PDA

Zobrazit normální verzi : Práva (vánoční server )



Moortcz
08-07-15, 22:33
Zdravím .

Chtěl bych požádat o práva na vánoční server . Důvod je asi všem jasný :) Je to tam plné cheaterů a věřím, že bych byl schopný to tam pořádně vyčistit a aby tam mohlo začít hrát více lidí . Samozřejmě to není jedinej důvod adminování by mě bavilo , jsem aktivní , rád pomůžu lidem , ale taky jako všichni ostatní taky mám bohužel jen jedny nervy takže mi občas náké to slovo ujede to vim , ale jinak jsem naprosto pohodovej kluk co rád pomůže.

A teď něco málo , je mi 15 let ( za měsíc 16 ) v září nastupuju na střední průmyslovou školu obor stavební. Mé koníčky jsou hraní na PC , fotbal , automodelaření a mnoho dalšího .

Nikde jsem ještě adminem nebyl a tak bych chtěl aby právě moje první práva byli právě na vašem portále , však to pochopíte někdy to musí být poprvní :) Do hry Counter strike jsem byl zapálený už od mala což mi zůstalo až dodnes :)
Na kotelně hraju už náký ten rok , ale dříve jsem hrával na notebooku ( IP můžu poslat) .

STEAM_0:1:82753883
Jméno ve hře : Moortcz ( používal jsem i na notebooku )

Doufám , že jsem vás aspoň trochu zaujmul a budete chtít abych právě já se stal adminem vánočního serveru . Těším se na spolupráci :)

matis
09-07-15, 07:08
Ako si dopadol s pravami na druhom portali?

Moortcz
09-07-15, 09:18
Na jakém?

Samco
09-07-15, 09:19
Na jakém?

Inak aj mňa by to zaujímalo ako si tam dopadol.

http://www.pixel-gaming.cz/forum/viewthread.php?thread_id=2806

Moortcz
09-07-15, 09:21
Tam to nemělo cenu , když byla schůzka tak MINS nepřišel a potom už ani neodpovídal , takže na takovím portále jsem fakt už neměl zájem dělat admina.

matis
10-07-15, 08:01
Ok tak ja to zhrniem

- Datum registrace - 05-03-14
- Pocet hlaseni na fore - 2
- Hodin na Steame - 133 hodin celkem
- Slaba aktivita

urcite by som tomu dal este cas a hlavne nieco pohlasil...

Moortcz
10-07-15, 11:20
Dobre zamakam na tom . A ten steam bych tak neresil koupenou hru mam jen chvili a mezitim jsem mel i kratkou prestavku od PC kvuli prijimackam :)

Saintpepo
04-08-15, 22:23
Posledná aktivita v hre aj na fóre 20.7.2015. PROTI.