PDA

Zobrazit normální verzi : Really????



Exot
28-06-15, 12:11
toto zakladám lebo dnes sa mi stalo že boli u CT 2 kidi a začaly fragovať najskôr len tak 1 si odstrelili ale neskôr neotvorili cely a začaly derovať asi 5 až 6 kôl pofragovaly všetky T bolo nas tam tuším 9 -10 a potom došiel Pán ADMIN jak voda a jasne dal ban za to že 1 spoluhráč im nadával dostal ban na 1 deň ale mal pravdu a aj ja som mal sto chuti im niečo povedať............ a to najlepšie nakoniec tí 2 kidi u CT nedostali ani zákaz k CT ani ban takže Kotelna ja :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::c lap: jakých máte adminov cesť výnimkám ale toto neni normálne ja akože bol som dosť sklamaný ked skončila mapa a oni y toho vyšli beztrestne a nakoniec si to odskakal len ten 1 spoluhráč ktorý mal RAGE zato že oni fragovaly celú mapu ako ja bol by som rád nech sa to rieši lebo fakt dať ban len niekomu za to že poviem pravdu aj ked to trocha prehnal a nechať tak tých čo porušily pravidla JB X krat to sa mi zda na .................. tak dúfam že to budete riešiť a Príjemý zvyšok dňa





v hre ma poznáte jako Hráča_ Mister

Mr.ADIO
28-06-15, 16:21
Můžeš prosím konkretizovat nick ,,dementních" CTček nebo admina ? Podle této stížnosti bez dodání důkazu nic nevyřešíme.

Exot
28-06-15, 17:16
prepac nick dementov si nepametam ale admin bol Smoke a ešte som mu aj vravel do mikrofonu nech ich zabanuje a on nič (asi 5min pred koncom som isiel k CT spraviť poriadok)

Mr.ADIO
28-06-15, 19:50
Jestli si nepamatuješ nick hráčů, na které si stěžuješ, tak si potom nemusíš stěžovat.. A ohledně admina Smooke. Já když jdu na nějaké hlášení, kde někdo dělá bordel, tak se většina hráčů zklidní a začnou se chovat normálně, protože ví, že jsem admin. To samé mohlo platit i u Smookeho, jelikož je tu admin dost dlouho a spousta lidí ho zná. Jinak zrovna tenhle admin má dost zkušeností, rozumu a danou situaci vždy vyhodnotí jak se má.

Grakon2702
28-06-15, 21:29
Vzhledem k tomu, že zde neexistuje možnost, jak dohledat médium, které by viníky usvědčilo, nelze dát dotyčným BAN. S tímhle se nedá nic dělat. Mne osobně se několikrát stalo, že jsem přišel na server a náhle začali lidi do chatu spamovat "tamten udělal tamto", "tamten mi dal freekil", "Mám mít VD, bo mám FK" apod.. Jenže, já nemůžu nikoho přesunout, protože jsem to neviděl na vlastní oči. Nebyl jsem předtím na serveru, nemohu zhodnotit, zda je někdo vinen a rozhodně nemůžu přesunout někoho, na kterého mi nějaký hráč napráskal jeho údajné porušení pravidel. Jediné, co mohu udělat, je zeptat se dotyčných CT, jestli je to pravda (doufajíc, že se možná přizná), ale to je vše. A tohle neplatí jen pro spešly ale i pro ostatní adminy a to obzvlášť na serveru, kde není vedeno HLTV.

Exot
29-06-15, 13:18
pokial ide o tento prídad tak písal celý server + ja som mu nravel aj do mikrofonu nech ich zabanuje

Grakon2702
29-06-15, 13:33
pokial ide o tento prídad tak písal celý server + ja som mu nravel aj do mikrofonu nech ich zabanuje

To je sice na pováženou, že to psal celý server, i tak by to admin ani spešl neměl správně trestat. Tady to prostě musí vidět na vlastní oči. Ikdyž se to nikomu nemusí líbit. Dám ti příklad. Sám moc dobře víš, že JB přímo překypuje 12-15 let starou komunitou. Ty uděláš něco, co je v souladu s pravidly, ale nikomu se to na serveru nebude líbit a někdo začne hlásat, že jsi noob, že to neumíš, že to nesmíš apod. A k tomu se přidají další, další a pak další až je nakonec proti tobě poštván celý server. Všichni mermomocí hlasají přes vykřičník a nadávají do chatu, ať jdeš pryč. Kdyby to fungovalo tak, jak ty si představuješ, tak by ti v momentě příchodu admina na server, byl udělen BAN. Bez důkazů a bez toho aniž by viděl, co se dělo... Kdyby na JB nebyla taková kid komunita, dalo by se o tom přemejšlet, ale do té doby, dokud neuvidím na vlastní oči nebo se mi dotyčný nepřizná, že něco udělal, tak ho za nic trestat nebudu.