PDA

Zobrazit normální verzi : Rádio na CSKO



radekss
22-06-15, 17:30
Dobrý den,

rádi bychom Vám tímto nabídli spolupráci s našim internetovým projektem. Dovolte ale, abychom se nejprve stručně představili.

Jsme EnergyFM - internetové rádio pro mladé posluchače.

Víme, že nejen na internetu existuje spousta rádií, která nabízí neustále dokola tu samou ohranou "písničku". EFM se rozhodlo vydat jinou cestou. Našim cílem je hudebně se odlišili od většiny rozhlasových stanic a proto Vám nabízíme zcela unikátní programovou soupisku tvořící Hot AC a nekomerční taneční muzika.

Nalaďte si nás: www.energyfm.cz/player/
Web: www.energyfm.cz


Co nabídneme hráčům?

Příjemný herní doplněk

Nenáročný obsah, který má hlavu a patu.

Unikátní hudební playlist a spoustu dalších aktivit.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Proč spolupracovat s námi?

Hrajeme, nemluvíme - zastáváme moderní koncept rádia.

Naše vysílání neobsahuje komerční sdělení - nedochází ke střetu zájmů.

Profesionální přístup - na tom si zakládáme.


Byli bychom rádi, kdyby se EnergyFM stalo součástí i Vašeho herního portálu..

Na případnou spolupráci se těšíme.
--

Radek Vanat

OBCHOD | PARTNEŘI | SPONZOŘI

Phone: +420 778 548 342
Email: vanat@energyfm.cz

Martin17CZ
01-07-15, 23:48
Nejsem sice administrator ovsem zaujalo me to, tudiz se vyjadrim :). Pokud dodrzite alespon to ze se nebude hrat porad to same a ze se tam nebude kecat o blbostech tak proc ne.. :). A jde o to zda by se hudba hrala ve hre ci by na foru byla sekce nebo nejaky chat server s takovymto hudebnim doplnkem- nebo oboji... Pokud by hudba hrala na hernich serverech tak pouze na takovych kde neni potreba ,,slyset kroky'' coz jsou zombie, knife, surf servery apod.- samozrejme na povoleni hrace. Co se tyce klasickych aim serveru tak rozhodne ne. A na tom forku by mohl byt naky chat server kde je klidek.. pisete si s lidma a poslouchate hudbu.. :)). Pouze muj nazor :).

Grakon2702
02-07-15, 15:37
Na rádio ve hře by se dal naprogramovat plugin (a vzhledem k tomu, že už je cs 1.6 hodně stará hra, tak počítám, že už nějaký takový plugin bude). Pak by jen stačilo ve hře napsat /radio nebo /music a začala by hrát muzika. Pak by se dala např. nastavit hlastiost příkazem /volume 50 (50%). Alespoň takhle bych si to představoval jako nejlepší řešení.

Martin17CZ
02-07-15, 19:03
Na rádio ve hře by se dal naprogramovat plugin (a vzhledem k tomu, že už je cs 1.6 hodně stará hra, tak počítám, že už nějaký takový plugin bude). Pak by jen stačilo ve hře napsat /radio nebo /music a začala by hrát muzika. Pak by se dala např. nastavit hlastiost příkazem /volume 50 (50%). Alespoň takhle bych si to představoval jako nejlepší řešení.

Ano je, nejsem si jist ale myslim ze Epi*zo*e ma takovy plugin :). Bylo by to super tak jak rikas.

radekss
08-07-15, 18:56
Zkuste nás navrhnout vedení, mne na tento návrh bohužel neodpověděli... :)

Detektor
08-07-15, 19:15
Pochybujem , že by to niekto počúval ... Podľa mňa zbytočne

NarutoO
09-07-15, 00:00
Co jsem koukal, tak normální slušný kusy. Samozřejmě já jsem pro víc tropic housu a chillstepu, ale taky dobrý. Chtěli jsme dělat vlastní rádio, ale problém vidím hlavně v právech. Mluvené slovo by se hodilo. Asi to u hry rušíí, ale nějaké ty aktuality ze serveru + aktuality z herního světa. Na stream do hry jsou pluginy (mají na nejmenovaném konkurenčním portálu) :P

Kotel
09-07-15, 20:52
Nabídky na rádia odmítám, protože je třeba řešit jiné věci. Hlavně mě nenapadá nějaký přínos pro hráče.

AlternativníPravda
09-07-15, 21:26
Nabídky na rádia odmítám, protože je třeba řešit jiné věci. Hlavně mě nenapadá nějaký přínos pro hráče.

Jeden přínos by tu byl. Místo monotónního zabíjení soupeřů, mohli by hráči dělat ingame diskotéky a lépe se tak poznat. Věřím, že taková macarena by proměnila t spawn na dust2 na pořádnou párty. Dále bychom mohli pořádat hudební posezení na plantech, kde bychom hráli takové klasiky jako Dám dělovou ránu bum bum bum nebo soundtrack z filmu Trhala fialky dynamitem. Myslím, že zavedení rádia je supr nápad!

LuCiF3R
10-07-15, 18:30
Jeden přínos by tu byl. Místo monotónního zabíjení soupeřů, mohli by hráči dělat ingame diskotéky a lépe se tak poznat. Věřím, že taková macarena by proměnila t spawn na dust2 na pořádnou párty. Dále bychom mohli pořádat hudební posezení na plantech, kde bychom hráli takové klasiky jako Dám dělovou ránu bum bum bum nebo soundtrack z filmu Trhala fialky dynamitem. Myslím že zavedení rádia je supr nápad!

Ano ty zvuky bum bum jsou zajímavé ale pouze na fun serverech. Já jako zastánce klasik hry d2, old school atd... to nepovažuji za přínos. Na těchto serverech by to využívalo max 10% hráčů (když vezmu v potaz že by byli schopni přijít na to jak to zapnout)
Ale já potřebuji slyšet kroky. 1 za měsíc maximálně si pustím hudbu ale už si vyberu vlastní které se mi líbí a steam má pro to skvělou funkci. Jinak hudba serveru zbytečně zvyšuje šanci vyššího latency.

NarutoO
10-07-15, 18:53
Jeden přínos by tu byl. Místo monotónního zabíjení soupeřů, mohli by hráči dělat ingame diskotéky a lépe se tak poznat. Věřím, že taková macarena by proměnila t spawn na dust2 na pořádnou párty. Dále bychom mohli pořádat hudební posezení na plantech, kde bychom hráli takové klasiky jako Dám dělovou ránu bum bum bum nebo soundtrack z filmu Trhala fialky dynamitem. Myslím že zavedení rádia je supr nápad!

Místo camp meteru by začala hrát písnička "mám malý stan" a když by někdo nepolozil bombu tak trampská od ebenů. :D lol

AlternativníPravda
10-07-15, 18:58
Ano ty zvuky bum bum jsou zajímavé ale pouze na fun serverech. Já jako zastánce klasik hry d2, old school atd... to nepovažuji za přínos. Na těchto serverech by to využívalo max 10% hráčů (když vezmu v potaz že by byli schopni přijít na to jak to zapnout)
Ale já potřebuji slyšet kroky. 1 za měsíc maximálně si pustím hudbu ale už si vyberu vlastní které se mi líbí a steam má pro to skvělou funkci. Jinak hudba serveru zbytečně zvyšuje šanci vyššího latency.

S tebou musí být vážně sranda :)

Acid
11-07-15, 10:41
S tebou musí být vážně sranda :)

Asi chapu, jak tuhle vetu myslis, ale i tak si sam myslim, ze kdyz uz by to tu melo bejt, tak fakt jen na Fun serverech. (:

Kotel
11-07-15, 11:05
Rádio na latenci serveru nemá vliv. Jen latenci hráče, pokud má pomalé připojení. Je to stejné jako když si otevřeš rádio v prohlížeči.


Dále bychom mohli pořádat hudební posezení na plantech, kde bychom hráli takové klasiky jako Dám dělovou ránu bum bum bum nebo soundtrack z filmu Trhala fialky dynamitem. Myslím že zavedení rádia je supr nápad!
Jestli to nebyla ironie, tak rádio ti nepustí jakou písničku chceš.


Rádio do hry přidat můžu (na výběr může být třeba 10). Možná je ještě funkční příkaz /radio.

AlternativníPravda
11-07-15, 11:31
Rádio na latenci serveru nemá vliv. Jen latenci hráče, pokud má pomalé připojení. Je to stejné jako když si otevřeš rádio v prohlížeči.


Jestli to nebyla ironie, tak rádio ti nepustí jakou písničku chceš.


Rádio do hry přidat můžu (na výběr může být třeba 10). Možná je ještě funkční příkaz /radio.

Samozřejmě že to byla ironie. Většina mých příspěvků je ironických nebo sarkastických.

LuCiF3R
11-07-15, 11:53
S tebou musí být vážně sranda :)

Nevím přesně na kterou věc si to myslel, ale s tím latency je to v mém případě pravda, vesnický internet.

Ikdyž ano chápu většina z vás nemá problem s internetem, já občas musím odnést router na nejvyšší horu v okolí abych si mohl zapnout prohlížeč :D

Martin17CZ
13-07-15, 00:40
Samozřejmě že to byla ironie. Většina mých příspěvků je ironických nebo sarkastických.

Celý Mr.Knox.. :)) :D




A ja jsem pro zavedeni.

radekss
16-07-15, 21:29
Takovýto plugin jsme si vytvořili sami. :) Bohužel vedení je proti našemu návrhu. :) Nic s rozhodnutím, bohužel neuděláme.