PDA

Zobrazit normální verzi : Chci odebrat mapu de_wildlakof



SpLaXS
04-07-15, 11:52
Ahojte,
před chvíli jsem dohrál mapu de_wildlakof a žádám aby se ta mapa zrušila...
hrálo tak cca 23 lidí a z toho skoro KAŽDÝ měl ramba a skákal si tam po střechách jak nějaký Tarzan nebo co...
Málo kdy jsem někoho potkal, aby šel po zemi a neskákat jak pavián... Jestli chcete skákat po střechách dejte se na parkour...
Lidi chci vaše názory na totu mapu...

Tortoise^xD
04-07-15, 11:56
Já jsem PRO... sice na widlakof vždy odejdu, a vrátím se na konec mapy, ale celkem mě štvou ty lvly 1 s tím rambem jak se na mě pak expí :D

Mettju
04-07-15, 11:57
Tarzan :D Docela jsem se zasmál :D Jsem PRO, tu mapu nemám rád :D

SpLaXS
04-07-15, 12:13
A nemám pravdu?
člověk se vybojuje např. se 3 hráči a pak ho nějaká šlapka sejme ze shora...
to je prostě nenormální...
Ta mapa je s prominutím na houby...
Jinak prosím další názory..

Hauss
04-07-15, 12:25
Tohle asi neprojde.Taky tu mapu moc v lásce nemám ale většina lidí jo.

SpLaXS
04-07-15, 20:10
mají ji v lásce z toho důvodu, že si můžou skákat po střechách a hrát si na opičky...
ale tak díky za názor..

Martin17CZ
04-07-15, 21:05
Me je to jedno ja tam mam sice vzdy na picu skore ale porad si to trochu davam. Kor kdyz vemu snipa ci FS to pak leti kazdej.

Grakon2702
04-07-15, 21:26
To jste takoví noobové, že si na to neumíte dát pozor? Rozhodně nerušit, stará dobrá odreagovací klasika!

Samco
04-07-15, 22:06
Mám dojem že táto mapa nie je vhodná pre ani jeden mód. :rolleyes: :biggrin:

SpLaXS
04-07-15, 23:15
Grakone nejde o to, že si nedám pozor, ale že vidím podstatě celý tým na střechách a žádný pár nohou na zemi...

Grakon2702
05-07-15, 09:05
Je to jen jedna mapa, u které se právě tohle může dělat. To ti tak ta jedna mapa mezi desítkami dalšími vadí? To chceš jen stereotypně běhat po mapě jako bot? Neříkej mi, že bys někdy nechtěl trochu změnit herní styl. Je to jen jedna mapa, u které se můžeš odpoutat od stereotypu.

Hauss
05-07-15, 10:03
Ale jo grakon v tomhle má zase pravdu.

J3ZUsSs*
05-07-15, 10:44
Widlakof je super :)

Martin17CZ
05-07-15, 13:58
je to jen jedna mapa, u které se právě tohle může dělat. To ti tak ta jedna mapa mezi desítkami dalšími vadí? To chceš jen stereotypně běhat po mapě jako bot? Neříkej mi, že bys někdy nechtěl trochu změnit herní styl. Je to jen jedna mapa, u které se můžeš odpoutat od stereotypu.

pŘesnĚ!!!!!

Mocho
05-07-15, 15:52
Mám dojem že táto mapa nie je vhodná pre ani jeden mód. :rolleyes: :biggrin:

Jednou se ti to hodí na BB server a uvidíme

Ohledně mapy:
+ Jedna z map kde se da volně chodit aniž bys umřel/a po pár sekundách od startu
+ Vhodné campy pro "Ramba" nebo někoho s itemem Ninja notes
+ Dá se hrát proti hráčům co sou zalezlý na střechách
+ Miluju tuhle mapu
Sem proti odebraní

Hauss
05-07-15, 16:12
Zase jako jo.Nechal bych ji tam.

KristinQa
05-07-15, 21:36
Ano odoberte to už ma trochu serká :D ;)

Martin_V
06-07-15, 11:09
Rozhodně NERUŠIT , Grakon má pravdu :) a hlavně, Widlákof se nehraje tak často, a nemusis ji hrát, jsou tu 3 servery, byla by velka nahoda, kdyby tahle málo hrana mapa byla na tech dvou serverech, a pokud jo, tak jdi na fy :) , me nebavi spoustu map, aproto jdu jinam, a nemam zapotrebi zakládat tema na zrušení... kdyz vas Widlákof nebavi, tak ho nevotujte... furt lepsi Widlákof nez furt dokola dust,dust2,inferno,nuke,huntic,assault_lol

Killer Bee
09-07-15, 05:06
NERUŠIT :tongue: snad jediná mapa kde se dobře dá expit Rambo :laugh: a když si tak stěžujete na toho Ramba nebo ty co lezou po střeše tak to udělejte taky a hotovo :D nemusíte furt hrát jedny a ty samý postavy typu : Rush, Comm, Spp, FS apod. S rambem tam má i malý lvl šanci zabít ten 100+ lvl.Podle mě jedna z nej map na CoD :D

Hauss
09-07-15, 11:06
Rozhodně NERUŠIT , Grakon má pravdu :) a hlavně, Widlákof se nehraje tak často, a nemusis ji hrát, jsou tu 3 servery, byla by velka nahoda, kdyby tahle málo hrana mapa byla na tech dvou serverech, a pokud jo, tak jdi na fy :) , me nebavi spoustu map, aproto jdu jinam, a nemam zapotrebi zakládat tema na zrušení... kdyz vas Widlákof nebavi, tak ho nevotujte... furt lepsi Widlákof nez furt dokola dust,dust2,inferno,nuke,huntic,assault_lol

Tohle je zlatá pravda.Všichni votujou jen pitomý dust.Sakra já si chci zahrát oilrig tak poprosím do chatu at votujou oilrig někteří normální lidi votujou oilrig nebo při nejlepším něco jiného než dust ale ostatní hráči furt dust,dust2,dust,dust2,dust,dust2 a pořááááád dokola -_-

shootradar
11-07-15, 09:33
Je to jen jedna mapa, u které se právě tohle může dělat. To ti tak ta jedna mapa mezi desítkami dalšími vadí? To chceš jen stereotypně běhat po mapě jako bot? Neříkej mi, že bys někdy nechtěl trochu změnit herní styl. Je to jen jedna mapa, u které se můžeš odpoutat od stereotypu.

Naprostá pravda, mě Widlakof dřív štval, ale teď mě i baví. A ať si lidi nestěžují, že tam lezou na střechy atd. Dělá se to všude. Třeba na de_nuke za T furt někdo kempí na střeše k T spawně. a o cs_assault_lol za ct ani nemluvě.
Na widlakofu se i každej může dostat na střechu s jakkoukoliv classou, stačí mít ninja notes nebo i jakkoukoliv classu s dobrou kondicí a dostane se tam. A pokud jim vadí, tak mají další dva servery, na které můžou přejít na tu chvíli a hrát tam.
Já taky nemám rád fy mapy, a proto je nehraju, ale nepíšu, aby je zrušili. :)

Martin17CZ
11-07-15, 12:58
Naprostá pravda, mě Widlakof dřív štval, ale teď mě i baví. A ať si lidi nestěžují, že tam lezou na střechy atd. Dělá se to všude. Třeba na de_nuke za T furt někdo kempí na střeše k T spawně. a o cs_assault_lol za ct ani nemluvě.
Na widlakofu se i každej může dostat na střechu s jakkoukoliv classou, stačí mít ninja notes nebo i jakkoukoliv classu s dobrou kondicí a dostane se tam. A pokud jim vadí, tak mají další dva servery, na které můžou přejít na tu chvíli a hrát tam.
Já taky nemám rád fy mapy, a proto je nehraju, ale nepíšu, aby je zrušili. :)

Radare.. presne tak.. nikdo by to nerekl lip.. :)

apach29
11-07-15, 13:03
Widlakof je mapa delana tak, aby se na ty strechy lezlo. Dostane se tam kazdej, i bez itemu a skillu a buhvi ceho, co si expite.

Mr.N0b0dy
13-07-15, 00:01
Ta mapa je skvělá, rád se tam expím s commandem v kanálech a střechy neřeším... takže nechat

Bastien
14-07-15, 21:47
Já ji hrál včera za T a byl jsem v kanálech, potom jako CT na střechách a neodebírat prosím :cool:
Class:Rabo s itemem AWP

Bujak
16-07-15, 14:28
NERUŠIŤ

dôvody? viz. Kocourek, Granko, apatch a pod.

Acid
16-07-15, 15:12
Už tu bylo víc threadů o zrušení, ale moc úspěchů to nemělo. Tahle mapa je mezi hráčema na serveru hodně oblíbená.

resqu
19-07-15, 18:33
Proti

babovka
27-07-15, 14:48
Hele řeknu to takhle :D Máš 3 servery COD:MW a že bude na všech třech serverech mapa widlakof je 0.0001% Když je widlakof na jednom serveru, tak si myslím, že není zas takový problém se přepojit na jiný :D

stop_r
01-08-15, 10:13
Uz len veta... sme traja dole a 20 skacu po strechach znamena ze sa ta mapa 20 paci a trom nie...

Smackk
16-08-15, 00:19
Já jsem rozhodně PRO zrušení této mapy. Většinou když hraju za T tak se nedostanu pomalu ani ze spawnu , protože tam přiskáčou ti sandokani.

Martin_V
18-08-15, 11:23
ta mapa se nehraje tak casto, navic tu mas jeste dalsi 2 servery.. sance, ze to bude na vsech trech je NULOVÁ (tak dobrá, fy- to je jasny), navic, ja si ji rad zahraju, protoze me nebavi hrat furt dokola dust2,dust,inferno,nuke,huntic,office,italy

resqu
27-08-15, 19:23
ja sem taky ROZHODNE PROTI

Nikolkaaa
27-08-15, 19:36
Ja osobne hravam ramba a je to jedna z mala map kde sa da dobre naexpit rambo takze ja som PROTI a ked uz tak ja ta poznam a viem ze ty mas snipera lvl 2oo takze keby si chcel tak ho das.