PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] Brankokic --> because



Brankokic
01-07-15, 12:26
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
|BranÄŤĂ


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:1:108599325


IP adresa
176.107.22.233


Udělen
27-06-2015 - 19:00


Délka BANu
10080 minut


Vyprší
04-07-2015 - 19:00 (0 měsíců 0 týdnů 1 den 7 hodin 15 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Demence (MFK pocas HVD, trocha mas medzeru v pravidlach) :)


BAN dal Admin
XyX (because)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 2 (jail_endoplazmik_fix)


================================================== ======




Poznamka:



Takze touto cestou by som sa chcel oprepacit verejne tu pred vsetkymi hracovi,adminovi "bEcause".
Prepac za tu poticku co sa medzi nami udiala na mape Jail_endoplazmik_fix.U CTciek som sa pri HVD zachoval ako k****!(prepac mi za vyraz ale inak sa neviem nazvat!).Ako mi napisal jeden admin "Smooke"
"MUSIS SA NAUCIT SEBAOVLADANIE"To si bEcause zrovna pritom HVD videl musim sa to naucit! Prepac za tie urazky co som na teba v tedy napisal! neviem co to do mna voslo ja som takyto neni!Este raz sa ti tu oprapacujem.
by Branci

kono159
01-07-15, 12:28
http://csko.cz/forum/showthread.php?40085-Brankokic
asi nie

because
01-07-15, 15:55
Takže:
1, To, že nevieš krotiť svoj hnev mi je jedno,a ešte, že kvôli hnevu dať MFK to som ešte v živote nevidel. A ešte vravieť, že to všetko nebolo FK.
2, Po zákaze začneš do mňa hubovať, že neviem pravidlá a potom sem dojdeš, priznáš sa a dúfaš, že ten idiot čo ti dal ban sa nad tebou zľutuje.
3, Začneš ešte do tej UB žiadosti písať, že som začal do teba hubovať ja, a keď ti tam dám začiatok tak že prečo tam nedám aj ďalej??
4, Ked už si taký "znalec pravidiel", tak určite vieš, že mať multiúčet na forku je zakazané: http://csko.cz/forum/member.php?35284-MrBrandygo či toto nie je tvoj druhý účet, že nie? Ba čo viac, nevieš to napísať do tej žiadosti čo už máš založenú ale musíš založiť novú..
5, Tesne pred zákazom k CT som videl ako jedno CTčko vybehlo zo zbrojky, zobralo TMPčko a rýchlo to zobralo do zbrojky. Na 80% si to bol ty, takže na mieste by bolo aj zabraňovanie vzbure.

Inak pekne otravuješ adminov :D Jedného sa pýtaš kedy bude porada na spešla, ďalšiemu v hre furt píšeš aby skontroloval mikráky, zatiaľ čo všetky CTčka mali.
Ešte trocha historie: Deň po tom čo si tu založil psycho sťažnosť na mňa( do ktorej si sa veselo vyjadril slovami: Konečne, som pro ) som išiel na JB. Tam ty u CT, hral si sa na atrakciách, a kvôli tebe vzniklo, že 2ja hráči boli hľadaný, lebo si sa hral na atrakcii, ktorú robili práve Tčka. Dal som ti presun a zase si do mňa začal hubovať. Evidetne s tým tvojím hnevom je to dosť časté, keď sa kukám na tvoju históriu.

Chceš aby si o tebe nemysleli, že si debil zatiaľ čo si im dal dôvody na to si to myslieť.
Takže stále platí NE.

PS: Urážky neriešim. Keď by som ich riešil tak by si už mal minimálne 3 týždne keďže máš peknú históriu v banliste.

Brankokic
01-07-15, 17:23
Takže ku tým odpovediam
1.)Viem je to u mna po prvý krát a budem sa stým snažiť niečo spraviť
2.)máš pravdu mal som sa zachovať trochu dosť inak
3.)Viem,viem uplne som to do***** ešte viac ako sa dalo
4.)Áno je to môj účet a viem že sa to nesmie ale neviem heslo na e-mail
5.)Tak to som ja nebol prepáč
6.) to čo PsYcHo založil tú sťažnosť tak mi vypisoval aby som tam niečo napísal ja som ťa nepoznal a PsYcHo je môj kamarát tak reku mu pomôžem ale nepovedal mi všetko len mi povedal ža ho sereš a tak!tak z väčšiny je to jeho robota
7.) Preto som ich otravoval lebo som chcel predať steam a chcel som vedieť či ho mám predať alebo nie
8.) hystória v banliste je 3 bany na steame a na nonsteame mi asi 3-krát skopírovali IP

"Chceš aby si o tebe nemysleli, že si debil zatiaľ čo si im dal dôvody na to si to myslieť.
Takže stále platí NE."
Viem máš pravdu a ja nechcem UB ako na minulej žiadosti teraz som sa ti chcel oprepáčiť aby si si nemyslel že niesom ko*** ale aby si vedel že si viem priznať chybu.
by Brančí

hofy
09-07-15, 08:39
Vypršel.