PDA

Zobrazit normální verzi : Znemožnenie nakazy?



Bosik
14-07-15, 17:18
Neviem či sa to tu už riešilo..
Ale. mohlo by sa trestať že keď ma niekto surf trap a nejaky zombie tam spadne že ho CT nezabije?
Ano je to chyba toho zombie že tam spadol lenže on si ho tam nechá a potom ostatný ho nemôžu zabiť.
ved surf trap je o tom že ked tam spadne tak sa nedostane preč ale fakt toto sa neda.. no proste neni ho šanca nakaziť.

Samco
14-07-15, 18:30
Ak ho CT dlhšiu dobu nestrieľa, tak sa to rieši napomenutím, ak to robí furt tak až potom výstražným banom.

Martin17CZ
17-07-15, 19:21
Vzdyt o tom ten kemp je... >_<

Troppe
20-11-15, 17:33
Vzdyt o tom ten kemp je... >_<

Ano,jenže když mu tam spadne ZM,který teprve začíná a neví jak se tam leze,tak to CTčko si ho tam nechá ať blokuje ostatní,tudíž má kolo vyhrané..

MartyEE
21-11-15, 00:08
Podla mna by sa to nemalo trestat. A ak to uz bereme, tak vazne kludne by som ten kemp zakazal lebo je to v podstate ''bug kemp'' .., Taktiež ak by ste to nechceli dať zakazat, musite brat do uvahy, ze aj layer/ladder funguje podobne.., takze moj nazor je, aby sa na tom kempe zakazala iba jedna cast a to je podstate ta ''zadna cast'' toho surfu ktora sa tam pocas stavby pridava, ktora vlastne zabrani zombiekovy vyliezt z toho kempu a umoznit mu vliez tam znova alebo popripade ho nehat odist. :) To by som natom obmedzil, inač to nevidim.

Bosik
21-11-15, 10:51
Martak, to ano, ja to stavam preto lebo sa mi resetovali staty a sam v layeri nedam.

Paulie
25-12-15, 16:41
Marty proč by se to mělo zakázat, protože proč bys sis nemohl postavit bug kemp i v ladderu se to občas buguje nebo v jiných surf trapách či jiných kemp je to tak nastavené..

MartyEE
26-12-15, 10:05
Kedže bug kemp je zakazany, tak aj SurfTrap by mal byt zakazany. Prečo? Je to ten isty princip, je to bug, bugne ta do surfu kde ta blokuju 2 bloky. Ja som len pisal to, ze ta zadna cast toho surfu ktora ta blokuje, by sa nemala stavat, pretoze ta zombovy neumoznuje vyjst z kempu. Layer je na inom principe.. tam buguju hraci.

MartyEE
18-01-16, 22:02
Ked postavis bug kemp, naco som si ja mesiac/e farmil zombiee, skrz to, ze ty postavis nieco do coho sa nedostane ani sam Jezis?

Martin17CZ
19-01-16, 22:12
Nebo!
Co zakazat ten blok co ty zm drzi v surfu aby nemohli ven?? pak ma ct chvili casu nez se mu zs surfu dostane (nezkuseny zm). A pak neni moznost aby se zm zdrzoval.. leda by byla mezi ct/t domluva..

MartyEE
20-01-16, 15:46
to som pisal vyssie

MartyEE
27-01-16, 22:51
Je tu aj ďalšia podstatná vec ktorá tomu dosť nepomáha. To je tá, že hráči si odmietajú dať kill do konzoly, pretože im to zobere body (-20). Odstrániť to by bola blbosť lebo by to začali využívať vo svoj prospech, proste ak je dostupný admin jedine killnúť hráča ktorý je bugnutý, alebo kicknút CT popr písať !.

TheMaster
18-02-16, 17:57
Lol :)