PDA

Zobrazit normální verzi : JNDPTKSJB (jiny hrac) --> Unihoc CZ



SnouWess123
21-06-15, 17:10
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 148682)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < JNDPTKSJB >
[AMXBANS] Tvuj nick: Nc'S~ [S]nou[W]iik :3
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1168028508
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1168028508
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.29.224.40
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.29.224.40
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Unihoc CZ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | DM FFA (de_dust_castle)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Immortal killed Orest with knife
Immortal killed Sunny Love with knife
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrolu





Poznamka:






Prosim vas prave jse se chtel prihlasit na Jump a mam ban za "Duvod banu: 'Wallhack Aimbot' " nejak si ale nejsem vedom abcka nebo Wallhacku Prave jsem prisel z venku a tak to nejak nechapu jediny kdo by to mohl byt byl bratr ale ten na PC kdyz jsem prisel nebyl
Kotelnu hraju uz dlouho a bez problemu vzivote jsem toto nepouzival

A kdyz jsem koukal na dnesni banlist tak NICK : JNDPTKSJB ani neni muj Jsem [S]nou[W]iik :3 z klanu Nc'S

Jarny ^|
21-06-15, 17:45
Takže určite to niesi ty hej ?




Nc'S~ JNDPTKSJB :3 (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=Nc%27S~%20JNDPTKSJB%20:3&player_id=VALVE_0:0:1168028508&player_ip=46.29.224.40&server_port=27086)
Ahoj SnouWiik Zdravi



Za cheaty se ub nedává.

SnouWess123
21-06-15, 17:48
Ano toto s Nc'S~ jsem ja ale ne čisté a ta zkratka neco znamená ale to proč mám ban nechápu AB + WH nemám nikdy jsem neměl nikdy jsem nepoužíval a před každé změněné jméno si dávám Nc'S~

SnouWess123
21-06-15, 18:05
Požaduji Demo

Btw-- Nebylo by to poprve co by na Kotelně někdo kopíroval nick pokud se nemýlím už dnes zato byl jeden ban

UNHCZ
21-06-15, 18:37
Ahoj, evidentně nás tu taháš za camprdlíka. Demo http://csko.cz/dema?UPD=sUfndwa6
Jde tam vidět jasný AB i WH.

SnouWess123
21-06-15, 19:10
Toto nejsem já tento nick mě nepatří jak jsem řekl před každým nickem používám Nc'S A bylo by to poprve co nekdo kopnul nick??:')

Jarny ^|
21-06-15, 19:15
Uz treba lock.
Cheaty potvrdzujem.
A prosim pouzivaj edit,diks.

UNHCZ
21-06-15, 19:20
Zajímavé, máš na všechno odpověd. Prosím, netahej nás tady za nos, VID a IP se shodují.

Vítejte na herním portálu csko.cz,
děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu cheatovalo i přes jeho striktní zákaz. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).
Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte http://www.herni-kupony.cz/counter-strike-1-6/?utm_source=pp-1052&utm_medium=pp&utm_campaign=pp-counter-strike-1-6, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

//originální hra je na steamu za polovic

SnouWess123
21-06-15, 19:31
ale já jsem přece nenapsal to že tam nejsou vidět hacky říkám že to nejsem ja

Tutinko
21-06-15, 19:37
https://www.youtube.com/watch?v=s69hiW125Qo

Samco
21-06-15, 19:38
Ahoj, WH+AB.

SnouWess123
21-06-15, 19:49
No nic kotelna nemá moc normálních adminů fakt malinko

because
22-06-15, 15:23
No nic kotelna nemá moc normálních adminů fakt malinko

Takže máš demo o ktoré si si sám žiadal, IP a ID sa zhoduje to znamená, že tu iba sereš samé klamstvá. Na deme pekne cheatujes takže tvoja UB žiadosť nebude vyriešená v tvoj prospech. Chyba je v tebe a nie v adminoch a ešte ideš niečo písať na adminov? Sa uvedom, za rok zbohom. Lock.