PDA

Zobrazit normální verzi : DEJTE ZPĚT CODko JAK BYLO PŘED 2 ROKAMA + špicl



SpLaXS
02-07-15, 15:50
Dejte to vše zpět...
je to už celkem přehnané...
a i kotelna se laguje... jen přijdu ping 8/20 a seká se to jak...
MSko v pohodě... FPS taky... prostě se to furt seká..

obrana a podobně... dejte to zpět...
a dmg u M4 taky... jsem děroval s Sharpshooterem (Full inteligence+ plukovníkovy náboje) a POUZE 15 dmg do NOHY!!!
do teď jsem dávál i 40 do nohy s dírou a teď jen 15?!

a item špicl by taky nebyl špatný ho sem vrátit...
Pro ty kteří neví co je item "špicl" tak to je převlek za nepřítele + HE granát...



chci názory jak od ADMINŮ tak i od HRÁČŮ...
předem díky...

cyyxk
02-07-15, 16:09
pro

FizzyBubble
02-07-15, 16:14
ŠPICL BYL TOP :cray:

Mocho
02-07-15, 17:52
Proti

Grakon2702
02-07-15, 18:22
Pokud se přidá špicl, tak jsem pro :D.

Martin17CZ
02-07-15, 19:09
Pro, ten spicl ma jen prevlek a he? nebo I gunu? :D

DusT4k
02-07-15, 19:55
Já jsem Pro kvůli tomu že taky mám třeba ping 9 ,ale laguje mě to.

Hauss
02-07-15, 20:25
Máš moji plnou podporu jsem PRO sice jsem tu před dvěma lety cod ještě nehrál hraji asi rok a něco málo ale jak všichni říkají že to bylo dobré cod tak chci aby takové bylo.A špicl je dobrej znám ho z jiných portálů :D jinak stěma lagama souhlasím mě se to taky často seká a to je ping v poho i fps.Kolikrát se i stane že třeba 3x za den spadne server.

resqu
02-07-15, 21:20
Pro

Mettju
02-07-15, 21:20
Jsem PRO, jelikož už mě to COD přestává bavit, nehrál jsem tu předtím, ale je pravda že všichni říkají že to bylo lepší. :)

FizzyBubble
02-07-15, 22:27
Lidem, kterým vyhovuje COD co je teď, nechat všechno tak jak je a založit COD pro OLDschoolery (CODO = COD OLDSCHOOL). Bylo by tam všechno jako na začátku a nic by se neměnilo.

Martin17CZ
03-07-15, 00:06
Lidem, kterým vyhovuje COD co je teď, nechat všechno tak jak je a založit COD pro OLDschoolery (CODO = COD OLDSCHOOL). Bylo by tam všechno jako na začátku a nic by se neměnilo.

Super napad, xp by se presunuli jinak vse jako driv. A nahradilo by se treba COD fy maps za COD Old School.

Acid
03-07-15, 00:50
Jak si tady všichni hrajou na adminy ne :Dd

Hauss
03-07-15, 07:49
Lidem, kterým vyhovuje COD co je teď, nechat všechno tak jak je a založit COD pro OLDschoolery (CODO = COD OLDSCHOOL). Bylo by tam všechno jako na začátku a nic by se neměnilo.

Velmi dobrý nápad !

Tortoise^xD
03-07-15, 09:18
Já jsem PRO

Trdl00
03-07-15, 10:36
Hral som tu ešte vtedy keď bol item Nano vesta ak sa niekto pamätá...potom som mal stopku a začal som to hrať znova a už to tu nebolo dozvedel som sa že zrazu Notes bráni commandu na seknutie jednou ranou čo je blbosť, keďže popis itemu je, že odráža gulky a nezdá sa mi, že by knife strieľal gulky. Keď už tak ste to mohli aspoň viac prepracovať, lebo čo sa deje na tých serveroch sa nepáči len mne, ale aj ostatným hráčom. Ďalej neviem kto vymyslel, aby Fire Support nemohol strieľať rakety na začiatku kola... Na konci chápem ale na začiatku?..nejdem vás obviňovať, možno to mam tak zabugované len ja aj keď o tom pochybujem, ale niektorému hráčovi sa tá raketa načíta po chvíli a mne to trvá oveľa dlhší čas ako jemu. Ten nápad o tom, aby sa vytvoril nový server, kde by sa hralo ako vtedy a presunuli by sa len exp., tak by to bolo fajn, veľa hráčov by súhlasilo. Alebo aspoň opraviť tie bugy hlavne na COD s viacerými classami, lebo je to čosi hrozné. Ta ja som PRO :)

Mettju
03-07-15, 11:33
Ale Fy-Mapky bych nechal :D

SpLaXS
03-07-15, 12:43
Mocha, jestli se můžu zeptat tvého názoru, proč si proti? Čistě ze zvědavosti..
A jak jste psali o tom COD: Oldschool, no nevím expit by se mi to zase nechtělo...
Lepší by bylo, kdyby se ty levly normálně daly používat i na tom oldu, tedy jestli by byl funkční :)

A s tím špiclem teda jak lidi? Já bych ho sem osobně přidal, byl to item, se kterým uděláš bordel během chvilky, Já bych ho dal zpět:) (prosím ještě názor na ten item)

Mettju
03-07-15, 13:54
Špicla jsem sice nezažil, ale jsem PRO :)

Kotel
03-07-15, 16:05
Oldschool je přece cod s 1 itemem. Nevím o tom, že bych nějak měnil mechaniku hry. Špicla vrátit můžu.
Potřebuju konkrétně vědět, v čem je problém.
Lagy znamenají, že máte nízké fps nebo větší ping? Nebo jen záseky každou chvíli a ostatní je normál?

Mettju
03-07-15, 16:21
FPS i Ping je v pohodě, ale prostě to laguje..Jednou za čas, někomu klidně i často. :)

Kotel
03-07-15, 16:53
Budu tam chvíli hrát.

SpLaXS
03-07-15, 17:07
Jo a jestli bych se mohl zeptat Kotle, dělal si něco s OBRANAMA a s ÚTOKEM? Protože se mi zdá, že buď je útok vysoký, a nebo obrana nízká...
Se můžeš zeptat radara, co má za problém s FSkem/Sapperem, když má commu... Comm leží na pár hitů...

Kotel
03-07-15, 17:42
Poslední dobu jsem nic neměnil, takže jde asi o nějaký bug v nové verzi. Zkusím vše znovu zkompilovat.

Mr.N0b0dy
03-07-15, 22:56
Vymažte COD Fy maps, dejte tam COD Oldschool, ze začátku bylo to COD fakt nejlepší, každopádně Nano vestu bych tam nedával, ta přesahovala všechny meze. + Tam by se klidně mohl dát reset expů

Martin17CZ
03-07-15, 23:07
Vymažte COD Fy maps, dejte tam COD Oldschool, ze začátku bylo to COD fakt nejlepší, každopádně Nano vestu bych tam nedával, ta přesahovala všechny meze. + Tam by se klidně mohl dát reset expů

Reset xp ne, spoustu lidi by to nasralo. I radara a ten ma 4lvly 200 zbytek 150+.

Mettju
03-07-15, 23:57
4 lvly? :D 5 lvlu 200 :D

LumP
04-07-15, 10:49
Taky jsem PRO zrušit CoD:Fy a místo toho udělat CoD:Oldschool s itemem Špicl+reset xp

Navíc nevím proč pořád řešíte radara který má 5x200lvl...

Když se někomu nebude líbit že zrovna tam nebude mít lvl tak tam přece chodit nemusí

Mettju
04-07-15, 11:14
Já bych třeba Fy-Mapky nerušil, někteří hrají jenom tam, dobře se tam expí.

SpLaXS
04-07-15, 11:48
O to jde, o ten FAST EXP na Fy maps..
Jako já si myslím, že by měl každý expit tak stejně a ne mít např. za mapu (pool_day) např. 2k expů s VIPkem a maximálkou...
a Jak Lump říkal o tom oldschoolu, tak by nemusel být jen ten špicl na oldu ale i na těch serverech, které jedou teďkom:)

Mettju
04-07-15, 12:02
Nechci tě nějak brát za slovo, ale na pool_day som i já dal bez maximálky v základním hracím čase(bez prodloužení mapy) +/-5k expů :) Což je fakt mazec.Já hraju na každém serveru COD kde jsou dobré mapy :D Né že bych hrál pořád jen na Fy Maps, jen si myslím že dost lidí hraje jen na Fy Maps.A s tím špiclem souhlasím mohl by být na každém serveru COD, ale na tom Oldu bych ten reset XP dal, byla by to větší sranda, expit znova. :)

SpLaXS
04-07-15, 12:11
no dokonce 5k exp...
to je pak na hovno, všichni by to měli expit stejně a ne na menších mapách, jestli chcete menší mapy, dejte si HUNTIC ta je ideální na exp si myslím

Mettju
04-07-15, 12:31
Huntic je hodně dobrá mapka, i tam se expí dobře, ale když to dáváš naexpíš se klidně i na Dustu. :)

Martin_V
06-07-15, 11:35
jedine co chci, chci plne servery :-D , a uranky bych zrusil, ty dokazou server vyprazdnit :-D

Hauss
06-07-15, 12:01
Je pravda že poslední dobou není na serveru tolik lidí co bývalo.A spoustu lidí co jsem tam znal a co tam pravidelně na COD:MW hráli bohužel skončili s cskem.

Daxer
08-07-15, 10:49
Pro

Rejko
29-07-15, 22:05
Ak by bol Kotel ochotný spraviť ten COD Oldschool, tak by som sa určite vrátil :-). Samozrejme, špicl tam nesmie chýbať. Ale ako s tou obranou? tú dať preč a dať naspäť silu? To som zvedaví :-D

Kotel
30-07-15, 00:33
U síly není co vracet. Vždycky to byla obrana, jen mi to google překladač blbě přeložil. Když jsem pak dělal opravy bugů, tak jsem zjistil, co to opravdu dělá a proto jsem to pojmenoval podle skutečnosti.
Polsky to tam je jako wytrzymalosc, to je podle googlu strength - síla. Může to být ale i resistance - rezist - obrana. Na mechanice hry jsem ale nic neměnil, plugin je stejný jako je na 1 item serveru.


Jinak nevím, co myslíte tím starým cod. Stačí přidat čpicla a nanovestu a bude to jako dřív.
Pokud myslíte vrátit změny, které jsem dělal zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?14878-Changelog
tak class sharpshooter a rusher se přestanou hned hrát, protože nemají žádnou jinou schopnost. Na miny u sapera si hráči stěžovali od spuštění codu. Na jiné změny si nevzpomínám.
Kentaura hrálo aktivně asi jen 20 lidí, takže ho zruším a udělám nějakou kompenzaci.

Mnohem více hráčů hraje stále na cod 2 itemy, takže nevidím důvod něco měnit.