PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Svačináře



Mirvanek
18-12-11, 16:28
Ahoj . Chci si stěžovat na admina Svačinář . Dal mi BAN na surfu , za to , že sem killoval v buy zoně . Vím , že se tam nesmí , ale chtěl sem se s tama ještě někam dostat a to nešlo když ostatní mě tam automaticky zabíjeli . Tak sem tam automaticky všechny zabíjel a on jedinej nekillil , ale jak sem to měl poznat ? Než se stačím podívat na jméno tak je po mě . A dal ban jenom mě , kamarád , co dělal samy co já a ještě neměl vip , což já mám , tak ban nedostal a říkal že pak myslím už jen jeden hráč či dva a killovali tam všichni . Dal mi to na hodinu ale jelikož studuji a na pc se dostanu už né tak často , tak i ta hodina mě mrzí a vadí . ˇYádnou náhradu apod nechci , jen chci , aby byl trochu pokárán .

Nick: ZeRo

Luccy
18-12-11, 16:38
Sám ses přiznal a těch 60 minu tě nezabije. A místo nesmyslných stížností cvič pravopis :)

Svacinar
18-12-11, 16:38
Psal jsem to pěkným bílým písmem, aby o tom každý věděl. Byl klid, nikdo si nestěžoval na killy v buy, pak někdo psal do chatu, že je furt zabíjíš. Dojel jsem do buy, ani jsem se neotočil a bum hs od tebe a ještě někoho za mnou jsi tam stihl zabít. Proto hodinovej ban.

TheFinrod
18-12-11, 16:42
V té chvíli jsem byl na surfu, psal to minimálně 2x, killili jste to tam hodně. Ban zasloužený..

Lynviy
18-12-11, 17:17
XD svacinar dela neplehu na servru chcy abiste ho potresdali XDDD

Ty "chujare" jeden, přestaň všude psát ty tvoje emo/krypl posty. Tohle není normální.

TheFinrod
18-12-11, 17:23
XD svacinar dela neplehu na servru chcy abiste ho potresdali XDDD
Dej si facku!

Xddddddddddd
A ještě jednu k tomu..