PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na knife



sAid
29-06-15, 20:40
Nick: VENDETTA
Vek: 16
Steam: VENDETTA (http://steamcommunity.com/profiles/76561198129932915)
SteamID: STEAM_0:1:84833593
Hlstats: http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3324432

O mne:
Zdravím, volám sa David a na Cs1.6 mám nahratých 1,215 hodin, hrám už od roku 2011, dlhší čas som hrával na ns až neskôr som si kúpil Steam od kamaráta ten tam mal nahratých 200h hrával na Kotelne pod nickom mUUsEExIoW. Na servery som aktívny, akurát posledný mesiac som moc nehral kôli škole. Medzi moje záľuby patrí futbal,florbal a na pc CS1.6,CS:GO.Najčastejšie hrávam na servery knife a aim.

Prečo sa chcem stať adminom?

Knife adminov je teraz málo a myslím si, že by som bol prínosom pre AT.
Knife už hrám nejaký ten čas, pravidlá a cheaty poznám. Skúsenosti s AMX mám, bol som 3x admin na knife serveroch.


Vopred ďakujem za odpoveď.

UNHCZ
29-06-15, 20:43
Ahoj, takže http://csko.cz/forum/showthread.php?36497-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-KNIFE
- Mezi žádostmi má být odstup půl roku

+haxy pozná
+skill
+vyzná sa v modě

Pokud pomineme ty 2 měsíce, tak jsem PRO.

E: Ou ou ou, razantně měním svoje PRO. na PROTI.

E2: Máš 13 banů z knife, na který si žádáš. Resp. na server, ne který si žádáš by jsi měl mít skoro žádné přestupky. Ten ban za cheating je velké mínus, které se jen tak nevymaže, jako u mě historie psaní sraček. Sice někteří říkali, že ten kdo psal sračky je horší než cheater, ale k tomu se vracet nebudu. Je mi to líto, na tvé hlášení jsem chodil rád, ale musím být proti.


E3 : Připomíná to mě, nechcu měnit názor každý den, ale to co napsal zyx to vystihuje. Poprosím, aby se na moje PROTI. nebral zřetel, děkuji.

sAid
01-07-15, 13:18
Diky, mohol by som poznať názory aj ostatných adminov ?

Darongodx
01-07-15, 14:43
V pohode týpek, poznám ťa z furienu aj z plugu, ak hlásiš tak nevidím dôvod prečo by si práva nemohol dostať.
E: O tom, že si zapol som sa dozvedel, až teraz. Takže pro mením na proti.

sAid
01-07-15, 16:09
Ďakujem :)

hofy
01-07-15, 18:40
Diky, mohol by som poznať názory aj ostatných adminov ?
Já jsem proti kvůli cheatingu a dalším padesáti banům (http://banlist.csko.cz/findex.php?player_id=VALVE_0:0:929902839), ale to už jsem psal do minulé žádosti.

sAid
01-07-15, 20:13
Ak si všimneš, tak mám tam 51 banov
- 13x developer, stiahol som si cfg a nevedel som ako to dať preč
-3x vlastná žiadosť, ešte keď som hrával Jail
- 13x blok/vlak + ostatné, tieto bany sú do roku 2013 mal som 12-13 rokov a nevedel pravidlá bol som hlúpy (puberta) a dosť mi prepínalo, vlastne ma to aj bavilo dostávať bany.

Viem, že moja minulosť bola zlá, snažil som sa s tým niečo urobiť a myslím, že som aj urobil. Už dávno nie som ten namachrovaný, čo každému nadáva a porušuje pravidlá, teraz sa snažím poctivo hrať a hlavne pre zábavu, a preto som chcel aby sa tam aj ostatným hráčom hralo dobre a aby boli potrestaný taký ako som bol ja, hlavne chcem pomôcť , možno také niečo ako Unihoc, ale je to váš názor, ja vám ho neberiem.

FizzyBubble
01-07-15, 21:26
Ak si všimneš, tak mám tam 51 banov
- 13x developer, stiahol som si cfg a nevedel som ako to dať preč
- 3x vlastná žiadosť, ešte keď som hrával Jail
- 13x blok/vlak + ostatné, tieto bany sú do roku 2013 mal som 12-13 rokov a nevedel pravidlá bol som hlúpy (puberta) a dosť mi prepínalo, vlastne ma to aj bavilo dostávať bany.

Viem, že moja minulosť bola zlá, snažil som sa s tým niečo urobiť a myslím, že som aj urobil. Už dávno nie som ten namachrovaný, čo každému nadáva a porušuje pravidlá, teraz sa snažím poctivo hrať a hlavne pre zábavu, a preto som chcel aby sa tam aj ostatným hráčom hralo dobre a aby boli potrestaný taký ako som bol ja, hlavne chcem pomôcť , možno také niečo ako Unihoc, ale je to váš názor, ja vám ho neberiem.

13 + 13 + 3 = 51 :taunt::taunt::taunt::taunt::taunt: Abych nebyl OT, tak přeji příjemný večer všem, co tento příspěvek mohou smazat...

zyx
01-07-15, 21:58
Kolik adminů tu má práva i přestože v minulosti řádili?

sAid
01-07-15, 22:06
FizzyBubble - Napísal som tam + ostatné ...

Jarny ^|
01-07-15, 23:32
Ahoj,ako povedal zyx,ja som tiež mal na ns 21 banov.
No boli to bloky vlaky,fk a tak atd..to je jedno. No cheating je dost zavazny priestupok.
No tu ide o to ,aby hráč, ktory by sa chcel stať adminom aby si vstupil do svedomia a taketo niečo sa už nedialo,51 banov je uz fakt extrém na to,že by si chcel byt admin,no musiš ukazať,že fakt si trošku nabral toho brainu a vieš riešiť veci s chladnou hlavou.

Ten cheating teda nie je moc velké + pre teba,čo bude v tomto prípade kameň úrazu.
Aby to nebolo OT,nejake hlašeni sem videl,aktivita tam je,ale ten cheating nepustí,sorry...

HSMartinka
02-07-15, 00:16
že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT


E : Reagovala som len na to že niektorí čo dali PRO tak po zistení že daný hráč ktorý žiada o práva zapol tak zmenili svoje pro na PROTI , nereagujem na bany ktoré ma z toho serveru, na to nech reagujú daní admini toho serveru kde majú práva, poznamenala som len na situáciu keď (zas dokola) admini po zistení že zapol zmenili hneď názor a pomalý ani nepozerajú na to kolko X banov ma na danom servery ale to že cheatoval sa im vsugerovalo do hlavy a dali proti. Je jasné že nie je prínosné aby bol admin niekto čo ma X banov na danom servery kde si žiada o práva. Poznamenám že som napísala len svoj názor na danú vec, pretože to nie je celkom férové a nedalo mi nereagovať. Takže nech to vyriešia kompetentní.

matis
02-07-15, 07:24
že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT

ziadny byvali, ci buduci, ci pritomny, alebo akykolvek cheater by prava dostat nemal....bavme sa o zavaznych cheatoch...admin ma ist prikladom, ma byt vzorny a ochotny stale pomoct, ak tieto poziadavky nesplna, tak v time nema co robit...ale zial politika je nevyspytatelna...:D

No ja osobne som zastanca druhych sanci, ale aj ta ma iste podmienky, no na to musi prist kazdy sam...

Britny
02-07-15, 07:30
Knife je něco podobného jako sekce Jb tím, že se jedná o jiný mod jako jsou aim servery, kde se spíše vyskytne jenom sh jako jeden z hlavních cheatů. Protože tě často vídám v hlášení a vše je ok, tak by ten cheating neměl být žádný problém při této sekci, ale problém je spíše v tom, že si dost často porušoval pravidla, jak napsal Does. Máš hrozně moc banů, což třeba takový Adio neměl a už jenom sekal latinu. At tedy rozhodnou knife admini, ale v tomto vidím já ten rozdíl no, že máš bohatý rejstřík ne jenom ohledně cheatingu.

zyx
02-07-15, 13:26
že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT
Souhlasím. Neměli byste soudit žádného člověka podle jeho minulosti. Lidé se mění a myslím si, že není od věci jim dát druhou šanci.
Vendetta má skutečně výbornou aktivitu na serveru a hlásí vše co se dá, což je nutné pochválit, protože to jen ukazuje snahu a ochotu pomáhat serveru. Někteří jste byli pro, proč?
Jen kvůli jeho minulosti na něm vidíte teď pouze to špatné a budete se na něj koukat skrz prsty?

hofy
02-07-15, 23:35
že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT
To, že má práva někdo, kdo cheatoval, automaticky neznamená, že je dostane každý, kdo požádá a v minulosti cheatoval taky. Nemůžeš po nikom chtít, aby mu to nevadilo, stejně jako to někomu vadilo v případě, který zmiňuješ. Při celkovém vyhodnocení žádosti jde vždy o všechny faktory, o které v žádostech jde. Právě díky tomu tebou zmiňovaná "žádost o práva" (řešilo se bez) prošla. Není to tak jednoduché.

Jestli to bylo na mě, tak jen dodám, že moje proti se zakládá i na tom, že hráč má z módu, na který práva žádá minimálně 30 banů. A to prakticky za dvě stejné věci, za kterých se nedokázal poučit. V jednom případě pomohl až permanentní ban.

A jinak co se týče banu za cheaty, tak šlo o kz hack použitý na serveru knife 2. Kz hack je často součástí různých balíčků hacků na knife a jelikož kz hack je na knife prakticky k ničemu, mám podezření, že mohlo jít o něco těžšího, což by nebylo pro budoucího admina na knife vůbec žádoucí.

PS: Minulost je to jediné, co nám může v žádosti nastínit nějaký dlouhodobý náhled na hráče. Krátkodobá současnost nám toho moc neřekne, je jasné, že když někdo chce práva, tak nebude cheatovat. Ale tím nechci nikomu brát jeho názor.

because
03-07-15, 11:13
že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT


E : Reagovala som len na to že niektorí čo dali PRO tak po zistení že daný hráč ktorý žiada o práva zapol tak zmenili svoje pro na PROTI , nereagujem na bany ktoré ma z toho serveru, na to nech reagujú daní admini toho serveru kde majú práva, poznamenala som len na situáciu keď (zas dokola) admini po zistení že zapol zmenili hneď názor a pomalý ani nepozerajú na to kolko X banov ma na danom servery ale to že cheatoval sa im vsugerovalo do hlavy a dali proti. Je jasné že nie je prínosné aby bol admin niekto čo ma X banov na danom servery kde si žiada o práva. Poznamenám že som napísala len svoj názor na danú vec, pretože to nie je celkom férové a nedalo mi nereagovať. Takže nech to vyriešia kompetentní.

Vidim, ze kazdy vie iba polku :D jeden z dovodov (uz som to pisal niekde) preco sa mu chceli zobrat je ten, ze teraz si povie ze on zapol dali mu prava tak ich daju aj mne. Ako sa predpovedalo kazdy sa odvolava iba na ten jeden pripad ktory bol povoleny. A aj sa budu nadalej, lebo sa citia furt ukrateny.. zapol jeho chyba, ten cas kedy sa to mohlo teoreticky dostat je davno prec...

zyx
03-07-15, 13:22
Neměla by se porovnávat realita s virtuálním světem, ale myslím si že tento přiklad se hodí.

Věřím, že je na světě mnoho kriminálníků, kteří vzešli z cesty. Stát se může i to, že si najdou cestu zpět a dejme tomu se snaží sekat dobrotu, aby si odčinili to co prováděli v minulosti. Pro mnoho lidí tohoto příkladu je těžké najít práci, protože je všichni zaměstnavatele zavrhnou kvůli jejich minulosti. Proto si myslím, že je špatné hodnotit takové lidi podle jejich minulosti celý jejich život.
Jsem člověk toho názoru, že každý si zaslouží druhou šanci, je-li znát, že něco dělá pro to aby ji získal.

Sám jsem nebyl aktivní na knifech poslední měsíce kvůli absenci, viz AF, takže nevím jaká je nyní situace na knifech. Každopádně stálý admin tam není.
Psal jsem to již mnohokrát, že trial nikoho nezabije, bez přístupu do AF a byl nějak omezený. Práva lze sebrat během chvilky.

zyx
03-07-15, 21:21
Umíš vůbec číst? Dával jsem příklad z reality (+první věta) a jeho princip přirovnal k předsudkům v této žádosti. Pro tebe je to možná můj subjektivní názor, avšak psal jsem to objektivně - je jedno, že je to Vendetta nebo kdokoliv jiný.


Proto si myslím, že je špatné hodnotit takové lidi podle jejich minulosti celý jejich život.

Víš, pro někoho je celý život hraní cska, pro někoho je celý život ŽÍT ŽIVOT. Dle tvé věty soudím, že jsi ten první případ
Wtf...? Předsudky vůči někomu můžeš mít celý život ať je to v rl nebo v nějaké virtuální komunitě. A poprosil bych tě nesoudit můj život na základě jedné věty. Hovno o mě víš, neznáš mě a ani já tebe, tak si to prosím nech pro sebe. Mám alergii na takovýhle dětinský řeči...

Co se týče tvých dvou posledních vět, ty tohoto hráče znáš nějak podrobně? Víš jak se chová ve hře a mimo ní?
Přetvářka? Vážně obdivuji jak dokážeš lidi hodnotit podle tak málo faktorů. Ale něco na tom bude - on se měsíce přetvařuje, hlásí a dělá to co dělá proto, aby se dostal do AT a zničil server. :shifty:
Jestli znáš lepšího kandidáta, tak šup sem s ním. Nečekám avšak nic o tebe, vždyť tam nehraješ, ne?

sAid
03-07-15, 21:52
Víš, pro někoho je celý život hraní cska, pro někoho je celý život ŽÍT ŽIVOT. Dle tvé věty soudím, že jsi ten první případ:notsure: Jak jsi již zmínil, přirovnávat realitu s virtuálním světem je opravdu bullshit. Jaký celý život, prosím tě? Tady se bavíme o pár měsících dozadu, kdy dostával jeden ban za druhým a dovršil to perma banem. Poté se rozhodl, že si požádá o práva a z ničeho nic je z něj nejlepší kandidát na knify - aktivní, hlásí, snaží se? Na někoho ta přetvářka bohužel platí, na někoho bohudík ne.

Akých pár mesiacov? Ak by si si pozorne pozrel banlist tak by si zistel, že sa tu bavíme o banoch z roku 2012/13. Myslím si, že za tie 2 roky sa človek dokáže zmeniť:think:

Burak1
11-07-15, 22:23
Hlásí pořád, chování slušné, cheaty rozhodně pozná, aktivita dobrá. Jenže velice pestrá historie... Dlouho jsem se rozmýšlel, ale nakonec ti dávám své (menší) Pro.

Klimax
12-07-15, 00:06
Prepac, som proti. 50 banov je dost vela na admina

FizzyBubble
12-07-15, 02:23
Ona by se dala minulost opomenou ale stejně si většina lidí včetně mě představuje budoucího admina jako... Třicetiletého muže, který vystudoval dvě vysoké školy, pracujícího ve vlastní prosperující firmě, vlastnící obrovský dům, tři auta, golfové hřiště, mající krásnou prsatou ženu (její nahé fotky by postoval do AF) a dvě roztomilé děti ve věku sedm a deset let, které tatínkovi nelezou na počítač, malém bych zapomněl na psa jménem Acid (dobrman). Nesmím také opomenou jeho vysoké IQ, slušně vypadající vzhled a jeho přátelskou povahu a vynikající smysl pro humor, hrajícího csko již patnáct let (čistý banový rejstřík ehm... ban z no mic) z toho osm let působil v pr0 gamingu, šest let na knifech a jeden rok na JB (hold šlo to s ním z kopce), bývalý admin na pěti různých portálech (kde rozdal již šest tisíc banů), které ho nebavily, protože byly moc L0w, a proto by žádal o práva na Kotelně, znající všechny haxy, které existují + ty co sám vyvinul a nikdo o tom ani neví. Nepíše sprostá slova, neuráží něčí rodinu a pomáhá nováčkům co to jen jde + jeho K:D = dvanáct, který by chodil na všechny hlášení co by viděl. Z důvodu již zmíněného vlastnictví firmy, má na csko čtyři a dvacet hodin sedm dní v týdnu čas, jelikož jeho firma vynalezla ovladač na rozdvojení osobnosti, takže může zbytek času věnovat rodině, samozřejmě zná všechny adminy na Kotelně z toho 30 osobně, kteří mu v žádosti dají bezvýznamné PR0. Při přečtení tvojí žádosti, jsem moc těchto věcí neviděl ale můj sen se jednou splní, zatím se spokojím s Unihochem, jelikož moje pro a proti je zde úplně na hovno, protože je bezvýznamné, tak ti dám jednoho bludišťáka za tvojí no prostě jen tak...

E: Omluvte mojí dramatiku, byl jsem rozhořčen a velmi vážný, což se mi často nestává + mě ještě pobolívalo v krku.

Pikii :D
15-07-15, 17:53
Každý plače o posile na knife pri čom mne osobne sa ten knife až tak tragický nezdá ved to už skoro nikto ani nehrá :D ... občas sa to tam naplní až do plnky ,ale nezdá sa mi to mega kritické,ale jedna maximálne dve posily sa tam zídu no bohužiaľ pre mňa to ty nie si.
proti

Samco
15-07-15, 17:59
Hlásiš, snažíš sa, ale tá kopa banov, ktorú ešte prevyšuje perma za cheaty nie je tvojou dobrou vizitkou. PROTI

mija.
14-08-15, 14:11
Ked tu može byt VAC ... tak si myslim že si to zasluži aj on ... v knife sa vyzna lepsie než poniektorí admini.. ja som pro

Britny
15-08-15, 00:32
Ked tu može byt VAC ... tak si myslim že si to zasluži aj on ... v knife sa vyzna lepsie než poniektorí admini.. ja som pro

Můžeš mi říct, co má VAC společného s kotelnou a žádostí o práva na knifu? Navíc dotyčný admin už tu je dlouho adminem, proto je tam ta tolerance. On tu nemá jeden ban za cheaty kdysi dávno a čistý rejstřík, on mu má ban za kody + dalších xxxx banů k tomu a to nepočítám bany z jiných serverů, kde porušuje pravidla a potom rychle utíká.

Já osobně nejsem proti, aby hráči dostali šanci po xxx letech na server jako je knife, jb, hns i když zapli, ale to by za tu dobu taky museli mít čisto a ne dalších plno banů na kontě. Dostane práva a bude banovat to, za co on sám dostával bany.

Na jednoho zakládáš topic kvůli VAC a druhému píšeš do žádosti pro, co tu má dost banů. So funny.........

UNHCZ
15-08-15, 18:00
Ano vyzná se v cheatech, ano je aktivní. Když vemete Vendetu, budete muset vzít i Chaosa. Jak psal Idea, jedna z podmínek je mít čistý trestní rejstřík zde na Kotelne. Když vemete jednoho, budeto nespravedlivé vůči druhému. NixOne zapl ne jednou, tak aby jste si nemysleli, že ho sem nepíšu. Trvám na svém názoru a to je proti. tomu aby dostávali bývalí cheateři práva.

Souhlasím. Neměli byste soudit žádného člověka podle jeho minulosti.

A zase se dám jako příklad, dostal jsem proti od adminů jen kvůli minulosti.

hofy
15-08-15, 18:16
Když vemete Vendetu, budete muset vzít i Chaosa. Když vemete jednoho, budeto nespravedlivé vůči druhému.
Nebyl jsi to právě ty, kdo chtěl u Chaose "POSLEDNÍ VÝJIMKU" v přijetí admina s banem za cheaty? A teď by to najednou bylo nespravedlivé? Ještě k tomu když ty žádostí mají mnoho odlišností (ty se neberou v potaz?) a spojuje je jen ban za cheaty?

To, že má práva někdo, kdo cheatoval, automaticky neznamená, že je dostane každý, kdo požádá a v minulosti cheatoval taky. Co je na tom nepochopitelného?

sAid
15-08-15, 20:33
Opět by banoval to, za co on sám byl banován. Však toto je přece nesmysl.
Čo je na tom nezmysel? To máš ako, keby niekto kto v škole vyrušoval a neskôr si to uvedomil, nemal šancu sa stať učiteľom, a potom hodnotiť správanie žiakov.

Když vemete jednoho, budeto nespravedlivé vůči druhému.

Unihoc čo je na tom nespravodlivé ? Pokiaľ viem, tak Chaos klamal o svojom registri a k tomu si sám požiadal o locknutie žiadosti.
A čo to vaše "Jednou cheater, navždy cheater." sú tu admini, ktorí majú práva aj cez to, že majú vac ban na steamu a bany na iných portáloch. V pravidlách stojí, že každý uchádzač o admin práva má mať čistý trestný register, ale nepíše sa tam, že sa berú do úvahy len tie bany, ktoré dostal na Kotelni.


čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)

A ukázalo sa, že tí admini ktorí mali pestrú minulosť, nie sú o nič horší ako ostatní admini.
Nehovorím, že každý uchádzať o práva ktorý má vo svojom registri bany ma automaticky dostať práva bez ohľadu na ne. Viem, že je to dosť veľké mínus, ktoré treba zobrať do uváhy, ale je potrebné sa pozerať aj na iné faktory.

ASDik
31-08-15, 22:53
Zdravím
Dlho som rozmýšlal nad pre a proti.
Ale rozhodol som sa že ti dám PRE
Škoda tých banov v minulosti to je dosť veľké mínus, ale hlásiť, cheaty rozpoznať vieš, a správanie máš dobré.

Novic
31-08-15, 23:29
Nieje to moja sekcia, hral si aj furien ale proste 50 krát mať ban, to je veľa aj na koňa.

nikiii
09-09-15, 09:11
Sem by sa mohli vyjadriť ešte nejakí admini, (predovšetkým knife), a urobiť záver, nech nieje chalan na vážkach...

Nihilia
10-09-15, 07:15
Knife nehraju a tím pádem se vyjádřím jen k tomu, co tady píšeš.

Máš xxx banů, když ti to někdo předloží, začneš poukazovat na další adminy, kteří mají nebo měli taktéž bany.
Uvědom si to, že žádáš o práva a útokem nebo poukazováním na další adminy si nepomůžeš. Oni už ty práva mají, ať se ti to zdá spravedlivé nebo ne.

Ukaž že jsi lepší než oni, obhajuj sebe a nepoukazuj na chyby druhých.
Konečné slovo budou mít stejně Knife admini.

ZeMi7
10-09-15, 07:21
Proti.
Příliš obsáhlá historie banů.

matis
25-09-15, 08:56
Ja by som toho supporta mu dal, aspon je tam stale a nejake tie prehrasky by riesit mohol, ved ma s nimi dost skusenosti :D

Pikii :D
25-09-15, 09:55
On je fakt šikovný aj jedno z druhým mám ho veľmi rád,ale vždy budem tvrdiť pri každej žiadosti ,že čistý ban list je základ a takýto hráč s takou minulosťou si tu nezaslúži mať práva čiže ako som už raz písal proti
btw na knife behá Nikola,ASD,Klimax,Burak,Ja,Zemi - občas zyx,smith a na hlásenia behá často matis (aspoň tie ako SH) čiže celkom slušne postarané nevidím dôvod na dalšieho admina teda aspoň nie na takéhoto ako je on. Prepáč :)

nikiii
30-09-15, 18:29
V pohode týpek, niečo mi nahlásil. Do módu sa vyzná.
Lenže tých banov je naozaj škoda. Nikto o tebe nepochybuje, že si sa nezmenil. Ale.
Tak či tak, moje PRO, či PROTI by bolo zbytočné.

Johny Pampeliska
30-09-15, 22:46
těch banů je tam dost no......jen co je pravda....tady to bude sporný

Saintpepo
05-10-15, 21:03
Ďakujeme za žiadosť. Je jedno z akého uhlu som sa na tvoju žiadosť pozeral stále to bolo s rovnakým výsledkom. Dúfam že budeš hlásiť aj naďalej. PROTI