PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o UNBUN



Sikinoo!'Ryan'
19-12-11, 16:12
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : Clay Matthews
[AMXBANS] Tvuj nick : Clay Matthews
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : STEAM_0 : 1 : 22144413
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_0 : 1 : 22144413
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 85.135.66.186
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 85.135.66.186
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : <^_^BUBEN.>
[AMXBANS] Server : Kotelna - Deathmatch | csko.cz ( de_inferno)

Hral sem pod nickem clay matthews...a boze jednou uz to tady bylo...zadam aji demo

Attack.
19-12-11, 16:17
Najprv sa nauč písat, a žiadat o UB :)

BUBEN
19-12-11, 16:17
Jdu ho upnout, chvíli vydrž.

Sikinoo!'Ryan'
19-12-11, 16:19
a co tu mam napsat jako?:D....mam je prosit nebo co?...
prijdu ze skoly si zahrat s hudbou bez zvuku a nejaky boreček mi da ban ne ..to je uz docela moc..

BUBEN
19-12-11, 16:24
http://csko.cz/dema/upload/dir/clay.dem

Šel jsem tě spectovat, protože mě psal Balfas, že tam zajímavě děruješ zdi.
-je to asi 13:45 jsi vysolil celej zásobák co Lucky

VINCE C.
19-12-11, 16:29
Já jsem demo neviděl. Trochu offtopic dotaz: Takže když jednou někdo vysolí zásobník do halucinace za stěnou, tak má wallhack? Nepadalo někoho, že tyhle situace můžou bejt i shoda okolností?

vedouci venny
19-12-11, 16:29
Jedna akce? a ban?

Attack nebo jak se jmenuješ ty tarde.. Víš jak se žádá vůbe o unban?

Sikinoo!'Ryan'
19-12-11, 16:38
sem myslel ze si mi dal za ty dury z baraku ,,, to by bylo taky celkem k smichu ale tohle je uplny hardcore...:D jako ze pustis nejakou ******** na serveru a ja to vidim.. mam bun tak to je bozi ty vole,,jinak,, byla tam snad nejaka akce na wh? jestli ne tak nechapu jak za tohle tady muze nekdo dostat ban... mam fakt ***** nervy

Flash
19-12-11, 16:40
Halucinace failed... ono by nebylo od veci zacit se spolihat vic samy na sebe nez pouzivat halucinaci, ktera je ocividne v pripade steam hracu uplne na picu. Uz tu za ni dostal pred nejakou dobou ban m0sh, kterej dostal hned unban a ted este Siki a u obou sem si stoprocentne jistej, ze cheaty nepouzivaj a byl problem jedine v tom, ze se ta mrdka bugnula.

BUBEN
19-12-11, 16:43
Šel tam 4x a nikdy tam neděroval. Když jsem tam hodil halucinaci tam tam začne děrovat. Ale když jsou všichni toho názoru, že zrovna náhoda tak ti dám unban a jdu rovnou napsat kotlovi.
EDIT: Můžeš hrát. A omluvám se za problémy.

Sikinoo!'Ryan'
19-12-11, 16:45
ale ja sem tam nederoval..ja sem to proste videl tu halucinaci ,,,primo na hlavu nebylo ta zadna dira nekam do ****...proste za to ja nemuzu ze se vam tady bugujou takove *****.prisaham ze by byli lepsi cheathuntri aji na ********* ty ****, davat buny za halucinaci nez si počekovat hrače je celkem fail ..a kdyz rikam celkem myslim ********

EDIT: Sprosté vyjadřování a podobné netolerujeme, by BiA