PDA

Zobrazit normální verzi : {S}exy: {K}ondom.!:) --> because



DanielHavlicek
02-07-15, 19:25
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 149794)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < {S}exy: {K}ondom.!:) >
[AMXBANS] Tvuj nick: {S}exy: {K}ondom.!:)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:135830610
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:135830610
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.92.8.174
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.92.8.174
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < because >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.


Chci se takhle pĹ™ihlásit na STEAM a nabÄ›hne mi PERMA? NonSteam- na nÄ›m se teda dost dlouho nebyl a nevÄ›dÄ›l jsem Ĺľe na STEAM existujĂ cheaty :D a navĂc pokud bych cheatoval na steamÄ› tak mám snad v závorce (steam) ? -__-





Poznamka:

because
02-07-15, 19:28
Nabudúce viacej skrývaj ;)
Demo: http://leteckaposta.cz/621868692

PS: Mať steam, a ideš si zacheatovať na NS? Však čo ešte máš steam. Neboj takto to nefunguje u nás.

DanielHavlicek
02-07-15, 19:30
Mam steam na ktery se mi nejde prihlasit =)

Ukaze se mi tam taky PERMA za cheaty -_-

A zrovna od tebe mam BANovanej steam kde CHEATY nejdou -_-

UNHCZ
02-07-15, 19:32
Ano hacky jdou i na steamu. Takhled to vypadá, když si zažádáte o práva a potom zapnete, smutné. Wallhack potvrzuji.


///Použivej EDIT.

Samco
02-07-15, 19:32
Jasné WH.

DanielHavlicek
02-07-15, 19:33
E: Jak mohu byt na STEAME a NONSTEAME skoro najednou? -_-

Koprakek
02-07-15, 19:38
Skill se pozná,ale tady není, Cheater

DanielHavlicek
02-07-15, 19:41
Dobrá, tak když mi tu potvrzujete cheaty na NonSteame, dokazte mi cheaty na STEAME =)

because
02-07-15, 19:47
Ked už máš steam, a pôjdeš si zacheatovať na NS, tak máš smolu proste. Dostaneš ban aj NS aj na steam. :)

DanielHavlicek
02-07-15, 19:49
To je nesmysl =D , snad musim dostat BAN za neco, kdyz sem na STEAME nic neudelal, tak je to nesmyslny BAN na STEAM ... Jasny ten NS pochopim, ale na Steam to nechapu, kdyz sem necheatoval tam ... Navic to teda nikde nevidim ze kdyz mam Steam a jdu na NS teda "zapnout" ze mam dostat ban jak na steam tak na NS

UNHCZ
02-07-15, 19:54
Jelikož jsi se zde na csko.cz napojil již se steamem, takže se počítá že na něm budeš hrát. Protože když máš nonsteam i steam zaregistrovaný zde u nás, tak v případě cheatingu na jendom z toho dostaneš automaticky ban i na ten druhý. Např. Máš steam a stáhneš si hacky a NS, tam dostaneš ban a za minutu přídeš zase na steamu, je to obcházení pomocí dalšího účtu, které se trestá zablokováním. Takže bohužel, ale zde jsi dohrál.

DanielHavlicek
02-07-15, 19:59
Takze kdyz si udelam 2steam tak se stejnak uz nepripojim? =D

UNHCZ
02-07-15, 20:01
Ne, protože by to bylo obcházení banu přes jiná účet.

DanielHavlicek
02-07-15, 20:04
Diskriminace xD ... Stejnak je to zbytecny, takze ten kdo ma nejdriv neoriginalni hru cska a cheatuje a pak si koupi Steam tak to neni obchazeni? Nevidim v tom rozdil ...

Ale vsak to je skoro stejny ... Taky ten BAN na neorigo verzi bude obchazet, protoze si koupi steam ...

NarutoO
02-07-15, 21:06
Diskriminace xD ... Stejnak je to zbytecny, takze ten kdo ma nejdriv neoriginalni hru cska a cheatuje a pak si koupi Steam tak to neni obchazeni? Nevidim v tom rozdil ...

Ale vsak to je skoro stejny ... Taky ten BAN na neorigo verzi bude obchazet, protoze si koupi steam ...

To se teda kamaráde dost pleteš. Když někdo hraje na NS a zapne, dostane ban, tak ma šanci dokázat, že to myslí s polepšením vážně a koupí si originální hru. U tebe je situace jiná. To že máš Steam tě neopravňuje na NS cheatovat. Jako žadatel o práva by jsi tuto drobnost mel vědět. Koukni se na Deltena, taky dostal ban za cheatovani na NS a ban dostal na Steam. Nejsi ani první, ani poslední, takže žádná diskriminace. Pouze ochrana proti cheaterům.

Jarny ^|
02-07-15, 21:55
Kamo opravim ta .
Pokial mas zakupenu na steame cs 1.6 a zapnes na ns,automatickyy dostavas ban aj na steam..
Ked si zapol na ns a nemas steam a az po bane o zakupis mozes tu hrat. To je vse

DanielHavlicek
02-07-15, 22:35
To se teda kamaráde dost pleteš. Když někdo hraje na NS a zapne, dostane ban, tak ma šanci dokázat, že to myslí s polepšením vážně a koupí si originální hru. U tebe je situace jiná. To že máš Steam tě neopravňuje na NS cheatovat. Jako žadatel o práva by jsi tuto drobnost mel vědět. Koukni se na Deltena, taky dostal ban za cheatovani na NS a ban dostal na Steam. Nejsi ani první, ani poslední, takže žádná diskriminace. Pouze ochrana proti cheaterům.

E: Ano ukazat sanci ze to mysli s polepsenim vazne, slysel jsem ze na STEAM je tezke najit cheaty =) takze pokud neni dosti dobrej "cheater" tak uz nezapne, ale me to je uz u .... Porad je to proste PRO me obchazeni(samozrejme admini si stoji za svym), porad to je obchazeni, porad si nebude pikat za trest ktery ma dostat! Trosku ferovosti kdyz se BANuje ... Cheatujes na NS =BAN na NS ne na NS+Steam ... Cheatujes na STEAME= BAN na Steam hraj dal na NS ... Tudyz na kazdym Steame neco za neco ... Ale asi se hadat nebudu, na steam tu UB nedostanu protoze admini jsou admini no =) jinak 500,- za origo csko sem si strcil do zadnice -_-

Klimax
02-07-15, 22:39
Bye bye :bye: Ban na mieste.

wowz0r
02-07-15, 22:54
Ale tady nejde o to, že když cheatuješ na NS, dostaneš ban na NS. Ten ban není hře, ale tobě. Za to, že seš ***** a cheatuješ.

DanielHavlicek
02-07-15, 23:15
E: Zapl jsem i pro to ze u CT byl taktez pan s WHáčkem (viz. Chatlog se podivejte, par minut pred mym BANEM), chtel jsem psat pres ! A uz tocit ... Misto toho se mi tam soupla PERMA, duvod proc jsem zapl byl ten aby obe strany meli mensi vyrovnanost, ano kdyby me nekdo nacapal BAN na miste, ale aspon obe strany meli "cheatery"

CMBR
02-07-15, 23:26
E: Zapl jsem i pro to ze u CT byl taktez pan s WHáčkem (viz. Chatlog se podivejte, par minut pred mym BANEM), chtel jsem psat pres ! A uz tocit ... Misto toho se mi tam soupla PERMA, duvod proc jsem zapl byl ten aby obe strany meli mensi vyrovnanost, ano kdyby me nekdo nacapal BAN na miste, ale aspon obe strany meli "cheatery"

Na čem jedeš?

E.: Ban na místě, nemá smysl se s nim dohadovat, furt si pojede dokola to svoje, radši to nějakej mod lockněte.

DanielHavlicek
02-07-15, 23:30
Jedu na cheatech asi no =D

E: Budu si stát za svým, pro mě je obcházení obojí ... JBMNT!! =D jdu cinkat klíčema za AT cska =D sbohem zase za rok =D

Chemo
03-07-15, 00:03
Tak už asi nikdy, pretože bany na steam sa nemažú z databázy nikdy, číže sú naozaj permanentné a pokiaľ sa po roku pripojíš na ns, tak sa to bude brať znova ako obchádzanie. Ty si dobrý adept na práva, až si smiešny...

NarutoO
03-07-15, 02:06
E: Ano ukazat sanci ze to mysli s polepsenim vazne, slysel jsem ze na STEAM je tezke najit cheaty =) takze pokud neni dosti dobrej "cheater" tak uz nezapne, ale me to je uz u .... Porad je to proste PRO me obchazeni(samozrejme admini si stoji za svym), porad to je obchazeni, porad si nebude pikat za trest ktery ma dostat! Trosku ferovosti kdyz se BANuje ... Cheatujes na NS =BAN na NS ne na NS+Steam ... Cheatujes na STEAME= BAN na Steam hraj dal na NS ... Tudyz na kazdym Steame neco za neco ... Ale asi se hadat nebudu, na steam tu UB nedostanu protoze admini jsou admini no =) jinak 500,- za origo csko sem si strcil do zadnice -_-

Ja jsem reagoval na tvojí údajnou diskriminaci. Teď se z toho jako červ vytáčíš. Dal jsem ti i konkrétní případ, kterej naprosto ignoruješ, což mě přesvědčuje, že debata na úrovni postrádá smysl. Když napíšu argument, ty máš kontrovat. Místo toho si meleš to svoje vycumlaný z prstu. Desítky lidí na kotelně dostaly ban na Steam za cheatování na NS. Nikde není napsáno, že když cheatuješ na NS, nemůžeš dostat ban na Steam. Logika neni podle SID nebo VID, je mnohem prozaičtější. Cheater = BAN. Konec debaty. Ty už žádnou šanci prostě nedostaneš.

//Na steam se samozřejmě dají nainstalovat cheaty. V tvém případě je to ale off-topic, protože se nebavíme o banu při cheatování na steamu. Admin ti mohl dát ban na NS, ale takhle je to jednodušší a dává to hlubší smysl.

matis
03-07-15, 07:22
zbytocne natahovanie sa....clovek co ma take zmyslanie sa adminom nikdy nestane...

LOCK