PDA

Zobrazit normální verzi : TiTaNiUs --> Pat



maniak2702
14-07-15, 17:55
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
TiTaNiUs


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:1551606232


IP adresa
89.173.71.36


Udělen
14-07-2015 - 16:55


Délka BANu
10080 minut


Vyprší
21-07-2015 - 16:55 (0 měsíců 0 týdnů 5 dní 3 hodiny 19 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Demencia


BAN dal Admin
zabyjag (Pat_)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 5 (jb_snow)







Poznamka:



Moje herne meno je maniak2702 a dostal som ban zato ze som chcel dat mod na prestrelku na zaciatku kola a potom som to zmenil pretoze som vedel ze nesmiem dat hned prestrelku ked sme v zbrojke. Tak som to zmenil na cas ze dam mod na 1:35 ale potom ma zabanoval admin hernym menom zabyjag ale este k dovod dal ze som idiot. Ale ban mal dostat hrac menom hello pretoze on otvaral cely na zaciatku kola ked nebol simon skakal mi do reci a daval prikazi ked nemal simona a nebindoval si ho.(simona) Dakujem vopred za odpoved

Pat_
15-07-15, 22:37
Vypis z konzole:


zakaz k CT





Poznamka:






Moje herne meno je maniak2702 a dostal som ban zato ze som chcel dat mod na prestrelku na zaciatku kola a potom som to zmenil pretoze som vedel ze nesmiem dat hned prestrelku ked sme v zbrojke. Tak som to zmenil na cas ze dam mod na 1:35 ale potom ma zabanoval admin hernym menom zabyjag ale este k dovod dal ze som idiot. Ale ban mal dostat hrac menom hello pretoze on otvaral cely na zaciatku kola ked nebol simon skakal mi do reci a daval prikazi ked nemal simona a nebindoval si ho.(simona) Dakujem vopred za odpoved

Bol som tam celý čas. A jediny normalny u CT bol práve spomínany hrač Hello.. Ty si mu neustále skakal do reči. Otvaral cely. A nechával sa zabijať aký to ma zmysel?

maniak2702
16-07-15, 13:31
Ja som neotvaral cely ja niesom taky idiot ze by som otvaral cely ja som bol asi 4krat zasebou SIMON a on mi skakal do reci a ked si slepy ja zato nemozem a ´´NIKDY´´ ALE NIKDY SOM NESKAKAL SIMONOVI DO RECI JA SOM KAZDEHO SIMONA NECHAL ROBIT SVOJU PRACU A KED SA DA TAK SI STIAHNI ZAZANAM ALEBO CO Z TOHO CASU

Pat_
16-07-15, 13:52
Si robíš srandu? Každé kolo, keď bol nejaký simon si hovoril na začiatku "Dame si moda mod sa nazýva prestrelka budu to bla bla bla.. zapínam blabla.." Až dovtedy kým niekoho nezabili.. Každé, každé kolo. Pritom, keď je niekto simon. Hovori len on. Ty mu prípadne môžeš oznamiť len nejake VD.. UB ti nedám.

maniak2702
16-07-15, 16:26
Kazde kolo som to nevravel len raz som vravel ze dame si mod a ziadnemu SIMONOVI SOM NESKAKAL DO RECI TAKZE ban bol prenic zanic.

hofy
19-07-15, 20:54
Zítra vyprší.