PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] AlkoholIK --> Shinigami



AlkoholIK
02-07-15, 14:53
Vypis z konzole:





Detaily banu





Hráč
(.!Alkoholici!.) AlkoholIk


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:2074453478


IP adresa
90.177.151.117


Udělen
22-06-2015 - 19:06


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
[zakaz k CT] neschopnost, TK, rusenie simona


BAN dal Admin
Strateg (Shinigami)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 5 (jail_beach_v3)









Poznamka:




Ahojte dostal sem zakaz k CT na serveru Jaibreak 5
Duvod : rusenie simona, neznalost pravidiel,sprosta mluva
Admin : Strateg
Trest : [Zakaz k CT] Trvaly
Popis : Normalne hraju jako vzdy (No ja jsem strasne kecal a kecal a kecal =) na mape Jail_beach v3) Prilis mnoho CT" a a najednou koukam misto teto zpravy se tam objevilo "Mas zakaz k CT"(byl jsem zabanovan spolecne s Pondelim =DDDDDDDD
Info o me :Je mi 14, Natacim videa na YouTube
Byvale nicky : AlkoholIk MausIk
Predem dekuji za odpovedi (klidne mi dejte trest ale postaci treba 2 tydny Dekuji)=)

Shinigami
02-07-15, 17:23
Máš tu dva bany za neznalosť pravidiel a vôbec si sa nepoučil. Namiesto stráženia simona si zobral autíčko a snažil si sa ho prejsť. Okrem toho si tam stále kecal, čiže ak si ho nemohol prejsť tak si ho aspoň rušil. To "sprosta mluva" si tam dopísal ty, pretože ja som na to zabudol, ale presne to tam sedí a som rád, že si vedomí aj tejto chyby. Navyše si brutálne neschopný, každé kolo si buď zabil simona na aute, alebo ťa nejak zabili a spravili vzburu.

Počkám na vyjadrenie ostatných adminov, podľa toho sa rozhodnem.

EDIT: Zákaz ti rozhodne nenechám trvalý, keďže si prišiel na fórum. Takto totiž najlepšie zistím, či na tom niekomu záleží, alebo tam chodí robiť len bordel.

kono159
02-07-15, 17:40
kludne mu to mozes nechat aspon na 1-3 mesiace, necham na teba, ak ma taku historiu

Shinigami
04-07-15, 16:43
Skrátené, http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=148790. LOCK

NarutoO
05-07-15, 23:04
Skrátené, http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=148790. LOCK

Omlouvám se za OT, ale oceňuji Shingamiho pozitivní přístup. Chápu, že dělat pořádek na JB je těžké, o to větší máš můj obdiv! :thumbup: