PDA

Zobrazit normální verzi : HNS-Training bany?



eclypzore
08-07-15, 14:21
Zdar nevím jak to teda máte, slyšel jsem něco o tom, že na trainingu se nebude banovat za hax a teď tam dal hapalíček 2 bany.

'ShRaN' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Multihack'
By admin SURPRISE | Hapalicek


'SN4K3' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Strafe Hack'
By admin SURPRISE | Hapalicek

- Chci se jen zeptat jak to teda je, aby jeden haxor nedostal ban a druhý ano.

Buď banujte vše a nebo nic

matis
08-07-15, 14:27
HNS Training je server ako vsetky ostatne, s tou vynimkou, ze na Trainingu sa po dohode adminov zhodlo, ze sa tam nebudu banovat jedine tie "scripty", ktore "by" mali pomoct k lepsiemu nauceniu, pochopeniu ako strafovat... Vsetko ostatne sa normalne banuje...

eclypzore
08-07-15, 14:56
:DD Prosím, můžeš mi poradit nějakej "script" podle kterýho se něco naučíš? :D Docela funny toto. Scriptery nebanujete, ale ten kterej tam má strafe hack (prakticky je to script v enginu) tak mu dáte ban? Chci ještě jednou normální vysvětlení prosím. To co jsi napsal se dá přirovnat k větě "Včera jsem viděl koně kálet, tak jsem dostal chuť na čokoládu." Děkuji.

EDIT: A když už je to hns-training a chcete banovat, tak banujte vše. Je to TRAINING na to se naučit hrát (poctivě) a zlepšovat se. Né učit se scriptovat !

Hapalicek
08-07-15, 16:07
Zdar,

Slow Mo ti dokáže trošku pomoct při odhadování vzdáleností jof, jb, countů atd. protože na začátečníka je to moc věcí najednou a hlavně rychle, čili se to rychleji naučíš.

Ale dávám ti za pravdu že by se neměli dělat rozdíly a měli by se BANovat všechny scripty a hacky.

eclypzore
08-07-15, 16:37
O slowmu tu nebyla řeč. Takže mi chceš tvrdit, že je tak negramotnej, že to nepochopí a bez toho se to nenaučí, ale je tak chytrej aby si stáhl Cheat Engine injectnul ho do cska a v CE si upravil rychlost aby byl pomalejší (slowmotion).. Mindfuck

Hapalicek
14-07-15, 23:58
Zdar,

Slowmo byla odpověď na tvoji otázku: "Prosím, můžeš mi poradit nějakej "script" podle kterýho se něco naučíš"

Nehodlám ti tady tvrdit co nepochopí negramotnej hráč, a co dokáže chytrej/vychcanej hráč s CEčkem, na tvoji původní otázku o tom co se banuje na Trainingu ti odpověděl Matis, ale princip je furt stejnej že se hax nemá a nesmí používat.

Prosím o Lock