PDA

Zobrazit normální verzi : Mr.Anonym --> Koprakek



Mr.Anonym
08-07-15, 19:57
zdar, chcem podať sťažnosť na admina Kopranek.
neviem aký mikrofón sa jedná "že som ho nemal" ..
a MFK?
to dal minulej simon..
+ dalšie kolo bolo HVD
+ som to chcel riešiť na mieste ale pánko adminko ma začal kickovať.
BAN:
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=150500

Bee
08-07-15, 20:02
To bude tvrzení proti tvrzení , bez důkazu nic nenaděláš.

Koprakek
08-07-15, 20:02
Čauky, za prvé, jsi nic neříkal do mikrofonu, držel jsi jen voice, lidi tě upozornovali, zbytečně.
Tudíž jsi dal MFK, jelikož nebyly příkazy.
Začal jsem tě kickovat? Kickl jsem tě jednou, jelikož jsi mě začal spamovat že mikrofon máš... Možná máš, ale nezapojený...

Mr.Anonym
08-07-15, 20:03
Aký dôkaz mám dať? však snažil som sa to riešiť na mieste ale začal ma kickovať..
lebo on má pravdu iba však?

Mr.Anonym
08-07-15, 20:04
Ale mal som zapojený, je plne funkčný a prečo ban za MFK? som hovoril na začiatku "že puste klávesnice kto sa pohne má kill" ale tomu michal a martin si nedal ban však ?
+ spam to nebol, normálne som to písal.

Koprakek
08-07-15, 20:06
Michal také dostal ban, jenže to už jsi tam nebyl, ne nic jsi neříkal.
Ano začal jsi furt psát že máš mikrak mikrak máš atd.. já jsem řekl, tak at máš, klidně to vymažu.. ale i tak jsi ho neměl.

Fellow
08-07-15, 20:06
Prosim o LOCK... všetko som videl a MFK dal.. pretoze si mal asi vyplej mikrofon. tvoje -

Mr.Anonym
08-07-15, 20:08
Prosim o LOCK... všetko som videl a MFK dal.. pretoze si mal asi vyplej mikrofon. tvoje -

Fakt? A prečo potom keď niekto dá MFK a je tam prítomný admin a ďalšie kolo sa dá HVD a nič nerieši sa to.
Ale ja som asi výnimka však ?

Koprakek
08-07-15, 20:09
Nevím zrovna o čem mluvíš, jelikož nemám oči na každém serveru abych viděl každý MFK co kdo dá :).

Fellow
08-07-15, 20:10
Mal si si skontrolovať mik.. a nie killovať ked väzni nepočuli príkazy . Tvoje - ako som už napísal... nabudúce dávaj pozor.

Mr.Anonym
08-07-15, 20:13
Nevím zrovna o čem mluvíš, jelikož nemám oči na každém serveru abych viděl každý MFK co kdo dá :).
- ja len tak že už som to videl tak som mal skúsenosť.
nehádam sa že som mohol mať mik off ale to je to že ty hneď švihneš 7 dní ..

Mal si si skontrolovať mik.. a nie killovať ked väzni nepočuli príkazy . Tvoje - ako som už napísal... nabudúce dávaj pozor.
mohlo sa stať ale ide o ten príncip..
Zaujímavé že som dostal iba ja ban od admina ale keď sa robí inde toto a je prítomný admin tak nič pohoda ďalšie kolo hvd a po probléme.

Koprakek
08-07-15, 20:22
Za 7 dní by jsi měl být rád, někdo dava za MFK, či No Mic, 3 týdny na vzpamovaní

Mr.Anonym
08-07-15, 20:22
Michal také dostal ban, jenže to už jsi tam nebyl, ne nic jsi neříkal.
Ano začal jsi furt psát že máš mikrak mikrak máš atd.. já jsem řekl, tak at máš, klidně to vymažu.. ale i tak jsi ho neměl.

Keby si to sťiahol na 2-3 dni tak budem aspoň spokojný a ten mik si môžem priznať že som ho nemal zapnutý tak a môže byť LOCK

Killer Bee
09-07-15, 17:35
Anonym kdybys přiznal svojí chybu a hnet nepsal HATE a tady psál že nedávájí ban ostatním za MFK apod. a jen přiznal chybu atd. a požádal jen Kopra o snížení tak věřím že Kopr :P je tak hodný a snížil by to na den a dokázal bys mu že máš MIC :) . (Že jo Kopre :D ) a + Když nějaký hráč dá MFK InGame a omluví se apod. a neudělá znovu tak ban nedostane (Jestli bude nějaký hodný admin *-* ) :D

Britny
09-07-15, 17:48
Za no mik se dává délka 1 týden. Za no mik + mfks se dává i 14 dní. Teď se délky musely zvýšit, protože se hráči nějak nechtějí poučit. Když dá někdo mfks a nemá mik, tak se běžně hráč okamžitě zabanuje a další kolo následuje HVD, ještě sem neviděla, že by to nebylo jinak.

Ted i záleží na adminovi, zda si tě bude chtít ve hře poslechnout a dá ti UB, či trest zkrátí, nebo si počkáš a dáš si na to větší pozor. Ale stylem této stížnosti sis moc nepomohl.

Niko97971
11-07-15, 23:01
Fakt? A prečo potom keď niekto dá MFK a je tam prítomný admin a ďalšie kolo sa dá HVD a nič nerieši sa to.
Ale ja som asi výnimka však ?
Aj ked sa to zobere bez MFK,tak si nemal mic a máš týžden,tak bud rad.

Britny
12-07-15, 13:53
S adminem se asi nedomluvil, takže zamykám. 3 dny ti zbývá do vypršení, příště to raději všechno řeš v klidu a můžeš se dočkat zkrácení, či UB :)

LOCK