PDA

Zobrazit normální verzi : Pondeli



Pondeli
22-06-15, 20:43
Vypis z konzole:


vĂ˝pis nemám a ani myslim neni potreba vše se doÄŤtete nĂĹľe





Poznamka:






Ahojte dostal sem zakaz k CT na serveru Jaibreak 2
Duvod : neschopnost, rusenie simona, neznalost pravidiel
Admin : Strateg
Trest : [Zakaz k CT] Trvaly
Popis : Normalne hraju jako vzdy (zabili me pri zpoure na mape Jail_beach v3) .Najednou sem dalsi kolo mrtvej, ihned jsem zkonrtoloval v konzoli zda mi to nehodilo zpravu " Prilis mnoho CT" a a najednou koukam misto teto zpravy se tam objevilo "Mas zakaz k CT"(byl jsem zabanovan spolecne s alkoholikem (ten to ma podle me pravem)
Info o me :Je mi 15, programuji a vysilam ONLINE radio
Byvale nicky : Ready To KILL, [*.]P0nde1i ,Minecraft a cs JailBreak
Predem dekuji za odpovedi (klidne mi dejte trest ale postaci treba 2 tydny Dekuji)

Shinigami
22-06-15, 23:28
Takže postupne.

Za banom si stojím, pretože ako som napísal do dôvodov, bol si neschopný, zbytočne si rušil simona a nepoznal si pravidlá. Navyše klameš o svojom veku, prepáč, ale s hlasom aký máš ti neverím 15. Pri troche šťastia by som bral 13.

Takže postupne, každé kolo si umrel, nehovor že nie. Nemôžem to však zazlievať len tebe, umierali ste všetci, bohužiaľ ostatní umierali kvôli tebe a alkoholikovi. Potom nehovor, že si tam nenadával, čím si rušil simona, nebolo to tak časté ako alkoholik, ale bolo. Preto som nedával nadávky do dôvodu. Tiež nechápem, prečo som ťa nepočul simonovať. Raz si dal myslím mod, inak si nebral simona. Za tú mapu som počítal mody, 3x schovka a 2x prestrelka. Dobré nie? Asi toľko k zákazu...

A teraz prečo nemáš 4 mesiace, ale permu? Jednoduché, ak dám 4 mesiace keď dávam ban, tak to dá perma. Avšak pochybujem, že by si za tie 4 mesiace bol schopný. Avšak ak na tom trváš tak to môžem upraviť na tie 4 mesiace, pochybujem však, že nedostaneš ďalší ban.

Btw. vek si nemusíš pridávať, keby ti je 30 mám na to rovnaký názor. Vlastne keď je niekto starší a správa sa takto, je to ešte horšie.

kono159
23-06-15, 07:35
16 tyzdnovy ban je tam navyse, to sa nema pouzivat, ak mu chces dat dlhsi zakaz tak to musis spravit manualne cez web, ja by som mu dal tak tyzden

Shinigami
23-06-15, 14:47
Ban upravený na 7 dní keďže si priznal chybu a požiadal o unban. Dúfam, že sa za ten týždeň poučíš a cez prázdniny sa budeš chovať a hrať ako sa má. Lock

Pondeli
23-06-15, 14:53
Ano souhlasím že sem chybu udelal nadaval sem ale vecinou sem to nedořekl (kur-ník, do-háje ATD.) Pravidla neumí 80% serveru a stači říst pravidla si klidne přečtu ještě párkrát ale EXPERT na pravidla není nikdo .Takže shrnutí souhlasím s tím že sem udelal mnoho chyb ale perma zákaz se mi zdá trochu moc stačí 2-3 měsíce za tu dobu určitě naberu zkušenosti. (Tyžden je podle me malo viem že som udelal moc chyb) ======zpravy jsme poslali najednou takže to je trochu opozdene.