PDA

Zobrazit normální verzi : Pomoc zabanovaným hráčum



RangoO
25-06-15, 21:48
xxx

hofy
25-06-15, 22:31
Měl by sis uvědomit, že admini tu nejsou proto, aby dělali zbytečné zlo nebo znepříjemňovali hru ostatním, ale naopak, aby zajistili normálním hráčům bezproblémovou, nikým nerušenou hru. Sám tady zakládáš témata se stížnostmi na hráče, kde po adminech chceš jejich potrestání, ale pokud by každý jednal tak, jak teď radíš, byly by tvoje stížnosti zbytečné a hlavně, servery podporující non-steam by byly pro běžné hráče nehratelné. My stojíme na straně hráčů a nejde nám o nic jiného než o to, aby mohli hráči klidně hrát. Celý tenhle portál je dobrovolnická činnost pro zábavu a pokud si myslíš, že nás baví řešit tebe a tebou podobné, tak tomu tak opravdu není. Nevím, za co jsi dostal ban, ale určitě to mělo svůj opodstatněný důvod a pokud to nebylo za cheaty, tak vše jde řešit a vyřešit s chladnou hlavou v žádostech o unban. Admini mnohdy vyjdou vstříc a dají unban, pokud vidí alespoň naději na to, aby se neopakovalo to, za co byl udělen ban.

Na tvůj ban se klidně podívám a nebudu to nijak řešit, stačí poslat výpis do PM.

filipgame
28-06-15, 11:14
dobrý den dostal jsem neurceni ban na me kamos používal hacky ze stejne ip ale ja o tom ani nic nevjedel prosim o unban informace je ze stejne ip pls pomoc

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 132043)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'SpeedHack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < *rapper czechrepublik :D >
[AMXBANS] Tvuj nick: [!DeMeNcE!].:FilipGame:.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:685989522
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1721115042
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.91.156.1
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.91.156.1
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Penegal >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 2 (35hp_lava)

hofy
28-06-15, 11:31
Ahoj, bany na tvou ip jsou přes půl roku staré, takže by možná šel jeden zrušit, aby ses připojil. Zkus poprosit tady + pošli tam výpis z konzole: http://csko.cz/forum/images/site_icons/message.png Odeslat soukromou zprávu (http://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1).

Petule68
11-09-15, 18:00
Ahoj prosím mohl by mi někdo tady nějak napsat za co jsem dostala BAN od admina: nquyen (mandleman) dneska v 15:46hod. Důvod admina je: bez radsi drepovat, wh.. ani nevim co to znamená a jestli to znamená že používám CHEATY tak opravdu NE a je podle mě ubohé si to myslet. Nejsem malé dítě je mi 25 let a CS hraju snad od 15let je fakt že 7-8 let jsem nehrála ale za celou dobu jsem CHEATY nepoužila. Tak bych ráda chtěla znát důvod svého BANU. Děkuji.

Zoyer
11-09-15, 18:41
Ahoj prosím mohl by mi někdo tady nějak napsat za co jsem dostala BAN od admina: nquyen (mandleman) dneska v 15:46hod. Důvod admina je: bez radsi drepovat, wh.. ani nevim co to znamená a jestli to znamená že používám CHEATY tak opravdu NE a je podle mě ubohé si to myslet. Nejsem malé dítě je mi 25 let a CS hraju snad od 15let je fakt že 7-8 let jsem nehrála ale za celou dobu jsem CHEATY nepoužila. Tak bych ráda chtěla znát důvod svého BANU. Děkuji.
wh = wall hack
admin ti do žádosti dodá demo a ostatni admini posoudí oprávněnost banu

Adam003
25-09-15, 16:22
Ahoj moc se omlouvám za mého bratra pustil jsem ho k csku dne 25.9 okolo 4.10hod. on má vlastní csko ale chtěl si zahrát za mě a nainstaloval si cheaty a nějak si je vložil do mého cska cheaty už jsem odinstaloval a pořádně jsem bratra vyhuboval tak jestli bych mohl poprosit o unban myslím že to možné nebude ale rád bych hrál na kotelně tak doufám že mi to umožníte
Můj nick byl WTF pak sem si ho změnil na Kn!fe
Nick admina byl Burak

výpis
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 158098)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < WTF >
[AMXBANS] Tvuj nick: WTF?!!!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:822290442
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:822290442
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.80.46.139
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.80.46.139
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Rats maps (cs_mice_final)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===================================

hofy
25-09-15, 21:24
Pokud je ban za cheaty oprávněný, tak se zpravidla neruší, jen automaticky po roce, pokud byl udělen na nonsteam. My nemáme možnost identifikovat uživatele daného počítače, takže prostě daný počítač zablokujeme a víc neřešíme. Nemám jak. Řešením je koupit si originální hru se kterou se připojíš a tu si zaheslovat.

radim5275
05-10-15, 16:55
Dobrý den, byl jsem zabanován za passiv expeni na basebuildru, rád bych požádal, aby admini banovali jen na ten server a ne na cele csko, tim se třeba zvýší hratelnost.

Samco
05-10-15, 17:03
Dobrý den, byl jsem zabanován za passiv expeni na basebuildru, rád bych požádal, aby admini banovali jen na ten server a ne na cele csko, tim se třeba zvýší hratelnost.

Bohužiaľ možné to nie je. Odporúčanie pre teba: neexpi nikoho.

radim5275
06-10-15, 14:54
Ok :D, jen byhc rád zdůraznil, že nejsem jediný a admini by měli být na obou servrech 24hodin denně, jelikož se tam furt píše, plňte mi a na oplátku budu v dalším kole plnit já vám atd, tkže si myslim, že by bylo fér, kdyby dostávali ban i oni :D.

killer-savage
06-10-15, 15:09
banovat tich co to spravia nie tich co pisu.

Reflex.
07-10-15, 17:13
Ty si tu neni od toho, aby si rozkazoval adminom, kedy maju byt na servery.