PDA

Zobrazit normální verzi : < MyselF hideN --> Chet Faker



HideN
08-07-15, 14:59
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 150408)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchazeni perma banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < < MyselF hideN > QQQQQQQQQ >
[AMXBANS] Tvuj nick: < MyselF hideN > QQQQQQQQQ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:1751935
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:547742839
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.104.212
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.104.212
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Chet Faker >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen steam cs.





Poznamka:






Poprosim admina ,ktory mi dal ban za udajny "cheating" aby mi sem uploadol demo ,dakujem ! Velmi rad sa na neho pozriem :-)

NarutoO
08-07-15, 15:01
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 150408)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchazeni perma banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < < MyselF hideN > QQQQQQQQQ >
[AMXBANS] Tvuj nick: < MyselF hideN > QQQQQQQQQ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_0:1:1751935
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:547742839
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.104.212
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.104.212
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Chet Faker >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen steam cs.





Poznamka:






Poprosim admina ,ktory mi dal ban za udajny "cheating" aby mi sem uploadol demo ,dakujem ! Velmi rad sa na neho pozriem :-)
Starý Pejsek hlásil každého, kdo ho zabil. Spectil jsem po tobě další dva lidi, u tebe jsem si pamatoval, že ti to laguje. Omlouvám se, nic nemáš. UB jsi dostal ještě před podáním žádosti. Jenom mi vysvětli jednu věc, proč hraješ na NS, když máš STEAM? Díky, hezký den :)

// ty lagy si sprav, budou kicky za ping nad 100, pokud tě nekickne plugin

matis
08-07-15, 15:02
Ale ved ten ban nie je aktivny....

HideN
08-07-15, 15:12
Starý Pejsek hlásil každého, kdo ho zabil. Spectil jsem po tobě další dva lidi, u tebe jsem si pamatoval, že ti to laguje. Omlouvám se, nic nemáš. UB jsi dostal ještě před podáním žádosti. Jenom mi vysvětli jednu věc, proč hraješ na NS, když máš STEAM? Díky, hezký den :)

// ty lagy si sprav, budou kicky za ping nad 100, pokud tě nekickne plugin

Veľa adminov ,sa ma pýtalo ,prečo hrajem na NS ja som im povedal prostý dôvod na steame hrajem len mixy (ktoré skladám sám) a mám server na ktorom mi to nelaguje vôbec a nepadajú mi fps, inak na steame nehrajem z dôvodu jedného sprostého update a od vtedy mi začali moc fpska padať + ping automaticky dvíhať ,takže z toho dôvodu hrávam na vašom servery na NS , som rád ,že sa to dalo všetko do poriadku .. samozrejme všetci sme ľudia a robíme chyby ,som ale rád ,že sa to vyriešilo ihneď ,ďakujem a tiež prajem pekný deň.

NarutoO
08-07-15, 15:15
Veľa adminov ,sa ma pýtalo ,prečo hrajem na NS ja som im povedal prostý dôvod na steame hrajem len mixy (ktoré skladám sám) a mám server na ktorom mi to nelaguje vôbec a nepadajú mi fps, inak na steame nehrajem z dôvodu jedného sprostého update a od vtedy mi začali moc fpska padať + ping automaticky dvíhať ,takže z toho dôvodu hrávam na vašom servery na NS , som rád ,že sa to dalo všetko do poriadku .. samozrejme všetci sme ľudia a robíme chyby ,som ale rád ,že sa to vyriešilo ihneď ,ďakujem a tiež prajem pekný deň.

Ok, pak je to v pořádku. Ještě jednou se omlouvám. Příště si rovnou požádej na UB na NS. Když se rovnou připojíš se stejným nickem, pak admin udělá jednu věc, dostaneš ban hned bez ptaní. :) Ahoj