PDA

Zobrazit normální verzi : Bad boy --> TRON



Bad boy
14-07-15, 21:18
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 151171)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Bad boy >
[AMXBANS] Tvuj nick: Bad boy
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:604160
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:604160
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 92.240.178.175
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 92.240.178.175
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < TRON >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Diky

Charon35
14-07-15, 21:25
Som rád, že si sem prišiel. Môj úsudok môže byť ovplivnený lamerkou a možno som sa unáhlil, ale ten pohyb po mape mi prišiel, ako keby si niekto kúpil 6 miestne SID len tak 4fun. Demá nie sú dlhé, prípadne sa dodá HLTV.
http://csko.cz/dema?UPD=3cmGCKHy
http://csko.cz/dema?UPD=l0DHVK8R

Bad boy
14-07-15, 21:31
Mno asi by se lidi bavili pri sledovani HLTV i presto ze mi to nejde jak normalne... Lidi co me znaji vi hral bych na klasiku ale nejede mi tak jsem sel aspon na D2. Prisel kamarad jdu na pivo stresovat nebudu. To zvladnete vyresit.
Nikdo SID nekoupil je porad muj. Vyjed si muj SID mrkni skym sem hral kde pripadne mrkni na cas registrace uctu zde na foru tohoto abys overil ze jsem to ja. Nevim jak jinak ti pomoct. Poptej se v admin teamu.

Charon35
14-07-15, 21:37
Hmm, práveže som nenašiel s kým si hral, ale skôr kde si dohral: http://amxbans.fakaheda.eu/27015/ban_details.php?bid=26211

Príjemné posedenie na pive, hádam sa to čím skôr vyrieši. BTW nevidím dôvod prečo ti nejde classik.

matis
14-07-15, 21:53
mno dema su zaujimave...pozriem si hltv

Samco
14-07-15, 22:52
Za mňa WH.

piratjo
14-07-15, 23:21
Dema clear.

wowz0r
14-07-15, 23:28
První demo clear, druhý zajímavý akorát "Existus" přes vrata na midu, jinak clear. Bad boye znám, ve spoustě případů mě štve (hlavně tím, že hlásí prakticky každýho, kdo ho dá a ještě stylem "xxx wh ban" a přitom je půlka z nich čistá), ale skill má a na ban to chce za mě trošku víc.

piratjo
14-07-15, 23:45
"Existus" přes vrata na midu,
na radare vidi ako CT deruje zo schodov spodny tunel, skusa default dieru ez kill

'Seiter
14-07-15, 23:59
Dema nic.

Bad boy
15-07-15, 05:04
Exitus dupl v kata myslim a jelikoz nesel zkusil jsem diru plus ten fullout ze schodu. Nediv se mi stim hlasenim kdyz nikdo nikde a pulka lidi utece bez trestu.

Bad boy
15-07-15, 05:08
Hmm, práveže som nenašiel s kým si hral, ale skôr kde si dohral: http://amxbans.fakaheda.eu/27015/ban_details.php?bid=26211

Príjemné posedenie na pive, hádam sa to čím skôr vyrieši. BTW nevidím dôvod prečo ti nejde classik.

http://www.playzone.cz/turnaje/cs16-intel-5v5-nightcup-276/seznam-tymu#team-62135
http://www.playzone.cz/user/5451/media
Heaton a Ja uz hodne hodne davno na Dreamhacku.

Hodim ti sem jen par odkazu protoze budes asi mladsi a tak aspon eSuba pripadne NiP bys znat mohl.

wowz0r
15-07-15, 10:23
Exitus dupl v kata myslim a jelikoz nesel zkusil jsem diru plus ten fullout ze schodu. Nediv se mi stim hlasenim kdyz nikdo nikde a pulka lidi utece bez trestu.

Mě irituje, že hlásíš každýho, kdo tě dá, aniž bys šel aspoň na pět minut do spectu a utvrdil se v tom, že něco má. Po jednom fragu přes zeď píšeš "Player wh ban", přitom půlka těch, co hlásíš, nic nemá a přiděláváš nám tím práci. Ano, jsme admini, ale to neznamená, že si taky nechceme zahrát 10 minut bez toho, abychom museli lítat na nesmyslný hlášení kvůli tomu, že někdo neunesl jednu díru nebo reflexovku. Hlaš, až si budeš jistej.

Charon35
15-07-15, 15:28
S vekom sa tu moc neoháňaj, nie každý má 18. Tímy sú mi ukradnuté, nebol by si tu prvý "progamer", ktorý si "zapol zo srandy".

Matis, ak máš nejaké HLTV, kľudne ho sem daj. Mám kopec roboty, prídem až večer. Potom sa aj rozhodne o prípadnom UB.

Časy nemám nejaké špeciálne, mňa na tvojej hre skôr zarážalo, že zrovna "profi" pohyb na mape nemáš, ale prehľad si mal skoro vždy koľko a kde je Tčiek. Vždy ťa to nejak ťahá tam kde sú a keď zabiješ posledného, šup inde... Pritom zbytok hry vyzerá na "default playera". Preto som ani nenatáčal dlhšie demá, lebo to je čistá hra "steam playera s wh" (bez urážky). Až potom som si všimol SID, inak by som točil určite dlhšie.
BTW keď si ťa porovnám so stepom, paradoxxom, alebo vincom, tak celkový pohyb po mape a prehľad je úplne ... odlišný. Možno to je len tvoj "štýl", alebo tak hráš na pube. Už nech rozhodnú iní.

Bad boy
15-07-15, 17:50
S vekom sa tu moc neoháňaj, nie každý má 18. Tímy sú mi ukradnuté, nebol by si tu prvý "progamer", ktorý si "zapol zo srandy".

Matis, ak máš nejaké HLTV, kľudne ho sem daj. Mám kopec roboty, prídem až večer. Potom sa aj rozhodne o prípadnom UB.

Časy nemám nejaké špeciálne, mňa na tvojej hre skôr zarážalo, že zrovna "profi" pohyb na mape nemáš, ale prehľad si mal skoro vždy koľko a kde je Tčiek. Vždy ťa to nejak ťahá tam kde sú a keď zabiješ posledného, šup inde... Pritom zbytok hry vyzerá na "default playera". Preto som ani nenatáčal dlhšie demá, lebo to je čistá hra "steam playera s wh" (bez urážky). Až potom som si všimol SID, inak by som točil určite dlhšie.
BTW keď si ťa porovnám so stepom, paradoxxom, alebo vincom, tak celkový pohyb po mape a prehľad je úplne ... odlišný. Možno to je len tvoj "štýl", alebo tak hráš na pube. Už nech rozhodnú iní.

Hele nevim proc utocis nicmene libit si to nenecham... Neslo o ohaneni ale kdyz to beres takto mozna je to na miste vzhledem k tomu ze je mi 31 let a od svych 12-13 jsem jezdil na lanky a ty me jako hrace neznas a ani netusis kdo jsem tak me to jen utvrzuje v tom ze jsi mladsi.
Progameru si za svuj zivot moc nevidel v prekladu to znamena ze clovek je placeny za hrani coz ja jsem byl kdysi. Tymy by ti ukradnute byt nemeli asi bys pak reagoval jinak a lidi jako ja ze srandy strili i bez dalsich programku vzhledem k tomu ze mame v palici zdrojak.
Jsem rad ze soudis muj profi pohyb po mape bez toho abys sam profi byl a mohl to tak rici. Public je o lovu kdyz vis ze tam nikdo neni jdes nekam kde nekdo je. Zminujes tu lidi o kterych slysim div ne prvne jestli teda Vince neni PlayHARD a i to byl noob i kdyz zabavnej a taky nervak jako ja.
Srovnavas tu ohnila jablka se zlatym. FU.sk si nikdy nestezovali ani pri trojnasobnem ace za mapu kdy meli zbrane a u tech se dalo rici ze o CSku neco vedeli i kdyz Devil nosil cfg na DVD...
Hral jsem na velkoplosne obrazovce ve svedsku proti Spawnovi aimku a vyhral. Znam lidi od Starcrafta pres W3 a SC2 do CS absolutni spicku co byla osobne...
Takovych jako ty jsem poznal plno na internetu... vam vsem narostl online biceps a na lanu jste jak cikani co se snazi neco prodat "cau bracho ja jsem ten a ten" mno a bud ji rovnou koupis a nebo des pryc a slysis "co je to za dementa"
Chapu ze kotelna klesla co se kvality tyce ale tohle je extrem. Dokaz ze mam WH nebo bez do prdele. (s urazkou)
http://steamrep.com/profiles/76561197961474048
+ na zadnem hernim portalu kde se hralo jako ESL PZ SHIFTERS atd. atd. ban nemam.

wowz0r
15-07-15, 17:56
Bad boy vyloženě ví, jak si pomoct. Stejně jako kdysi v žádosti o práva (http://csko.cz/forum/showthread.php?2399-Zadost-o-prava-Kotelna-Classic).

Bad boy
15-07-15, 18:19
Bad boy vyloženě ví, jak si pomoct. Stejně jako kdysi v žádosti o práva (http://csko.cz/forum/showthread.php?2399-Zadost-o-prava-Kotelna-Classic).

Vis co je sranda? Zeus byl stejnej blb jako tenhle...
Vzal bany co nasel skrz google a podle toho o me vedel vse a ty nadavky atd. co tam sou... nebudu lhat je to tak ale vzhledem k tomu ze kotelna automaticky filtruje (filtrovala) tak nikdy to neproslo k hracum.
Takze naskocila hlaska typu... Stouram se hrebikem v uchu a najednou ticho...
Lidska zavist je proste hrozna a to jsem tam nenapsal ani tretinu vseho o sobe. O tomhle ma dost textu i Daniel Landa ale chapu ze nekteri lide ho poslouchat nemuzou kdyz jim je pak na zvraceni ze sebe.
Ten link od tebe beru jako kompliment. Musim se priznat precetl jsem to cele a prdel :D

UNHCZ
15-07-15, 18:32
za mě první demo je clear, akorát ten čas 51:18- míří na schody, ale jak jdou dolu enemy dá si cross níže

druhé demo, tam jsem našel dva časy, jeden jak je na midu a děruje vrata na B, a druhý ta díra na toho Exitusse (54:04)
Hrála se mapa de_dust2, hráč takového formátu jako je Bad boy, ví kde a v jakých místech jsou nejčastěji enemy.


Za mě dema clear.

//Pro bad boye, neurážej tady banujícího admina nebo další členy AT. Vidím, že se od tvé žádosti s nadávkama moc pytel nezašil.

Bad boy
15-07-15, 18:44
za mě první demo je clear, akorát ten čas 51:18- míří na schody, ale jak jdou dolu enemy dá si cross níže

druhé demo, tam jsem našel dva časy, jeden jak je na midu a děruje vrata na B, a druhý ta díra na toho Exitusse (54:04)
Hrála se mapa de_dust2, hráč takového formátu jako je Bad boy, ví kde a v jakých místech jsou nejčastěji enemy.


Za mě dema clear.

//Pro bad boye, neurážej tady banujícího admina nebo další členy AT. Vidím, že se od tvé žádosti s nadávkama moc pytel nezašil.

Promin... Co rict... Ten nick jsem dostal ;-) jsem porad svuj. V demu je jasne videt jak pise TRON: To je kar
Co se toho tyce typek dupl v katech+fullout na B od naseho CT a nahore nikdo nesel. Navic neni videt radar v demu.
Vsichni byli videt ci slyset atd. kdyz probehnete celou mapu a vidite kde behaj vasi pak muzete dat nekomu HS pres 3 zdi kdyz vite ze nikde jinde uz neni a ze tam ta dira jde... popravde... minule jsem dal nekomu HS na 1 naboj z kalacha pres zed na nuku na uplne dementni misto jen proto ze jsem se chtel otocit a naboural jsem mysi do klavesnice a ono to vystrelilo. To nevim jak bych zduvodnoval...

Byznis
15-07-15, 18:50
tento hrac ma docela slusnu minulost - myslim hratelne a to kolko to uz hra (tak mi to napisal jeden kamov co hraval este lanky - lan party atd)... a pozna ho z netu ... ak to je on ... na demach je skor skill , sluchatka , skusenosti , zamna to je ciste , aj ked jasne ze aj ja by som ho sledoval keby hram , ale kto umi tak umi

matis
15-07-15, 19:56
Vis co je sranda? Zeus byl stejnej blb jako tenhle...
Vzal bany co nasel skrz google a podle toho o me vedel vse a ty nadavky atd. co tam sou... nebudu lhat je to tak ale vzhledem k tomu ze kotelna automaticky filtruje (filtrovala) tak nikdy to neproslo k hracum.
Takze naskocila hlaska typu... Stouram se hrebikem v uchu a najednou ticho...
Lidska zavist je proste hrozna a to jsem tam nenapsal ani tretinu vseho o sobe. O tomhle ma dost textu i Daniel Landa ale chapu ze nekteri lide ho poslouchat nemuzou kdyz jim je pak na zvraceni ze sebe.
Ten link od tebe beru jako kompliment. Musim se priznat precetl jsem to cele a prdel :D

Zeusovi nesiahas ani po paty, tak sa ukludni a ticho cakaj ako sa to vyriesi, inac to budes sledovat len ako offlineuser...dakujem

Ja myslim, ze je to clear

tu je popripade HLTV > csko.cz:81/hltv/27049/27049-1507142018-de_dust2.zip

Charon35
15-07-15, 22:19
Promin... Co rict... Ten nick jsem dostal ;-) jsem porad svuj. V demu je jasne videt jak pise TRON: To je kar
Co se toho tyce typek dupl v katech+fullout na B od naseho CT a nahore nikdo nesel. Navic neni videt radar v demu.
Vsichni byli videt ci slyset atd. kdyz probehnete celou mapu a vidite kde behaj vasi pak muzete dat nekomu HS pres 3 zdi kdyz vite ze nikde jinde uz neni a ze tam ta dira jde... popravde... minule jsem dal nekomu HS na 1 naboj z kalacha pres zed na nuku na uplne dementni misto jen proto ze jsem se chtel otocit a naboural jsem mysi do klavesnice a ono to vystrelilo. To nevim jak bych zduvodnoval...
Tak len...ako keby som čítal Jurobov post. (ty nevieš o koho ide)

Kto na teba útočí? Sa tu ukludni láskavo, asi máš absťák, lebo si deň nehral. Dal som sem jeden odkaz s banom a hneď sa ideš posrať z toho. Tímy sú mi u prdele, lebo ako som písal, už tu bolo pár jedincov, ktorí hrajú ligy a sračky ako ty a pritom tu behali zapnutí. Mne je u riti či si hral lanku s prezidentom zemegule. Pre mňa si nula, ktorej hra vyzerala na hru niekoho iného na tvojom steame, nie niekoho kto hrá 13 rokov. Po updatoch 1.6 sa totiž dosť ľudí zbavovalo steam účtov. Kotelna je oproti tebe ešte na svinsky dobrej úrovni. Som tu prakticky od založenia portálu, ale takého namyšlenca som dlho nevidel a to som tu zažil iných thug liferov. S takýmto správaním by sa na iných portáloch s tebou nikto ani nebavil.

UB, ale nasral si nesprávneho človeka. Ja som si nezistil pri banovaní kto si, ale ty tiež nie. Príjemné hranie a radím ti, nepíš nič do chatu.

Classic 06-07-2015 18:42:21 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy csko.cz raj pro dementy adminy
Classic 04-07-2015 21:18:36 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy ten dement drzel bombu a nepolozil
Classic 04-07-2015 21:17:00 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy buraku banuj to kua
Classic 04-07-2015 21:16:49 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy bossvirus m.r.d.k.o tata te me caknout na plot ne do matky...
Classic 09-07-2015 17:05:05 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy tygrik tebe mel fotr caknout na plot a ne do matky...
Classic 11-07-2015 14:02:11 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy ty demente... nehraj to kolikrat ti to mam psat... si dement dementni...
Classic 11-07-2015 15:05:27 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy hanba ti nehraj to... i na slovaka etremne dementni...
Classic 11-07-2015 15:27:38 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy jarda dc uninstall demente

Bad boy
15-07-15, 22:42
Diky za UB.

Maaaaaaaaaaja
16-07-15, 01:41
No, já dema nesledoval, na pubu tě vídám denně, takže vím, že v poho. Ale spíš mě ze zvědavosti zaujímá tvá minulost. V té staré žádosti o práva píšeš 2× wcg apod. Rád bych nějaký link, pokud můžeš (jakej tým atd.). Upřímně, tvůj nick je pro mě noname.

Ale foto s Heatonem - je co závidět no.