PDA

Zobrazit normální verzi : Unban simtrak



simtrak
19-12-11, 17:29
Ahoj nebudem tu písať blbosti ako :že to spravil moj brat alebo neviem ako sa to mohlo stať ... dovod je wallhack lebo som to skúšal ako sa stým hra ale aj tak mi to nešlo a prišla mi to ako blbosť ale to už bolo neskoro ... ban mam už dlho a teraz cez sviatky a všeobecne si rad chcem niekedy zahrať csko a hrával som len na serveroch kotelni lebo tie ma najviac bavia ... možno mi nedate unban ale ak ano tak slubujem ze uz nikdy to nespravim ... Čo sa stalo stalo sa ale uznajte aj tak ten ban je už dosť dlho takže som mal čas na premyslenie ... a nič neni lepšie ako si niekedy zahrať csko :) vopred ďakujem
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : simtrak
[AMXBANS] Tvuj nick : simtrak
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 626864323
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 626864323
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 78.98.233.11
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 95.102.2.33
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Rixie
[AMXBANS] Server : Kotelna - Aim/fy | csko.cz ( fy_pool_day )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj ko



http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=6576

bones
19-12-11, 18:02
Unban sa za cheaty sa nedava, musis si kupit originalku. Ak nas sklames aj s originalkou, tak uz nikdy nebudes vitany na tomto portali.

http://store.steampowered.com/app/10

simtrak
19-12-11, 18:15
originalku si nekupim predsa len csko nehravam casto ... len sem tam si zahram ... ale to nebol ani cheat to mi vlastne len menilo mapu a neukazovalo ani hracov ... takze to nebolo celkom taky cheat ... len som mohol zmenit mapu na strukturovu a take nieco ... ak neda admin unban tak pochopim a bude mi to luto ... ale predsa len je + ze sa priznam a nesplietam tu kktiny ze to som nebol ja atd... ale co uz... dakujem

kashpi
19-12-11, 18:26
Za cheat se dá považovat jakejkoli externí program, kterej nějak ovlivňuje hru. Je jedno co ti dělal, i kdyby ti jen sám chodil dopředu... Pokud si nechceš koupit originální hru, tak ti tady nepomůžem.

simtrak
19-12-11, 18:27
tak dik