PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na AIM servery



Isaac2582
06-07-15, 17:10
Zdravím, moje meno je Erik, v hre a na steame vystupujem pod menom Largo a mal by som záujem o práva na AIM servery. Mám 18 rokov a na kotelni hrám 5 rokov aj s prestávkami. Čo sa týka 1.6 celkovo hrám od 10 rokov na NS a steam som si kúpil tohto roku. Čo sa týka aktivity na servery hrám skoro každý deň a v podstate kedykoľvek keď si nájdem čas, ak je na servery nejaký cheater, tak ho hneď nahlásim a nie som si vedomý že by som zatiaľ obvinil niekoho neprávom. Čo sa týka dôvodu mojej žiadosti, tak to je, že skoro každý deň keď hrám, tak sa stretávam s cheatermi ktorý znechuťujú hráčom hru a kazia im štatistiky. Ak ide o to že Vám píšem z novo vytvoreného profilu, tak dôvod je ten, že heslo som na môj starý účet zabudol, ale viem že je potrebné byť na fore aktívny, s týmto ja problém nemám. Skúsenosti mám, bol som adminom na hernom portály ktorý už zanikol. Tam som mal tiež práva na Public/dustonly serveroch takže mám skúsenosti ako z posudzovaním hráčov, tak aj z udržiavaným poriadku na servery a samozrejme príkazmi. Za vybavenie mojej žiadosti vopred ďakujem.

Samco
06-07-15, 17:15
SID? Nick v hre?

Isaac2582
06-07-15, 17:33
V hre sa volam NIP|Largo

Samco
06-07-15, 17:37
V hre si nebol pomaly 2 týždne, nemáš tu nič nahlásené. Hlásil si nejakým adminom na Steam? Tvoj chatlog je strašný...
Ako si sa volal na svojom starom účte tu na fóre?

Isaac2582
06-07-15, 18:39
V hre som nebol 2 tyzdne lebo som mal zdravotne problemy a tyzden som lezal v nemocnici .. Pisal som ze si nepamatam ani meno ani heslo lebo na kotelni hrajem 5 rokov a nechodil som na forko .. Hlasil som cheaterov cez server prikazom /cheater .. Co si pamatam tak naposledy co som hlasil cheatera tak ho banoval jarny ..

Samco
06-07-15, 18:59
Ok ešte jedna otázka: Nevolal si sa náhodou kedysi Dreamhack?

Isaac2582
06-07-15, 19:06
Dreamhack ? Nie .. Moje 1 meno bolo Mr.headshot neskor dostal niekto s tymto menom ban tak som bol Van Helsing a teraz ked si zmenim meno tak som isaac alebo la familia de sangre .. ale moje meno s ktorym hrajem je NIP|Largo

Saintpepo
07-07-15, 09:04
NIP|Largo nepiš chuj prijebany
NIP|Largo 57 ty kkt slepy
NIP|Largo ty kkt hlupy mam steam a viac hodin nahrate jak ty tak mi laskavo nepiš čurak
NIP|Largo tak ma nahlas ty chuj
NIP|Largo nepiš čurak nsacky
NIP|Largo kid prijebany
NIP|Largo dilino je ten ÄŤo ĹĄa robil
NIP|Largo hitboxi jak moj chuj

Samco
07-07-15, 09:11
Zatiaľ PROTI

Isaac2582
07-07-15, 09:40
Dokazu ma nasrat kidi ktory mi hodinu v kuse pisu ze som cheater a nesom jediny co nadava tu ziadost po mne co pridaval chaos ten nadaval po adminoch a to je v poriadku .. A hitboxi ked ste zmenili hosting boli strasne sak prelietavali naboje a teraz to je lepsie ale stane sa ze preleti a naserie to ked vy prestrelite a z dialky vas da fulloutom dajaky jirka co ma skore 1:25 .. Podla mna by mal admin aj dobre hrat a ja mam na serveroch kde hrajem aktivne minimalne kadecko 2 ale rozhodnutie je na vas ja vam to neberem

because
07-07-15, 11:48
Proti.
- v žiadosti neni uvedené SID
- chatlog
- Nič na forku nahlasené, v hre som si tiež nevšimol

UNHCZ
07-07-15, 12:16
Vídám ho občas na dustech, ale že by jeho slovník byl čistý to ne. Někdo ho zabije a už nadává do cheaterů.
-nepřečetl sis pořádně podmínky přijetí
-nic nenahlášenýho na forku
-aktivitu přes "!" nevidím ani jsem nepostřehl
-chatlog

PROTI.

Isaac2582
07-07-15, 13:07
Ja nadavam do cheaterov ? Chodte na dustko a opytajte sa kohokolvek ci oni mne nadavaju do cheaterov alebo ja im a laskavo tu nepis nieco co neni pravda .. A pisal som ze hlasim cheaterov cez /cheater a ne cez ! .. Milujem ked sa vyjadrujete ale hovno si precitate .. Keby ste radsej hitboxi urobili normalne jak su napr. na gamesites .. Jak ste zmenili hosting tak to bolo hrozne teraz ste to jak tak spravili a ne hatovat hracov .. Je zaujimave ze ked som bol adminom na gecome tak somnou problem nemali ziadne bany nepravom som nedal a boli somnou spokojny ale tu to je ovela horsie nastavene ale podmienky diktujete take ze 80% adminov ich nedodrzuje .. Skoda ze ty stari admini uz nehraju oni boli normalny a nerobili zo seba nieco viac lebo su admini .. Myslim si ze takto by to malo byt

Klimax
07-07-15, 13:39
Keby ste radsej hitboxi urobili normalne jak su napr. na gamesites

Nestras :thanks:, inac som proti,stacil mi pepov post

Isaac2582
07-07-15, 13:59
Prijmite radsej deti ktore sa vam pchaju do zadku lebo toto vam robi dobre ;) tak si asi zvysujete svoje ego ked sa vam ludia pchaju do zadku lebo daco od vas potrebuju .. Stacilo normalne napisat proti a nevymyslat si hluposti ze kazdy kto ma zabije tak ho nazvem cheaterom .. Vy ste este nevedeli co je to admin ked ja som spravoval server na gecome .. Skoda ze zanikol .. A ze nehlasim cheaterov ? Od dnes nenahlasim ani 1 aby ste mali dovod pisat tieto veci .. Nadavky vam vadia ale ze adminov do p*ce posielaju a o rok ho date adminom tak to je v poriadku .. Prajem vam pekny den a viac sa k tejto teme vyjadrovat nemusite.

'Seiter
07-07-15, 14:19
Tvoje logika v kostce:


Čo sa týka 1.6 celkovo hrám od 10 rokov na NS a steam som si kúpil tohto roku


NIP|Largo nepiš čŤurak nsacky

Máš steam půl roku a nadáváš ostatním do nsáků. Takové adminy potřebujem, místo toho, aby si uznal, že se chováš jak arogantní idiot, tak urážíš kde koho a chyba je v hitboxech, sbal si saky paky a běž si adminovat na svýho gekona, ego adminů je tu už dost.

Saintpepo
07-07-15, 14:46
Nebudeme to ďalej predlžovať, sám si písal aby sa už viac nevyjadrovali tak to ukončím. Ukazuješ prstom na druhých, ale sám nadávaš atd.. Po registrácii si si hneď zažiadal o práva, na fóre nemáš ani jeden príspevok. Na svoj vek nevieš uniesť kritiku. PROTI.

P.S. Na Gecome som hrával aj ja a moc si ta nevybavujem.