PDA

Zobrazit normální verzi : Realistická bombička



JackLusane
12-07-15, 13:03
Dobrý deň,
Ako každý normálny deň na servery po tom čo mi zabili celý môj team a položili bombu pričom následne som zabil sám celý enemy team a jediné čo mi do zostavenia skill videa chýbalo bol defuse bomby, ktorá mi samozrejme vybuchla 3 mm presne pred koncom ( áno zmeral som to :D ) som si spomenul na staré časy na jednom servery na (ktorého meno si už nepamätám) kt. bola funkcia nazvime to "realistická bomba". Ktorá mi vtedy prišla ako zaujímavý nápad a teda preto prichádzam s tým aj sem či by to nestálo minimálne za zamyslenie.

Celá funkcia tejto bomby bola v tom že hráč počas plantovania dostal možnosť si vybrať jeden zo 6 drôtikov a to :
červený
modrý
žltý
zelený
čierny
ružový
(Ak by nestihol vybrať by to bolo vybrané automaticky náhodne) A následne položil bombu.

Následne CT mal možnosť odistiť bombu dvoma spôsobmi a to:
- odpojiť ju klasicky a teda počkať s náradím 5 sekúnd alebo bez 10 sekúnd
- tipnúť si farbu drôtiku ktorú si T hráč zvolil a teda buď hu okamžite odpojiť alebo okamžite vybuchnúť

Samozrejme ide len o návrh o ktorom si viem predstaviť že by bol ťažký na kódovanie ale možno by ho hráči uvítali.
Pozývam všetkých aby prejavili svoj názor. Za všetky odpovede vopred ďakujem :)

Killer Bee
12-07-15, 13:44
PRO moc dobrý nápád ale ty barvy .. dát 3-4 ... víc je moc :'D

E: Na CoD se to klidně může taky dát ne jen na Mega Pub

kono159
12-07-15, 13:57
vcelku dobry napad, lenze potom tam budu individua co budu stale odistovat bombu iba cez drotiky a naschval tak prehravat kolo a zabijat teammates

JackLusane
12-07-15, 14:03
Kono máš pravdu táto možnosť tam existuje, ale nepamätám sa žeby tento problém sa tam vtedy vyskytoval. Tak či onak dalo by sa to spraviť aj tak že ten drôtik by šlo použiť až v čase 0-5 sekúnd do výbuchu kde by už nebolo možné hu odistiť normálne ale iba drôtikom :) Možnosti tam určite nejaké sú.

E: Viem si to predstaviť na megapube, COD aj na W3 kde som sa s tým po prvý krát stretol.

Hauss
12-07-15, 14:21
Zajímavý nápad ale dal bych to jen na megapub jinam bych to asi necpal.

Acid
12-07-15, 14:33
Dobrej nápad, i na většině CSGO public serverů se to používá.

Dakota
12-07-15, 16:17
Jen jako možnost těsně před výbuchem bomby a i na D2 only by se to mohlo dát.

Samco
12-07-15, 16:45
Ako som ti už písal, nápad zaujímavý, jedine trošku si to zrealizovanie neviem predstaviť. :)

Detektor
12-07-15, 17:08
Dobrý napad

Martin17CZ
12-07-15, 17:16
Klidne je to super napad :D

Kotel
12-07-15, 20:41
Megapub ne, jinam ano. Realizace je casove narocnejsi, ale podle me uz neco existuje.

UNHCZ
12-07-15, 21:44
Jen jako možnost těsně před výbuchem bomby a i na D2 only by se to mohlo dát.

na dusty to netahej tam je to zbytečné, jinak dobrý nápad

AndreCz
12-07-15, 22:14
Rozhodně je to zajímavé, ale kazit tím MegaPub, classic atd.? Na kotelnu chodím z jediného důvodu a to je ta, že zde nezasahují do hry různé přidané kraviny jako je přeboostěné VIP atd. Je to zkrátka klasické CSko. Po uskutečnění tohoto by tomu už tak nebylo. A rozhodně se to nebude líbit i dalším lidem o které by jste přišli.

JackLusane
12-07-15, 22:19
Andre, neboj sa vyššie postavený sa vyjadril že táto funkcia bude pridaná iba na fun módy a možno na "megapub 3".
Týmto by som chcel poďakovať všetkým za názory a podporu a teším sa kedy na serveri na tento prvok narazím. :thanks: :drinks:

Hauss
12-07-15, 23:08
Megapub ne, jinam ano. Realizace je casove narocnejsi, ale podle me uz neco existuje.

Myslel jsem tím megapubem to aby ste to netahali na klasické servery. (Dust2only , classic) a podobně kde by se měla ta klasika udržet.Na pubu už je to trošičku jiné protože tam je třeba to hlasování o nože nebo tak žejo....