOCK