PDA

Zobrazit normální verzi : ^STR4F3X# MefistoCZ:* --> 형를알



MefistoCZ
02-07-15, 08:56
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 149725)
[AMXBANS] Mas 58 minut a 23 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'skildni se a prid'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ^STR4F3X# MefistoCZ:* >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^STR4F3X# MefistoCZ:*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:72753047
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:72753047
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.47.146.106
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.47.146.106
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < 형를알 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust4ever)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Ahoj, jestli si mysli ze kdyz I see Fire muze davat bany za to ze nekdo v enemy teamu kempi a kdyz jeho team dela to same aji on sam a neda ban ani slay :DDD tak to je vtipne.
Pro 형를알 jestli si myslis ze si muzes kempit a my ne tak to se spamatuj...
Chtel bych unban at se tam muzu vratit... nechce se mi cekat :)) diky.

Del!k98
02-07-15, 08:59
Bla Bla bla. Zato ty si nekempil + si ani nenadaval. Ban sem dal zato, jak se chovaš viz.chatlog,čo si pekne vyšiel po adminovi - I see Fire... když nedavaš tak davaš bany pičko zjebana

+ ty by si nejako chcel davať bany viz.
02-07-2015 08:48:35 STEAM_0:1:72753047 46.47.146.106 ^STR4F3X# MefistoCZ:* ENJOY ban za kemp neustaly.. už 2 mapy len kempi
02-07-2015 08:51:22 STEAM_0:1:72753047 46.47.146.106 ^STR4F3X# MefistoCZ:* BAN

MefistoCZ
02-07-15, 09:01
možna nadaval.. ale normalně ! Ty si myslš že tam mužeš davat bany za kemp a co ty jsi tam dělal ? :DD Prej humor jo?

Idea
02-07-15, 09:02
Ahoj, takze za prve boli sme 2 admini na servery, ja som daval bany ked som bol v hre a videl som niekoho kempit na tradicnom kempe na tej mape, casto som odbiehaval kvoli inym povinostaim a tak som nemusel vidiet KAZDEHO jedneho kto tam kempil, ty si dostal slapy za to ze si tam kempil ako last, kludne som ti mohol dat ban ale ty by si sa zacal odvolavat na pravidlo ktore si VYMYSLELI hraci o tom ze last moze kempit co nie je pravda a hocijaky furien admin ti to potvrdi.. Nasledne par kol neskor bol Delik last a ked na neho vybehlo asi 5 furienov tak skocil na krabicu do rohu a vystrielal ich, nasledne po tom ODISIEL z kempu a nekempil dalej co sa neda povedat o tebe ako lastovi kedze si tam kempil cely cas aj ked tam nikto na teba nesiel az pokial som ta z tamat nevyslapoval. Nasledne po tom co urobil Delik si na mna zbytocne vyskocil za co ti Delik dal ban. S banom suhlasim mas sa kludnit a ako sa pise v pravidlach nadavky na admina mozu byt prisnejsie potrestane ako nadavky na hracov, tolko odomna.

E: Este tvrdis ze aj ja kempim.. S cistym svedomim ti mozem povedat ze nikdy nekempim este ako last chodievam po mape a huntim hracov, je mi jedno ci zomriem fakt ma netrapia body a skore, hram to pre zabavu a kemp pre mna zabava nie je..

Del!k98
02-07-15, 09:02
Aky ban za kemp ? ja ti dal ban za tu tvoju demenciu, nevidim v reasonu "kemp"

E: UB ti nedam, tu hodinu počkaš. Čau

Jarny ^|
02-07-15, 10:12
Ban na mieste,dal by som mu aj viac za ten slovnik,mal by si byt rad,vyreseno.