PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] Martinos --> vikernes



Martinos
29-06-15, 22:17
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Ever losting! We live forever
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Textura'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:840825129'
[AMXBANS] Tvoje IP: '178.41.149.115'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli





Poznamka:






Ahoj admine, kedze som viacmenej novy, neviem, coho som sa vlastne dopustil, z popisu banu mi nieje jasne, co sa stalo a rad by som sa tomu v buducnosti vyhol. Rad by som tymto poziadal aj o unban, kedze naozaj netusim, coho som sa dopustil a ked mi bude vysvetlene tak prijmem opatrenia, aby sa to uz neopakovalo. Za pochopenie dakujem. Martinos

hofy
29-06-15, 23:07
Ahoj, nejspíš jsi byl na nějak vyvýšeném místě, na které se někteří jiní hráči nemohli dostat. Podrobnosti pro danou mapu ti napíše banující admin v nejbližší době.

vikernes
30-06-15, 17:20
asi vypršel :D Ale vyskočil sis na texturu pomocí toho kempu ve vzduchu myslím že se jednalo o zm_toronto_star na na ty okrajové stěny mapy ve vzduchu se nesmí.

Martinos
30-06-15, 19:55
Ok, ale ved tam normalne behali aj ludia, a mna tam nahanali zombici, navyse ja som tam nebol vo vzduchu ale na velkej ploche, vlastne rovnej streche, ale da sa tam lahko dvojskokom vyskocit, i zombici sa tam dostanu a ti co nie tak vedia pod seba hodit granat a vyhodi ich to tam. Je to aj tak nepovolene? Diky za odpoved :)

Samco
30-06-15, 22:00
Ok, ale ved tam normalne behali aj ludia, a mna tam nahanali zombici, navyse ja som tam nebol vo vzduchu ale na velkej ploche, vlastne rovnej streche, ale da sa tam lahko dvojskokom vyskocit, i zombici sa tam dostanu a ti co nie tak vedia pod seba hodit granat a vyhodi ich to tam. Je to aj tak nepovolene? Diky za odpoved :)

Zakázané tam je chodiť so všetkým čo sa hýbe. Ak tam samozrejme v budúcnosti uvidíš dakoho behať, tak napíš cez ! a nejaký admin sa dostaví a porieši to. :)