PDA

Zobrazit normální verzi : Pomalé commando i na max.Con



Hauss
04-07-15, 17:42
Zdravim.Mám problém s commandem.Mám condici na full ( 170 ) a i tak jsou hráči s commandy rychlejší než já a to nemají assault boty ani rangerky.Co stím ? :ohmy::ohmy:

Mettju
04-07-15, 17:49
Ahoj, myslím že to ovlivňuje i PING nebo FPS :) A assault boty jsou na tiché chození. :)

Hauss
04-07-15, 19:32
Ahoj ale to je teda pěkně na H**** potom si nemůže pořádně zahrát člověk s 60 FPS.Měl jsem ping v pohodě a 50-60 fps a týpek kolem mě prosvištěl jak blázen.(a speed hack neměl skoro všichni jsou rychlejší než já :lookaround: )

Klimax
04-07-15, 19:35
Mas fps_max 100 a gl_vsync 0 ?

Hauss
04-07-15, 19:41
A tady jsme u toho problému příteli :-) .Mám starou grafárnu Nvidia a nejde u ní vypnout vsync. (není tu ten panel nebo co) a takže se nedostanu přes 60 fps.A navíc gl_vsync jsem zkoušel již dávno ale nefunguje mi vůbec to nerozezná ten příkaz :( to je kvůli non steamu co ? :((((

Mettju
04-07-15, 19:54
Zkus ještě přenastavit: Render na D3D, mělo by ti to vytáhnout na 100fps, a to už je rozdíl (mě to teda táhne) popř. zkus do konzole: Developer 1, fps_max 100.
Nebo zkus pohledat na netu jak zvýšit FPS, sám jsem to nedávno hledal je tam plno návodů :)

Hauss
04-07-15, 20:05
Jenomže kamaráde chápeš že já bych to 100 fps měl jenomže mě to nepovolí grafická karta :-) .Musel bych vvypnout vsync a potom by mě počítač povolil víc jak 60 fps.Jenže nevím jak to na tomhle šuntu,krámu,plečce vypnout :-) developer jsem zkoušel nic se nezměnilo a na D3D mě hrozně laguje hra a textury problikávají černě ktomu je ještě hra tak světlá že ztoho bolí oči.

Mettju
04-07-15, 22:18
Tak s tím ti neporadím, jedině kup novou grafárnu :D

Hauss
05-07-15, 10:56
Do tohohle pc už se to nevyplatí :-) naštěstí v tom nejsem sám dneska jsem na serveru potkal týpka kterej byl rychlej jako já a byl lvl 140 :-D

Klimax
05-07-15, 11:46
A tady jsme u toho problému příteli :-) .Mám starou grafárnu Nvidia a nejde u ní vypnout vsync. (není tu ten panel nebo co) a takže se nedostanu přes 60 fps.A navíc gl_vsync jsem zkoušel již dávno ale nefunguje mi vůbec to nerozezná ten příkaz :( to je kvůli non steamu co ? :((((

Kvoli nonsteamu to nie je. Urcite sa da vypnu vsync len treba sa trosku pohrat. Ked tak vecer by som ti mohol pomoct na ts.

Mettju
05-07-15, 11:51
Zkus ještě tohle : Jdi do systémového adresáře, standardně: C:WINDOWS/system32. Pokud používáš Nvidia Detonator, najdi soubor „nvoglnt.dll“, pokud používáš ovladač grafické karty ATI, najdi soubor „atioglxx.dll“, jestliže nepoužíváš ani jednu z předchozích variant, najdi soubor „opengl32.dll“. Tento soubor pak zkopíruj do složky „gldrv“ v adresáři se hrou.

Ve složce „gldrv>“ nyní máš celkem tři soubory. Před následujícím krokem doporučuji soubor „drvmap“ zálohovat. Otevřeš si soubor drvmap a přepíšeš v něm řádek „gldrv/3dfxgl.dll 3Dfx Mini Driver“, opět podle druhu tvého ovladače graf. karty: „gldrv/nvoglnt.dll OpenGl Driver“ nebo „gldrv/atioglxx.dll OpenGl Driver“, či „gldrv/opengl32.dll OpenGl Driver“.

Hauss
05-07-15, 12:27
Ts nemám seká se to na tomhle s*ačko stroji :) .A hledal jsem po internetu ostatním to taky nejde ve hře vypnout na nonsteamu.Mettju tohle jsem již zkoušel.Vůbec nic to nedělá.

Hauss
05-07-15, 17:44
Stal se zázrak !!! Běhám stějně jako ostatní !!! Prostě jsem šel na superhero potom jsem se vrátil na COD a HELE ! Za commando jsem rychlej ! Můžete zamknout toto téma.Vyřešilo se to samo :-)

Edit: aha přišel jsem na zajímavou věc.Když přijdu na superhero a vrátim se na cod tak běhám za commando rychle ale když vlezu třeba na jump a pak zpátky na cod tak zas pomalu.To mě ten server mění nějak nastavení hry nebo co ?

Kotel
05-07-15, 21:00
Ano. Ale zrejme ti na cod nenastavi vetsi rychlost, coz na furienu dela automaticky.

Hauss
05-07-15, 21:39
Ano. Ale zrejme ti na cod nenastavi vetsi rychlost, coz na furienu dela automaticky.

Díky za odpoved.Je to zajímávé.A nevíš proč mi to nenastaví správnou rychlost ?

cyyxk
05-07-15, 21:43
Vždy když půjdeš na cod napiš do konzole cl_forwardspeed 999,cl_backspeed 999,cl_sidespeed 999..

Hauss
06-07-15, 17:28
Jj nechtělo se mi to pořád měnit tak jsem to nastavil do configu a config nastavil jen pro přečtení aby to tam zůstalo.Ted valim po mapě naspeedovanej jak na drogách xD