PDA

Zobrazit normální verzi : Problémy s OpenGl na STEAME



Anti
28-06-15, 18:24
Doteraz som používal old pack aby som mal nastavenie grafiky D3D ale od nového uppdatu steamu všetky old patche blokuje takže musím hrať na opengl ale problém je v tom že opengl mi laguje napr vtedy keď niekto zapne baterku , hodí granát ...

Prosím pošlite mi link na funkční old pack alebo mi poradte ako sa mam zbaviť tích lagou na OpenGl.

Martin17CZ
02-07-15, 01:43
Ahoj, hele ja kdyz jsem mel este stary PC tak jsem se musel vyporadat se stejnym problemem, steam bohuzel obcas udela takovy update ovsem kdyz se to stalo me tak do mesice udelaly jinej update a slo mi to :). Mas 6 moznosti. 1. bud pockej cca mesic, 2. vyhledej cfg ktery ti na OpenGL nebude lagovat.. nebo staci vepsat prislusny prikaz a lagy by se mely znatelne zredukovat- pohledej. 3. nejjednodussi moznost, do noveho updatu hraj na NS.. pokud ho nemas zabanovany.. 4. popros strycka googla o pomoc. pri hledani old packu, 5. hraj s lagama..6. do updatu nehraj..
:rolleyes:

Scarefact
02-07-15, 13:29
Anebo si v možnostech spuštění na steamovým csku zadej hodnotu -d3d a hra by se ti měla spustit v d3d režimu. Avšak nevím jestli tenhle příkaz stále funguje, takže za to neručím, ale zkusit to můžeš.

Edit:
http://jpeg.cz/images/2015/07/02/cnVdU.jpg