PDA

Zobrazit normální verzi : Mr.Vikernes (jiny hrac) --> vikernes



vojtasek999
16-07-15, 19:25
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 151347)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 57 minut a 20 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Kopirovani nicku admina'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Mr.Vikernes >
[AMXBANS] Tvuj nick: !!!Bloody_Angel123l!!!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:345601594
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:345601594
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.221.212.49
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.221.212.49
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < vikernes >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie 2 (zm_army)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
!!!Bloody_Angel123l!!! is joining the Terrorist force
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Muzete mi vysvetlit proc jste mi zase dali ban nekdo do chatu mi psal ze jestli chci ban za kopirani zase ale ja ne sorry zmnenim si ho.
Nejde mi to zmnenit vpubehu smrti a tak jsem mu napsal ze v novem kole se mi to zmeni ale zase mi dali ban.
Dnes jsem hral na zombie s nickem Semtex muzete se podivat a tak jsem hral pres counter strike kotelna ale ja mam dva gameistes a kotelna cska no na jednom mi nejde AWP tak hraju pres gamesites no kde nemam zmeneny nick a mel jsem tam nick Mr.Vikernes ale ja jsem nevedel ze ho tam mam prosim dejte mi unban :(((((( prosim

vikernes
16-07-15, 19:27
Není to už po druhé ?

vojtasek999
16-07-15, 19:28
Hraju na gamesites csku protože tam mám skiny zbraní s counter strike source a nemám tam změněný nick takže jsem nemohl vědět že mám jménu Mr.Vikernes protože jsem tam po uplinutí banu nehrál prosím dejte mi unban jeden ban už jsem si odpikal :(

vojtasek999
16-07-15, 19:28
Ano je ale já jsem vážně něvěděl že tam mám nick Mr.Vikernes věřte mi

vikernes
16-07-15, 19:30
Ale jo podle chatlogu to vypadá že si si ten nick chtěl možná změnit....Změn si to a už ho tu nepoužívej.Dávám UB

vojtasek999
16-07-15, 19:31
Děkuji moc moc moc já ho mám změněný ale admin to možná něvěděl mám ho změnění jak na gamestiesu tak i na kotelně