PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na DD2 only



frEEd
21-06-15, 14:12
Ahoj, jmenuju se David je mi 22 let ted sem udělal bakaláře v Praze. Pocházím z Hradce Králové a CSko hraju už 8 let ( s roční přestávkou). Akorát sem vyhrabal starej účet na steamu, takže už mám konečně možnost zažádat o admina. Hraju pravidelně ( za týden u vás nahraju klidně 15 hodin). Cheaterů je na dd2 dostatek a admini občas nestíhají, tak bych rád pomohl. Můj steam nick je Dave11993. Pokud byste chtěli vědět ještě něco víc zeptejte se:) Rád odpovím. Jinak můj nick u vás je _frEEd!^


Zdravím a přeju příjemnej den.

Klimax
21-06-15, 14:15
Precitaj a dopln co tu chyba http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-podm%EDnky-p%26%23345%3Bijet%ED-a-informace-k-n%E1boru-%26%23268%3BT%26%23282%3BTE!

frEEd
21-06-15, 14:27
Admina sem dělal na nějakém low serveru, už si nepamatuju ani jméno je to už dlouho, ale zkušenost neveliká. Moje záliby jsou všechny sporty, nějaké hry ( CSko, FIFA, NHL atd). Admina bych měl dělat, protože poslední dobou hraju hodně a hodně cheaterů sem nahlásil adminům, kteří je pak úspěšně banovali. Dema sem tady žádný zatím neházel, protože sem hrál forfun. Ale poslední dobou co tu vidím za nárust cheaterů mě přesvědčilo v tom, že musíme řady admin teamu rozšířit a bojovat proti nim. STEAM_0:0:21897257

To by mělo být snad vše :)

Tutinko
27-06-15, 12:09
Za mna slaba ziadost, 0 prispevkov na fore. Na serveroch som ta obcas videl, ale nepamatam si, ze by si nieco hlasil mne alebo cez ! (ak sa mylim a hlasil si mi nieco a ja som banoval, tak mi to napis do steamu alebo tu, vies, uz som starsi a pamat tak nesluzi )
Zatial s tym pockaj, snaz sa hrat, hlasit a zaziadaj si o 6 mesiacov, vtedy to mozno zmenim, teraz musim byt ale PROTI

Bee
30-06-15, 00:34
Taktéž proti.

matis
30-06-15, 15:39
Tvoj cas straveny na DD2 > Total Connection Time: 3d 06:20:51h

Ziadost velmi slaba
Prvy prispevok a hned ziadost
Cheaterov nehlasis
Aktivita na fore velmi slaba

Zial musim byt proti

pweredbytvaroh
30-06-15, 15:45
Na serveru jsem tě párkrát viděl, skill není bůh ví co, ale to se dá opomenout. Rozkoukej se na forku, nahlašuj a třeba z toho něco bude. Zatím proti.

Saintpepo
07-07-15, 16:11
frEEd!^ dĂtÄ› madarskĂ˝ cholerickĂ˝
_frEEd!^ pĂchat mámu do prdele
_frEEd!^ pĂchat ÄŤuráka
_frEEd!^ pĂchat pĂÄŤu
_frEEd!^ děvka
_frEEd!^ mrdka
_frEEd!^ kunda
_frEEd!^ madarska spina
_frEEd!^ a di do koncetráku

Posledná aktivita 21.6.2015, žiaden príspevok na fóre. Nikto nepotrvrdil že by si hlásil cheaterov. PROTI.