PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz



sosak
20-12-11, 16:15
Ahoj!

Konečně po nekonečné době na paintballu nový rank...

A Daron mi teť píše že si on + pár lidí ztěžovalo ať daj starej rank a prej jim ho tam kotel vrátí.
Chci se zeptat co je na tom pravdy?

A jestli je to pravda tak chci protestovat!
Novej rank přilákal z5 na paintball spoustu lidí a pak si přijde parta zavislackejch ubožačku a vybrečí si to z5?

TO NENÍ FÉR!!!

S pozdravem Sosak.

tyger103
20-12-11, 17:48
Reset ranku potřeba byl,hodně lidí si tam ten rank nahrávalo pěkně dlouho,já několik měsíců,ale jestliže v top15 hrajou 4 lidi,tak je to na nic,ted dostali šanci i ostatní úkazat co je v nich a umístit se na prvních místech v ranku,takže s resetem jsem spokojen

Kotel
20-12-11, 18:14
Rank se resetuje automaticky po nejake dobe. Nelze ho vratit. Termin smazani nikdo predem nezna. Kdyby se neresetoval, server by po delsi dobe ani nenabehl.

sosak
20-12-11, 18:51
Díky moc za odpověd!
Jsem rád že se to resetlo :)


Ještě jeden dotaz,funguje to tak i u serverů s HL statistikama nebo ne?
Díky

Kotel
20-12-11, 19:46
Hlstatsx se automaticky neresetuji, pokud je hrac aktivni.

DvojtaVodka
15-07-12, 14:19
A teraz mám jeden Dotaz zase ja,prečo sa furt niečo "porouchá" na PB serveru? Jednu dobu sa rank resetol aj 15x za deň,potom nebolo počuť kroky(čo by som ešte prežil)...no teraz pre zmenu nefachá ten sprint! :)

Kotel
15-07-12, 14:23
Snazim se prijit na to, proc pada 20x denne, takze zkousim ruzne upravy. Kdyz padne, rank za celou mapu se nejspis neulozi. Sprint uz bude fungovat.

DvojtaVodka
15-07-12, 14:39
Ono niekedy keď to padne to až tak nevadí a ani to, že sa neuloží rank za celú mapu :) ale keď niekedy vymaže komplet rank a začínam na 0 tak to začne prúdiť krv :) teraz už je to celkom v cajku čo dívam tak už len ten sprint :)

Kotel
15-07-12, 14:48
Kdyz uz jsou 2 paintbally, tak bych mohl zrusit stary rank.

DvojtaVodka
20-07-12, 19:50
prečo sa furt na tomto servery niečo mení?...teraz pre zmenu tam je iný tip ranku...na Points...och bože :) prestáva to baviť...kto to má na starosti?(pochybujem že všetko riešiš sám) dá sa to naspäť či na PB to ostane už tak?

Lazik
20-07-12, 20:03
Tak ja si myslim ze mozes byt rad ze sa to Kotel snazi opravit aby to nepadalo a mozno to bolo tym rankom... mimochodom ano Kotel to riesi sam aspon co ja viem

DvojtaVodka
20-07-12, 22:44
Ja som rád že je kotel taký ochotný a o všetko sa stará...len som chcel nejakú ukludnujúcu vetu po ktorej by som dostal odpoveď áno rank sa vráti naspäť :)

SomTu/sefk_O
02-08-12, 09:59
Ja som tiež rád,že sa to snažíte opravit,ale stále to padá.Ale s resetom ranku som spokojný,pretože som teraz 1.

DvojtaVodka
24-08-12, 11:19
To,že si prvý v ranku neznamená že si najlepší ;D...mám ale otázku,ktorá ide priamo na Kotla a to je či existuje pre PB nejaký Admin,kedysi bol Mr.Safari...ale teraz tam skapal pes :)

DvojtaVodka
05-09-12, 14:35
nič sa na PB nemení,neexistuje tam žiadny Admin a nikto nie je kto by tam spravil ako taký poriadok,kopa decák čo nemajú ani poriadnu výchovu...pchajú sa do klanov,kopírujú mená,camp meter je tiež spravený tak že nemá bohvie aké opodstatnenie,človek má VIP a ajtak musím čakať kím sa pripojím a to dokonca aj cez konzolu(;)...a človek nedostane ani odpoveď tu na fórum :)...za posledný rok sa PB zopsulo a to tím,že tam nie je Mr.Safari alebo iný Admin,pár krát keď hrávam Furieny,DM alebo FY/AIM tak to vyzerá úplne inak...

Kotel
05-09-12, 14:59
Je s rankem nejaky problem? Hlstatsx umoznuji spolecny rank pro vice serveru, takze muzes hrat na tom, ktery je zrovna volny. Rank se zpatky nevrati, lepsi neexistuje.
S vip by ses mel pripojit vzdy, pokud neni server plny vip, ale to asi neni. Nikdo jiny problem nehlasil, tak nevim.

DvojtaVodka
05-09-12, 15:11
O vrátenie ranku nestojím,keď sa to resetlo tak sa to resetlo...tak isto ani nie o jeho zmenu...a rovnako nechcem byť ten čo iba kidá a má hubu plnú sťažností a problémov :)...ale napríklad teraz nejdu tie Points,tak isto ani /rank a /top10 nechce ísť :) a otázka...keď budem hrať PB2 tak sa mi budú body sčítavať?

Kotel
05-09-12, 15:14
Na pb2 doted rank nesel, ale uz by mel jit. Mozna udelam jeste jeden pb.

DvojtaVodka
05-09-12, 18:02
nie dva úplne stačia :) áno na PB2 už ide len niekedy sa stane,že na PB1 nejde rank...tj nezapisujú sa body po kill

DvojtaVodka
11-09-12, 17:01
NZT_Majka je kurva.
NZT_Zidan
[NZT]_Zidan_[NZT]
NZT_Slivovice
NZT_Slivovice :D
NZT_ShOwN
[NZT]SomBEST[NZT]
NTZ_trojitavodka
-žiadam o ban ako Kopírovanie klan tagu,ďalej by som chcel podotknúť,že na serveri je oveľa viac takích soplavých decák ktoré kopírujú klan tag,urážajú.Na hlstatsx je už okolo 50 takých ...niektoré si dohovoriť dajú niektoré vôbec.
Nevedel som kde mám napísať túto žiadosť.Do hlásenia Cheatrov mi to prišlo ako spam a zbytočné a vytvárať novú tému to tiež.

a ak môžem pod otázku,ohľadom ADMIN členstva na PB len s právom banov/kickov ako usmernenia ľudí ktorých si nevedia dať rady...Je potrebná nová téma v Žiadostiach?

Ass@sin
04-11-12, 21:06
Pravda Vodka.