PDA

Zobrazit normální verzi : Nový Item- Návnada



SpLaXS
20-06-15, 19:39
Zdravím,
jen mě napadlo, že by se přidal nový item..
návnada.. Dost by mě zajímalo, kolik lidi bude PRO a PROTI...
Item by spočíval v tom, že by hráč položil svůj skin postavy, něco jako dvojče své postavy [skinu (cod hráči by to už mohli znát z jiných COD serverů a portálu)]...
Item by mohl mít schopnost napodobit skin hráče, který item vlastní (tudíž, když bude hráč u C-Terrorist udělá to jeho kopii a to samé u Terrorist) a třeba šanci 1/4 nebo 1/5, to se dá ještě změnit (domluvit), že by to ubralo hráči, který se nechal napálit HP, ale jenom nějaký počet... Ne rozhodně INSTANT kill, pomocí AWP, či nože... Samozřejmě by to neplatilo na SKILLy (př. rakety, dynamit, destrukci) naopak by se hráči mohli domluvit jestli by to platilo ty SKILLy či ne. :-)


Je to pouze myšlenka, tak mě laskavě hned NEHEJTUJE-.-...

Exot
22-06-15, 21:35
môže to byť zneužité jako štít len dropneš pred seba a kempíš napríklad proto plantne pred seba tento item a ma vela HP a obranu a ktomu este sa odražajú naspeť guľky z tohto itemu :D a este napriklad na na mape huntic ked to niekdo dá do uličky vedúcej na plant :D tak ma nepriaťeľský tým dosť prúser :P

SpLaXS
23-06-15, 12:49
Neříkám, že ten item můžeš použít 5x za kolo (třeba), ale jen 1 kopie... Navíc stačilo by např. 3/4 rány a je zničenej... Takhle jsem to myslel:)
Jinak díky moc za názor:)

Hauss
24-06-15, 18:21
Já moc nesouhlasím zdá se mi to až takové přehnané :-)

Martin_V
25-06-15, 15:58
Taky nesouhlasím, jsem asi divnej, když chci, aby COD zůstalo takové jaké je teď, nebo spíše, tak, jak bylo dříve...

Hauss
25-06-15, 17:14
Divný nejsi také chci aby zůstalo takovéhle.

shootradar
26-06-15, 08:36
A navíc pokud by měli např. 3 nebo 4 lidé tenhle item v jednom teamu, dělalo by to ještě větší bordel.

Mr.N0b0dy
26-06-15, 19:44
Vymýšlet takové přehnané věci se fakt nevyplatí, starší COD bylo dobré, ale přidávají se moc "složité" itemy, bohatě stačily ty, které byly dříve :)

Grakon2702
28-06-15, 09:26
Stále čekám na den, kdy se vrátí špicl...

Martin17CZ
28-06-15, 21:41
Nesouhlasím :) codko by bylo moc preplacane.. Uz takhle upada porad niz a niz.. takove jake bylo tak před rokem bylo nejlepší :)..