PDA

Zobrazit normální verzi : slabá obrana, zasekaná p90



SpLaXS
01-07-15, 18:59
Zdravím, nevím jestli se Vám to taky zdá, ale obrana je tak trochu slabší (u všech class)...
nevím jestli se něco lepšilo nebo naopak upravovalo za těch 5 dní, co jsem nehrál, ale prostě se mi a některým dalším hráčům zdá, že je obrana slabší nebo DMG silnější... např. mám commu full hp, obranu a sundá mě mp5 bez itemů na cca 5 hitů... Pamatuju si ještě za doby starého CODu, že comm bylo obtížné sundat i s M4... tehdy to bylo tak na 10 hitů a teď jen na 3 + - hity...
tak bych se chtěl zeptat co s tím je...

A k té p90, mě Dustymu, Originalovi a páru dalším lidem se zdá, že se zasekavá p90 nebo prostě nestřílí... jako by se sekla... tak to opravte...

Martin17CZ
02-07-15, 01:02
To s tou obranou je mozna pravda.. cca pul roku co jsem hral na infernu proti me SS lvl 178 tusim ze Daxer a dal jsem mu 21 hitu s mp5 (4 hlavy, zbytek trup apod.) zil.. zbylo mu asi 30 hp.. (byl jsem dost nasranej :D). Zrovna dnes jsem paril jen 2vs2- ja, nekdo a proti me gibon lvl 150 comma takze full hp ob speed a daval jsem si ho na 15 hitu..+ bez itemu....... Ale to je asi jen nahoda.. treba jsem mu dnes solil hlavne hedy.. :)


O zasekane p90 ani nemluve >_< sappa neexpim pac kdyz proti me de comm nebo naky spoluhrac hodi granat vedle me tak se mi proste bugne a musim prebit jinak nevystreli a to mam treba 49 naboju >_< .. proto ho neexpim. Myslel jsem si ze jsem sam .. :D

cyyxk
02-07-15, 09:43
Dejte to tak jak to bylo před 2 rokama a všechno bude OK.

Martin17CZ
02-07-15, 10:02
Dejte to tak jak to bylo před 2 rokama a všechno bude OK.

Jojo ..to si mysli hodne lidi..A docela pruser jsou uranky pac je dostane uplna lama s vip lvl 0+ a dava si nas 150+...

Hauss
02-07-15, 11:52
Jo taky sem si všiml že je něco s p90 a myslel jsem si že je to pingem ale jak tak koukám problém nebude u mě.

DusT4k
02-07-15, 11:58
K té P90 když začnu střílet jako by se zadrhávala a já nemůžu normálně mířit.

Martin17CZ
02-07-15, 19:11
Dusty to jsem te vcera videl.. cca 30 ran a sami miss :D

Trdl00
03-07-15, 10:28
tak po 1. tá P90 je zasekaná ako sračka nedá sa s ňou hrať, preto som prestal hrať aj za sappera lebo keď strielam zasekne sa a po chvíli zase spustí, myslím, že to robí všetkým hráčom, ale nie každý tomu venuje pozornosť...
Ďalej tá obrana. Podľa môjho názoru to máte totálne lagnuté a zabugované, pretože niekomu tá obrana oveľa viac a niekomu skoro vôbec. Skúšal som si dať full obranu a hp a mal som kevlar a úplne v pohode ma zabili na pár nábojov bez itemov..Napríklad takému hráčovi ako je Pepper to zase funguje by som povedal až moc, on nemá itemy má full obranu a hp a s MP5 a itemom ho mám problém zabiť s celým zasobnikom a to mu dám 4 hlavy, niekedy ho ani nezabijem, proste niekomu to ide, niekomu nie, podľa mňa :) tak isto to funguje aj na kondícií..ale to nepatrí do tejto témy. A mám aj ďalšie bugy odvtedy čo ste to pomenili. A o tých zalagovaných serveroch ani nehovorím ako to stále padá...

Mettju
03-07-15, 11:40
Hodně tu P90 ovlivňují aj FPS, např. když mám 80fps+ tak jede v pohodě, ale když mám pod 50, tak se pořád zadrhává, občas zabugovaně střílí, ale neubývají náboje, ani to nevidí protivník..

Martin17CZ
03-07-15, 13:03
A hlavne s tou OB da se s ni neco udelat...?

Exot
22-07-15, 14:12
P90 buguje aj mne :D ale mna trápia tie míny nedaju sa nejak upraviť lebo ked ich dám do dverý hned všedci že to je na ban a podobne ale niekedz sa daju dať do "slepeho bodu" =rohy a pod ale ine takticke využitie to nema lebo kdo bude takz tupy aby skocil do miny tak ja by som chcel aby boly nevyditelne alebo aby dostal saper miesto min Granaty napríklad ten isty dmg len bude mat granáty

Exot
24-07-15, 03:00
s tou obranov niečo fakt je dnes ma sundal lvl 10 rusher na 2 rany ja som LVL 100 COMM Proste ani útočný item nemal

DusT4k
24-07-15, 09:24
Ale s tou P90 by se taky mělo něco udělat.:mad:

Martin_V
30-07-15, 17:27
P90 se mi taky zasekava, ale ja nevim, z 90% se mi zasekne a pak se spusti a ja mu dam hedu :-D , nevenoval jsem tomu pozornost, bo hraju na 35fps(napichu ntb), ty tu hovoris o 80? to nedosahnu ani kdybych chtel, shit ntb ku.wa :-D

Kotel
30-07-15, 18:14
Tak s 35fps vidíš každej 3tí výstřel a ovlivňuje to i přijímání a odesílání dat, takže se hraje o hodně hůř. U p90 jsem nepocítil nějaké divné chování. Zbraně nemají nijak upravenou střelbu. Problém vidím spíše v nerovnosti týmů, kdy na jedné straně jsou velké levely a na druhé menší nebo horší a lepší hráči a server to nevyrovnává. Určitě by šlo udělat skvělé vyrovnání i podle levelu, ale na to je opravdu třeba nějaký čas. Bavilo by to hráče na obou stranách, např. na jedné 2 hráči lvl 150, na druhé 6 hráčů lvl 30.

Martin_V
30-07-15, 19:34
S tema fps jn :-D , proto jsem psal, ze jsem tomu nevenoval velkou pozornost. .. a to vyrovnavani by nebylo spatny, zkusit se to muze

Belinko12
21-08-15, 15:04
Kotle, super napad :)

ak by to bolo mozne, ja by som bol za to, to vyskusat. Ze by teamy neboli proti sebe vyrovnavane poctom hracov, ale priblizne rovnaky sumar lvl na stranach, teda napr u CT 5 hracov so 100 lvl = 500 a u Ts by bolo 8 hracov s levlami okolo 8 hracov s lvlami 40 plus minus. A nejak by to mohlo prehodit, ze necha 2 100 levlovych u CT, troch u Ts, a tych 40 levlovych by doratalo medzi nich. A mozno by sa nemalo rata pri prehadzovani hracov do uvahy skore, a mozno len 2 najlepsich alebo 4 najlepsich. Neviem, urcite by som sa s tym pohral, ak by to molo mozne nejako naprogramovat ;)


Tak s 35fps vidíš každej 3tí výstřel a ovlivňuje to i přijímání a odesílání dat, takže se hraje o hodně hůř. U p90 jsem nepocítil nějaké divné chování. Zbraně nemají nijak upravenou střelbu. Problém vidím spíše v nerovnosti týmů, kdy na jedné straně jsou velké levely a na druhé menší nebo horší a lepší hráči a server to nevyrovnává. Určitě by šlo udělat skvělé vyrovnání i podle levelu, ale na to je opravdu třeba nějaký čas. Bavilo by to hráče na obou stranách, např. na jedné 2 hráči lvl 150, na druhé 6 hráčů lvl 30.