PDA

Zobrazit normální verzi : laser mine/trip mine



czkubacz
09-01-11, 17:19
podle mě kdyby se na server umístily laser miny zvýšila by se popularita asi o 25% takových 3/6 hráčů a to je podle mě docela dost a
VIP by se dražily jak by smet :D

za chvíli bude potřeba dva zm servery :D

grEy
09-01-11, 18:43
Trosku som nepochopil tejto teme. Na servery su laser miny. Miny ktore mrazia alebo rozhoria zm (ako si to pravdepodobne videl na gamesites) ked cez ne prejde je uplna hlupost a zbytocnost.

czkubacz
09-01-11, 20:05
ne to nemyslím, myslím toto:

http://pictureup.cz/thumb/verejny/401401mc_han7.jpg

grEy
09-01-11, 21:21
Laser miny su na servery.

Kotel
09-01-11, 21:29
Druhy zombie a dalsi servery budou az koupim novy stroj. Zatim na to neni vykon. Zombie server sezere vykon 3 normalnich serveru a to jsem uz snizil zatez na polovinu. Momentalne jsem svorc, ale to bude jeste chvili trvat.

czkubacz
11-01-11, 12:09
jestli jsou tak sory asi sem tak blbej a nevšim jsem si :D dik.
A kotle OK nic nespěchá

Pavucina
12-01-11, 20:00
Tyhle ty granaty co se daji na zed a aktivuji se po projiti zm, tak to je dalsi vec, ktera dost snizuje sanci zm. TO je proste ochrana pro blbce, kteri si daji mene min a kdyz dojde na nejhoris, tak je zastavy frost mina, on si natahne bazuku a sunda je vsechny. Je to dalsi znevyhodneni. Tyto miny jsou an serverech, kde se vydelavaji tezko body, a minu si koupite jednu za kolo. Tam jejich vyuziti chapu. Zde by to byla dalsi vyhoda pro hrace co maji pod kloboukem.