PDA

Zobrazit normální verzi : SMSKEY.cz podvod: Steam - účet porušil Podmínky poskytování služby Steam



muchall
29-06-15, 20:44
Tento účet porušil Podmínky poskytování služby Steam.

Tento účet byl označen podporou služby Steam za porušení Podmínek poskytování služeb. Možnost nakupování, darování, obchodování, nakupování a prodávání položek na komunitním trhu a aktivace CD klíčů byla zablokována.


Funkčnost účtu byla omezena.

Pokud věříte, že jste tuto zprávu obdrželi omylem, kontaktujte prosím Podporu služby Steam, abychom vám mohli pomoci.

Více informací k tomuto tématu naleznete zde: Podmínky poskytování služby Steam.

nechapem proste ako som to kupil tak to tam mam a nemôžem si kupovať hry na steam chcem Gočko ale kvôli tomuto nemôžem ak mate niake radi poradte :)

A mám kradnutý steam. Dali mi ho od steam-key. :) čiže s kradežou nič nemám !!

kono159
30-06-15, 13:49
Pokud věříte, že jste tuto zprávu obdrželi omylem, kontaktujte prosím Podporu služby Steam, abychom vám mohli pomoci.

skus napisat na support steamu

muchall
30-06-15, 16:26
dík, dúfam, že to vinde :)

hofy
30-06-15, 16:39
Pokud je opravdu od SteamKey.cz a neuplatňoval jsi tam nějaké jiné, pochybné klíče, neměl by být problém. Napiš na podporu. Každopádně Steamkey.cz neprodává účty, ale herní klíče, nepleteš si to spíš se SMSKey.cz? Tam prodávali (web už nefunguje, tak snad neběží na jiné doméně) pochybné účty a mnoho kupujících o účet nevratně nepřišlo.

muchall
30-06-15, 16:54
hej smskey.cz sry

Hello,

Thank you for contacting Steam Support.

The buying, selling, or trading of Steam accounts, games, or CD keys is a violation of the Steam Subscriber Agreement.

Steam games and accounts cannot be transferred between users.

We will not be able to assist you with this request.

Please contact the seller about a refund.

The Steam Subscriber Agreement can be found at:
http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/
toto mi príšlo čo mám robiť -_-

hofy
30-06-15, 17:03
Jak vidíš, tak nic. Alespoň ti to dalo poučení, abys před koupí prověřil, od koho vlastně nakupuješ. Nezbývá, než koupit to znovu, tentokrát od spolehlivého prodejce. Doporučuji jedině store.steampowered.com nebo Steamkey.cz.

Acid
30-06-15, 17:05
Ale že by smskey ojebávali? To se mi nezdá...

hofy
30-06-15, 17:11
Nezdá? :) To je všeobecně známo dlouhou dobu. Stačí se podívat na příspěvky uživatelů na jejich Facebook zdi.

Acid
30-06-15, 17:12
Nezdá? :) To je všeobecně známo dlouhou dobu. Stačí se podívat na příspěvky uživatelů na jejich Facebook zdi.

Aha, tak to jo pak. Protože kámoši z toho nakupovali právě běžně a vůbec žádnej problém jsem na ně ještě neslyšel dodnes. :)

muchall
30-06-15, 17:12
tak dík teda.

hofy
30-06-15, 17:27
Aha, tak to jo pak. Protože kámoši z toho nakupovali právě běžně a vůbec žádnej problém jsem na ně ještě neslyšel dodnes. :)Tak něco třeba bylo ok, ale aktivní Steam účty určitě ne. To je proti podmínkám a první majitel může kdykoli účet získat zpět.

muchall
30-06-15, 17:29
ale ten steam nebol používaný 11 rokov :D sú tu hry od 2003 ;) a steam mám rok a príšlo mi to pred pol rookom ;)