PDA

Zobrazit normální verzi : PK/ ^_FuF!K^ --> Byznis



FuFik
04-07-15, 13:38
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 149958)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'reklama spam'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < PK/ ^_FuF!K^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: PK/ ^_FuF!K^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1322505958
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1322505958
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.202.90.240
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.202.90.240
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Pil si ? Preco by som mal pit? >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 4 (





Poznamka:






Ahoj vsichni. Zhruba pred tydnem jsem se na serveru dust2 only 3 ptal !o!ense, jestli jsou tyto 2 vety reklama: Navstiv nasi Clan web page: pkclan.eu a zaregistruj se pro vice info :-), CS 1.6, CS:S, CS:GO - turnaje, CW, teamy, liga a mnoho dalsi - pkclan.eu. Odpovedel mi, ze to neni reklama. Tak jsem se zeptal, jestli to mohu psat a napsal mi, ze ano, ze mohu. Tak jsem sel dnes po dlouhe dobe na JB, a poslal jsem tam tyto 2 vety. Vzapeti, behem 1 minuty jsem dostal ban (permanentni). Do teto chvile jsem si myslel, ze reklama je pouze na jine portaly, a ne ze i nabor do klanu je reklama. Byl bych moc rad, kdybych dostal UB a Kotel mi upresnil, co JE a co NENI reklama. Mnohokrat dekuji :-) S pozdravem, fufik. PS.: Opravdu je to jen klan, zadny portal apod. Paklize je toto reklama, je reklama i google, csko, atp.. ^^

hofy
04-07-15, 13:47
Ahoj, reklama by to nebyla, kdyby na webu nebyla propagace cs serveru. Jinak weby klanů, fanweby, apod. ničemu nevadí.

FuFik
04-07-15, 13:54
Super, takže UB se s největší pravděpodobností nedočkám i kdybych přislíbil, že už ty bindy na say používat na Vašem portálu nebudu ? .. :c

hofy
04-07-15, 13:59
Jenom jsem ti napsal, v čem je problém. Ohledně unbanu počkej na banujícího admina, ale řekl bych, že by to neměl být problém.

FuFik
04-07-15, 14:00
Ačkoliv vím, že daná pravidla atp. by se dodržovat měla (narážím na "vyjímku" unbanu pro mě).. tak mi opravdu nejde o to, že na webu máme nějaký ten server, ale jen o nábor lidí do klanu. Mrzí mě také to, že každý měsíc poctivě kupujeme (bratr) VIP, a teď bych si s vědomím že propaguji cs server, který v podstatě ani neznám, nechal dát ban.. ? Žádám o zvážení mého UB :sad:

Byznis
04-07-15, 19:52
ub ti dat mozem len nechcem vidiet aby si taketo veci dalej spamoval, ja to ako reklamu beriem a budem brat , a sam vies preco ...
E : pozrel som si este chatlog a nedam ub /neviem nnaco si to spamoval/

hofy
04-07-15, 20:18
Však to napsal sedmkrát, na základě toho jsi změnil názor o 100%?

FuFik
05-07-15, 10:30
Kdybych cheatoval, nebo něco podobného, tak se unbanu ani nedožaduji. Ale to, že tam (nevím kolikrát, podle hofyho 7x) párkrát napíšu to, co jsem tam napsal tak prostě... Sakra je to přeci jen reklama, a ani ne chtěná.. Kdybych psal do chatu přímou IP na server tak to pochopím, a o UB si také nežádám.. Bral jsem to prostě jako nábor do klanu, ne jako "pozvánku" na nějaký cs server. Dobře, za spam bych si ten ban zasloužil, i když napsal jsem to (7x?), a určitě by za spam nebyl perma..

FuFik
05-07-15, 10:32
btw. Na bb to co píšu nikomu nevadí. Na dust 2 Only to také nikomu nevadí. Takže abych to pochopil, psát jsem to neměl pouze na JB, kam jsem přišel po X týdnech / měsících.. Zvaž ten UB..

Byznis
05-07-15, 12:21
ano pozeral som chatlog , na zaklade toho som zmenil nazor. a uteba tiez som fakt prekvapeny ze davas len tak unbany za cheaty atd.... (teraz nemyslim toto ale to naco ma upozornili hraci!)
E: mne nerobi problem dat ti ub , len som to bral ze si tam dal www stranku cize sa jednalo o reklamu
E2 : dam ti radsej ub aby tu nevznikali nejake rozbroje , nabuduce poprosim nerobit reklamu

hofy
05-07-15, 13:30
a uteba tiez som fakt prekvapeny ze davas len tak unbany za cheaty atd.... (teraz nemyslim toto ale to naco ma upozornili hraci!)

Povídej, na co tě hráči upozornili, rád si to vyslechnu a vyjádřím se k tomu. To bude asi stát za to, když je tam ten vykřičník. :)

'Seiter
05-07-15, 13:49
Byznis toto asi nebude on, co? http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=141869

Chemo
05-07-15, 13:57
Za cheaty dávam aj ja UB. Pokiaľ príde hráč po pol roku a prosí ub, tak nevidím dôvod mu ho nedať, keď si chybu ešte aj prizná a ospravedlní sa za ňu. Behajú tu ľudia (viď. Honey, Zoid), ktorí by nemali mať permu slovom 1 rok, ale permu akože NAVŽDY. A nakoniec si tu pokojne behajú (niektorí aj s admin právami). Takže nevidím dôvod, prečo by obyčajný človek, ktorý nezapol na STEAME a s admin právami, nemohol dostať unban. Je to podľa mňa nespravodlivé a pokrytecké. Ale tak samozrejme nemám nič proti tomu, ak rozhodne nejaký admin, že proste ub nedá. Toto je moje rozhodnutie a ja to tak budem robiť, lebo si myslím, že takto je to správne. Trochu mimo témy, ale hráč už má ub, takže už aj tak je jedno, čo sa tu píše. OT. Môj názor, každý má svoj vlastný názor, ktorý ja nebudem spochybňovať. Ale treba mať stále na pamäti, že je to len a len hra.

Byznis
05-07-15, 17:17
Za cheaty dávam aj ja UB. Pokiaľ príde hráč po pol roku a prosí ub, tak nevidím dôvod mu ho nedať, keď si chybu ešte aj prizná a ospravedlní sa za ňu. Behajú tu ľudia (viď. Honey, Zoid), ktorí by nemali mať permu slovom 1 rok, ale permu akože NAVŽDY. A nakoniec si tu pokojne behajú (niektorí aj s admin právami). Takže nevidím dôvod, prečo by obyčajný človek, ktorý nezapol na STEAME a s admin právami, nemohol dostať unban. Je to podľa mňa nespravodlivé a pokrytecké. Ale tak samozrejme nemám nič proti tomu, ak rozhodne nejaký admin, že proste ub nedá. Toto je moje rozhodnutie a ja to tak budem robiť, lebo si myslím, že takto je to správne. Trochu mimo témy, ale hráč už má ub, takže už aj tak je jedno, čo sa tu píše. OT. Môj názor, každý má svoj vlastný názor, ktorý ja nebudem spochybňovať. Ale treba mať stále na pamäti, že je to len a len hra.

to je len vyzitka kotelni ...

hofy
05-07-15, 17:34
a uteba tiez som fakt prekvapeny ze davas len tak unbany za cheaty atd.... (teraz nemyslim toto ale to naco ma upozornili hraci!)

Povídej, na co tě hráči upozornili, rád si to vyslechnu a vyjádřím se k tomu. To bude asi stát za to, když je tam ten vykřičník. :)
Hmm? Buď to uveď na pravou míru nebo příště nepiš nic, o čem nic pořádně nevíš.

hofy
06-07-15, 10:12
Zase bez reakce? Tak nic no.