PDA

Zobrazit normální verzi : Václav Havel



VINCE C.
18-12-11, 14:46
Vím, že tohle je gaming fórum, ale snad to tady není samej ignorant. Jak pro čechy, tak slováky, byl významná osobnost historie. Děkujeme.

http://www.mzv.cz/public/96/42/98/127039_14883_vlajka.jpg

Trsak
18-12-11, 14:50
Je to osvoboditel, ostatni z vlady by si ho meli vzit za vzor.

Bezdak
18-12-11, 15:17
R.i.p.

vedouci venny
18-12-11, 15:28
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/393347_182989715131132_148140851949352_325247_1690 998369_n.jpg


EDIT: Každýho názor.. Můj názor je opačný jako 99% z vás všech

marsoun
18-12-11, 15:43
R.i.p. :(

Charon35
18-12-11, 16:05
http://www.youtube.com/watch?v=gFyLPzx6Fos

Thx, že sme ako niektoré iné "bratské" štáty nemuseli pri rozdeľovaní vyťahovať zbrane a ostnaté drôty.

ZombieBot
19-12-11, 09:59
Je to osvoboditel, ostatni z vlady by si ho meli vzit za vzor.

Nevezmou. Jinak R.I.P.

mrkvicka
19-12-11, 13:09
r.i.p :/

Pikii :D
19-12-11, 14:15
R.i.p :(

Rosi! xP
19-12-11, 14:26
R.i.p.

Amazing-Zajic
19-12-11, 15:31
R.i.p
:(((((

Attack.
19-12-11, 17:13
R.i.p :((

3k a Jerry
19-12-11, 17:33
http://www.facebook.com/pages/RIP-V%C3%A1clav-Havel/109997735785152
Na tehlé "fejsbukové" skupině se ukazuje jen to že pomalu nevědí o koho se jedná a co pro nás udělal,ale musí se tam všichni přidat..to je hlavní ..

vedouci venny
19-12-11, 17:38
Jerry na této fotce se ukazuje retardace dětí a lidí všech..Asi si to nepochopil ani ty no nevadí..

jinak ti napovím : 1. Fail všichni řeší fotku ale datum a "SR" je už vedlejší..

Ale i tak se člověk pobavil nad těma komentama ovcí :)

tyger103
19-12-11, 17:58
Pan Václav Havel věřil,že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí,byl to člověk,který toho udělal pro Československo,poté pro Česko hodně moc,byl jeden ze symbolu svobody..vážím si ho i jako člověka,který se dokázal postavit proti komunistickému režimu,sice udělal i nějaké chyby,ale kdo neudělal..když se podívám na dnešní Česko,je mi špatně...nebudu psát R.I.P. ,Byl to Čechoslovák,Čech,tažke Děkuji vám Pane Havle za vše a odpočívejte v pokoji :(

3k a Jerry
19-12-11, 18:36
venny : já vím že ten človek který tu skupinu založil chtěl vědět kolik lidí o něm nic neví -fotka + datumy- a kolik se tam těch blbů přidá ..

vedouci venny
19-12-11, 18:41
Jsem si mohl přečíst co si k tomu napsal to je jedno podstata je stejná

Petrousek789
19-12-11, 19:30
Člověk, který říkal, že chce lásku a pravdu a přitom podporoval bombardování a zabíjení lidí v Jugoslávii si nezaslouží úctu ani čestnou památku. Ještě způsobil rozpad Československa. Vy děti co tady píšete R.I.P se koukejte honem rychle probrat, ještě jste v té době nebyly na světě a nevěděly kdo to byl. Většina z vás píše R.I.P :( jen proto, aby zapadli mezi ostatní neznalce. Co vy o tom víte? Že vám támhle někdo nakecal o něm tohle, tohle a tohle neznamená, že to bude pravda. Zatímco jeho žena Olga, která ho celý život podporovala umírala na rakovinu, tak on se pelešil s Dášou, chudák Olga. Děti, děti, děti nevěřte všemu co se říká. No dál už rozepínat nebudu, dětské kecy "osvoboditel", můj názor na něj je pořád stejný, byl to zmetek a konečně se smaží v pekle a jsem za to rád! Vy jste typičtí Češi, věříte všemu co vám nakecají, tak klidně si věřte tomu co vám rodiče a jiní nakecali. Svůj názor nezměním.

Lynviy
19-12-11, 19:43
Místo Václava Havla měl být prezident Alexander Dubček.. a bylo by to i lepší.

vedouci venny
19-12-11, 23:59
Že bych tu nebyl jedinej s takovým názorem? Jsem rád..

Charon35
20-12-11, 01:05
Člověk, který říkal, že chce lásku a pravdu a přitom podporoval bombardování a zabíjení lidí v Jugoslávii si nezaslouží úctu ani čestnou památku. Ještě způsobil rozpad Československa. Vy děti co tady píšete R.I.P se koukejte honem rychle probrat, ještě jste v té době nebyly na světě a nevěděly kdo to byl. Většina z vás píše R.I.P :( jen proto, aby zapadli mezi ostatní neznalce. Co vy o tom víte? Že vám támhle někdo nakecal o něm tohle, tohle a tohle neznamená, že to bude pravda. Zatímco jeho žena Olga, která ho celý život podporovala umírala na rakovinu, tak on se pelešil s Dášou, chudák Olga. Děti, děti, děti nevěřte všemu co se říká. No dál už rozepínat nebudu, dětské kecy "osvoboditel", můj názor na něj je pořád stejný, byl to zmetek a konečně se smaží v pekle a jsem za to rád! Vy jste typičtí Češi, věříte všemu co vám nakecají, tak klidně si věřte tomu co vám rodiče a jiní nakecali. Svůj názor nezměním.
Jasne, vykašľal sa napr. na Dubnicu nad Váhom. Celú zbrojárku presťahoval do čiech, kde sa doteraz vyrábajú zbrane, kdežto v Dubnici je ...prd. A rozpad ČSSR...no koment. Ale ako som písal, nebyť tých čo vtedy vládli (čiže aj on), mohlo to dopadnúť ako v Juhoslávií a teraz sme nemuseli hrať na CZ-SK serveroch, ale zbierať míny po záhradách. Čiže všetko má plus aj mínus. Nikto nie je dokonalý. Ale tvoj názor ti neberiem, len si nemysli, že všetci tu majú 15. ;)

VINCE C.
20-12-11, 01:37
Slovenský ega by se posraly, kdyby měly žít v jednom státě s kapitánským můstkem v Praze. Ten vypatlanej idiot nahoře, kterej mi ani nestojí za QUOTE, napíše hovadinu, že on mohl za rozpad Československa. Ty idiote, on byl proti, ale vůle (speciálně na straně slováků) byla jiná. Jinak já proti slovenským bratrům nic nemám. Naopak mi přijde, že teď když má každej svůj píseček, tak máme možnost mít lepší vztah.

Charon35
20-12-11, 06:37
Jinak já proti slovenským bratrům nic nemám. Naopak mi přijde, že teď když má každej svůj píseček, tak máme možnost mít lepší vztah.
Asi tak. Teraz už každý pindá na svojich. Už sa nedá "vyhovárať" na Druhých (aj keď blbci si cestu nájdu vždy). Každý si sereme už do vlastného ak to tak môžem napísať. :)

Petrousek789
20-12-11, 18:21
Slovenský ega by se posraly, kdyby měly žít v jednom státě s kapitánským můstkem v Praze. Ten vypatlanej idiot nahoře, kterej mi ani nestojí za QUOTE, napíše hovadinu, že on mohl za rozpad Československa. Ty idiote, on byl proti, ale vůle (speciálně na straně slováků) byla jiná. Jinak já proti slovenským bratrům nic nemám. Naopak mi přijde, že teď když má každej svůj píseček, tak máme možnost mít lepší vztah.

Až trochu vyrosteš a zmoudříš, tak sem piš, ale zatím si běž hrát ven. Pokud vím, tak csko je od 16ti. Nebo lépe, pověz mamince a tatínkovi ať ti řeknou jak to bylo doopravdy. Už ti nakecali, že existuje Ježíšek, tak jim musíš věřit i tohle, fakt typický Čech todleto. :DDD Že byl proti jsou jen další kecy co ti rodiče nakecali ty "vypatlanej idiote nahoře".

72 Virgins
20-12-11, 18:27
http://letistevaclavahavla.cz/
Připojte se pls

Charon35
20-12-11, 18:40
Až trochu vyrosteš a zmoudříš, tak sem piš, ale zatím si běž hrát ven. Pokud vím, tak csko je od 16ti. Nebo lépe, pověz mamince a tatínkovi ať ti řeknou jak to bylo doopravdy. Už ti nakecali, že existuje Ježíšek, tak jim musíš věřit i tohle, fakt typický Čech todleto. :DDD Že byl proti jsou jen další kecy co ti rodiče nakecali ty "vypatlanej idiote nahoře".

Hlavne, že ty si pritom bol a más všetko z prvej ruky.

tyger103
20-12-11, 18:44
To snad nemyslíš vážně...tohle téma bylo založený kvůli něčemu,nebo spíš někomu jinému a to co tady píšeš ty,to jen ukazuje,jaké mezery v dějinách máš,takže raději mlč než si něco napíšeš,nebo spíš třeba ti pomůže wikipedie,kde si můžeš ověřit dějiny...jak někdo může napsat,že mohl za rozpad Československa...Takže dle mě jsi bud komunista,nebo ti tohle řekli doma nebo někde a ty bez ověření tu píšeš tyhle věci...

VINCE C.
20-12-11, 20:55
Až trochu vyrosteš a zmoudříš, tak sem piš, ale zatím si běž hrát ven. Pokud vím, tak csko je od 16ti. Nebo lépe, pověz mamince a tatínkovi ať ti řeknou jak to bylo doopravdy. Už ti nakecali, že existuje Ježíšek, tak jim musíš věřit i tohle, fakt typický Čech todleto. :DDD Že byl proti jsou jen další kecy co ti rodiče nakecali ty "vypatlanej idiote nahoře".

Kolik ti je let, ty hromado sraček? Je vidět, že o historii nevíš vůbec nic. Odhaduju, že ti je tak 16-17, a právě ti do palice stouplo, že jsi spolknul všechnu moudrost světa (nejspíš po přečtení nějakýho stupidního blogu, kde ti někdo nakukal tuhle blbost). Jelikož jsi ještě retardovanej pubescentní beďar, tak mi nestojíš za nějakou širší argumentaci. GTFO.


Jako bonus tady mám program přímo pro tebe: http://www.funnyforumpics.com/forums/flame-insults/12/You-Are-Fucking_Idiot.jpg

chmod a+x /bin/laden
21-12-11, 02:44
e-e-e STOP IT! Politiku sem netahejte! Můžete vyjádřit soustrast (proto tu zřejmě vzniklo toto vlákno), ale politické názory si nechte laskavě pro sebe.

Uvědomte si, že tenhle server je přeplněný nezletilýma, co místo učení do školy radějii paří CSko, takže v této sociálně různorodé skupině vede zákonitě každá zmínka o politice k flame.

I mě je jasné, že člověk, co v dnešních dnech napíše o Havlovi, že si nezaslouží úctu, to nemá v hlavě v pořádku. Ale nesnažte se vychovávat, natož urážet, ty, co si o Havlovi myslí své - jejich pozice je pravdědpodobně jen otázkou společenského protestu, vlivu rodičů, osobní nevyzrálosti, či módním postojem; pokud se jejich smýšlení postavíte, budou je hájit i kdyby jste je argumentačně zadupali do země.

Debaty o politice patří do hospody, k pivu, vínu, borovičke. Ne nadarmo je volební právo až od 18 let.

Petrousek789
21-12-11, 12:11
Kolik ti je let, ty hromado sraček? Je vidět, že o historii nevíš vůbec nic. Odhaduju, že ti je tak 16-17, a právě ti do palice stouplo, že jsi spolknul všechnu moudrost světa (nejspíš po přečtení nějakýho stupidního blogu, kde ti někdo nakukal tuhle blbost). Jelikož jsi ještě retardovanej pubescentní beďar, tak mi nestojíš za nějakou širší argumentaci. GTFO.


Jako bonus tady mám program přímo pro tebe: http://www.funnyforumpics.com/forums/flame-insults/12/You-Are-Fucking_Idiot.jpg

Koukej se uklidnit chlapečku a přestaň trapčit s nějakýma kid odkazy, které ti poslali kamarádi. Koukám, že jsi ještě nezmoudřil ty 15tiletý chlapečku, laskavě se tak přestaň vyjadřovat, když o tom nic nevíš a přestaň tu retardovaně ze sebe dělat pokrytce... O historii vím víc než ty, fajn možná měl nějaké své dobré schránky ale každý chytrý člověk ví, že měl převahu špatných stránek. Tím, že se tady do mě pouštíš s nadávkami akorát dokazuje, že já mám pravdu a ty nejsi schopen si to přiznat.

chmod a+x /bin/laden
21-12-11, 19:42
Koukej se uklidnit chlapečku a přestaň trapčit s nějakýma kid odkazy, které ti poslali kamarádi. Koukám, že jsi ještě nezmoudřil ty 15tiletý chlapečku, laskavě se tak přestaň vyjadřovat, když o tom nic nevíš a přestaň tu retardovaně ze sebe dělat pokrytce... O historii vím víc než ty, fajn možná měl nějaké své dobré schránky ale každý chytrý člověk ví, že měl převahu špatných stránek. Tím, že se tady do mě pouštíš s nadávkami akorát dokazuje, že já mám pravdu a ty nejsi schopen si to přiznat.
Tohle je příkladný fail a potvrzení toho co jsem psal výše...

Charon35
21-12-11, 19:57
Koukej se uklidnit chlapečku a přestaň trapčit s nějakýma kid odkazy, které ti poslali kamarádi. Koukám, že jsi ještě nezmoudřil ty 15tiletý chlapečku, laskavě se tak přestaň vyjadřovat, když o tom nic nevíš a přestaň tu retardovaně ze sebe dělat pokrytce... O historii vím víc než ty, fajn možná měl nějaké své dobré schránky ale každý chytrý člověk ví, že měl převahu špatných stránek. Tím, že se tady do mě pouštíš s nadávkami akorát dokazuje, že já mám pravdu a ty nejsi schopen si to přiznat.
Si si nejaký istý.
hm...

Ono každý má rád človeka čo si tu vytvorí účet len za účelom hádať sa tu.

Patreso
23-03-12, 15:23
Slovenský ega by se posraly, kdyby měly žít v jednom státě s kapitánským můstkem v Praze. Ten vypatlanej idiot nahoře, kterej mi ani nestojí za QUOTE, napíše hovadinu, že on mohl za rozpad Československa. Ty idiote, on byl proti, ale vůle (speciálně na straně slováků) byla jiná. Jinak já proti slovenským bratrům nic nemám. Naopak mi přijde, že teď když má každej svůj píseček, tak máme možnost mít lepší vztah.

Slovensko nemalo inú možnosť, keďže si vládcovia (ktorí boli samozrejme češi, keďže mali 2x viac voličov) privlasťňovali celé československo a na časť krajiny, kde teraz leží Slovensko, srali. Ty máš tiež len letmé informácie. Dozvieš sa niekde, že slováci sa sami rozhodli, že sa chcú rozdeliť a už tu trapkuješ s tým akí sú to EGOisti, pritom dôvod prečo to spravili nepoznáš. Keď nevieš čo za tým je, tak netrapoš. Neviem či by si bol ty šťastný, keby si žil v krajine, ktorej vládcovia by na tú časť, kde žiješ ty, srali.

apach29
23-03-12, 16:21
Neviem či by si bol ty šťastný, keby si žil v krajine, ktorej vládcovia by na tú časť, kde žiješ ty, srali.

V takove krajine zijeme v Cesku vsichni Juro.

Patreso
23-03-12, 16:23
Nj, aj my na Slovensku, ale tu to sranie aspoň trochu kompenzujú, aby mali hlasy, na slovákov srali úplne.

Celenka
11-06-12, 16:13
Nebyl to dobrý člověk. Škoda, že dnešní děti jen věří co se jim namluví ve škole.

E: Časem na to příjdou..

bloodykill
26-08-12, 22:04
Můj názor je že 90% věci úplně zkur.. A 5% napravil.Četl jsem hodně knížek a věci o něm.

Kazki
26-08-12, 22:14
ty si šikuľka.. kazdy neaktivny thread ma tvoj prispevok.. to chce skill

AlternativníPravda
26-08-12, 23:40
no, it is still

Leryx
27-08-12, 02:12
Můj názor je že 90% věci úplně zkur.. A 5% napravil.Četl jsem hodně knížek a věci o něm.

A zbylých 5% se odebralo a odešlo do prdele jako brzy i tento příspěvek. Lockněte to už.