PDA

Zobrazit normální verzi : Tvuj Otec. --> _:Nihilia:_



svat
06-07-15, 11:38
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 150148)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 56 minut a 15 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'neustale nadavky, urazeni admina, arogance, demence'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Tvuj Otec. >
[AMXBANS] Tvuj nick: Tvuj Otec.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1058060001
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1058060001
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.181.81.221
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.181.81.221
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < _:Nihilia:_ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






No, nemyslim si ze bych nemel mit ban, ale na tyden, pana Nihiliu asi zlobi horko .. :-/ Jinak pan Nihilia, asi nepozna srandu a realitu ;) Dekuju za odpovedi. By Tvuj Otec.

Nihilia
06-07-15, 11:41
Přesně na tohle jsem čekal a nebudu se dlouho rozepisovat.

Varoval jsem tě minimálně 10x ať se zdržíš těch tvých narážet, připomínek a podobně.
Věty typu:
admini jsou namyšlení dementi
tady jsou admini jako na GS

Něumíš říct větu bez: piča, kurva, mrdka, šulín, atd.
Nečekej že ode mě budeš mít UB.

pweredbytvaroh
06-07-15, 14:33
Asi většina té komunikace probíhala přes mikrofon, nepletu se? Tahle mluva je pro čím dál tím mladší generace přirozenější, bohužel. Jediným řešením je banování.

Nihilia
07-07-15, 06:46
Ano, vše probíhalo přes mikrofon.

Hráče jsem slovně napomínal alespoň 10x ať se uklidní nebo dostane ban. Přes to všechno ho to vůbec nezajímalo a stále pokračoval dál.
Když někdo občas řekne nějaké sprosté slovo, tak to absolutně neřeším. Když to ale někdo říká celou mapu a navíc v každé větě 5x, tak to potom nevím jestli si mám o člověku myslet že má opravdu IQ tykve nebo se tak běžně baví i doma.

Mimo všechno bych ale ty sprosté slova až tak neřešil a dal bych kick a až poté ban. Když ale někdo začně vykládat že admini na csku jsou namyšlení dementi a že jsme jako admini na GS, tak to už je vrchol drzosti.

PS (pro TVOJEHO OTCE): srandu chápu naprosto normálně a realitu nevím jakou bych měl chápat. Mně už dávno není 15 roků, aby ses se mnou bavil jak s nějakým tvým spolužákem. Až ti bude alespoň tolik jako mně (26), tak mně ve hře můžeš říkat chlapče, což je asi tvoje velice oblíbené oslovení.