PDA

Zobrazit normální verzi : SM-Player (jiny hrac) --> Chemo



idgafelele
11-07-15, 20:32
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 150597)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Multihack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < SM-Player >
[AMXBANS] Tvuj nick: idgaf.os2
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:658750588
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_ID_LAN
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.80.69.60
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.80.69.60
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Chemo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie Escape (ze_egypt)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Uz 1.6 moc nehraju, takze to pro me neni zas takovej sok. Ale zarazilo me to a celkem nastvalo, protoze jsem u vas hral asi 5 let. Nikdy jsem kurva nebyl na zombie escape, ani nevim co ta sracka je a uprimne bych tenhle server dal do pice, stejne jako nejaky chytry adminy (Chemo). Diky

Samco
11-07-15, 20:33
Kľudni výrazy, pripoj sa na iný server, jedná sa len o bug.

Chemo
12-07-15, 03:23
Takže ďalší človek, ktorý má slovník ako nevypratú papuču. Myslím si, že som o trochu chytrejší, ako ty, či sa jedná o rozoznávanie cheatov, alebo v gramatike. Pokiaľ je to žiadosť, a nie nejaký výpis z knihy "Poviedky z krčmy", tak by to malo mať aspoň nejakú formálnu formu, ktorá hlavne neuráža ostatných len a len preto, lebo ty si nervózny. Ja som ťa taktiež nikdy neurážal (aspoň si na to nespomínam), takže to isté vyžadujem aj od teba. Ja totiž nemôžem za to, že sa ti nenačítalo VID/SID. Ban bol udelený správne, no nebol udelený tebe, jedná sa o bug, ktorý by mal po pripojení na iný server opadnúť.
S pozdravom admin Chemo mávajúci z p**i. :)

idgafelele
12-07-15, 15:17
Opravdu si nemyslím, že jsi chytřejší v rozeznávání cheaterů a také v gramatice. Nevidím jedinou chybu v textu, co jsem napsal, ale o to nejde. Ban se vyřešil a já můžu spokojeně hrát. A klidně si z tý píči mávej, asi do ní patříš. :)

Chemo
12-07-15, 15:45
No, takže popravde, čakal som ospravedlnenie, o ktoré mi ani tak nejde, ale len z princípu. Ale aspoň si ukázal a potvrdil svoju inteligenciu. Chybu si si nepriznal, ale ešte si na mňa zaútočil. Si chudák. Ľutujem ťa. :)
LOCK prosím, vyriešené.

hofy
12-07-15, 21:42
Teď se připojíš.