PDA

Zobrazit normální verzi : Paris^*hok (jiny hrac) --> Burak



ParisHok
29-06-15, 19:21
Vypis z konzole:

[indent]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 145506)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Paris^*hok >
[AMXBANS] Tvuj nick: (1)Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1686458076
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1686458076
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.71.12.240
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.71.12.240
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide

ParisHok
29-06-15, 19:23
Ahoj,chtěl bych timto požadat o unban protože jsem ho dostal opravdu nepravem :),hraju league of legends už delší dobu,předtím jsem jeste hraval cca 2 roky csko,jednou po zapnuti lolka se mě stal tento bug https://www.youtube.com/watch?v=_vRyJEd4_h4
hledal jsem po internetu co to je a jak to spravit,nic moc sem nenašel tak jsem si pohral s grafickou kartou atd.
nešlo to tak jsem zapnul csko a měl sem uplně to stejne jak v lolku ,vypadalo to jako slow mode ..., to sem uplně nechapal že se mě to děje aj v lolku tak sem zkusil psat na csko co to je hral jsem zrovna hide and seek no tak sem zkusil skakat LJ samozřejmě to vypadalo oprvadu jako hack na slow mode , dal sem 15 strafu , sice jen LJ 220 tušim :) , a dostal sem ban, tak po tydnu se bug nějakou zahadou opravil a už šlo hrat league of legends normalně a na csku mam bohužel pořad ban ..., Vypadalo to sice jak opravdovy hack ale ten jsem opravdu nepoužival :)

Burak1
29-06-15, 19:36
Včera jsem mazal dema od května a starší, takže to s tebou nemám, bohužel.

ParisHok
29-06-15, 19:38
takže šance o unban není ?

hofy
29-06-15, 23:10
Nyní už pravděpodobně ne, proč jsi o unban nepožádal ihned? Bez dema už to nijak řešit nemůžeme, takže pomůže jen koupě originální hry.