PDA

Zobrazit normální verzi : DM na rezervaci.



DiEAcE
17-07-15, 15:35
Zdar zabijaci..

Mam jen otazku a doufam, ze alespon objektivni.

Napadlo me, proc na rezervaci serveru najdu klasiku, knife, (pardon milovnici) blby Jail, tak proc nezkusit DeathMatch?
Podle me by na to nebyl spatny ohlas a byt uz se Vam to muze zdat jako sebevetsi hloupost, tak si rikam, ze by to lide napr. na nejakou rozehru nebo pro zabavu vyuzili, aby je nekdo nezvany nerusil (imtimco jak svina, rozumis).

Diky za odpoved zabijaci ;-).

DiE.

Acid
17-07-15, 17:06
Zdar zabijaci..

Mam jen otazku a doufam, ze alespon objektivni.

Napadlo me, proc na rezervaci serveru najdu klasiku, knife, (pardon milovnici) blby Jail, tak proc nezkusit DeathMatch?
Podle me by na to nebyl spatny ohlas a byt uz se Vam to muze zdat jako sebevetsi hloupost, tak si rikam, ze by to lide napr. na nejakou rozehru nebo pro zabavu vyuzili, aby je nekdo nezvany nerusil (imtimco jak svina, rozumis).

Diky za odpoved zabijaci ;-).

DiE.

Taky jsem nad tím přemýšlel. :-D Určitě je to dobrej nápad

Martin17CZ
17-07-15, 19:17
Hele super napad. Ja bych to urcite vyuzil.. :)

Hauss
17-07-15, 21:00
Zdar zabijaci..

Mam jen otazku a doufam, ze alespon objektivni.

Napadlo me, proc na rezervaci serveru najdu klasiku, knife, (pardon milovnici) blby Jail, tak proc nezkusit DeathMatch?
Podle me by na to nebyl spatny ohlas a byt uz se Vam to muze zdat jako sebevetsi hloupost, tak si rikam, ze by to lide napr. na nejakou rozehru nebo pro zabavu vyuzili, aby je nekdo nezvany nerusil (imtimco jak svina, rozumis).

Diky za odpoved zabijaci ;-).

DiE.

Proč na nějakou rozehru nebo pro zabavu ? Dit je to mod jako každý jiný..... (jestli mě chápeš co tím myslím.... napsal jsi to trochu špatně.)

DiEAcE
17-07-15, 22:32
Rozumim a vidím, že by o to z naší strany zájem byl.
Snad se na to podívá i někdo z vrchu, díky za odpovědi zabijáci.

matis
18-07-15, 07:16
A k comu by to bolo dobre? Ved mas az tri serveri s tymto modom na rozohru... ci sa akoze 10ti kamosi stretnete a date si DM? za 5 minut Vas to nebude bavit....to ti garantujem

Hauss
18-07-15, 10:29
A k comu by to bolo dobre? Ved mas az tri serveri s tymto modom na rozohru... ci sa akoze 10ti kamosi stretnete a date si DM? za 5 minut Vas to nebude bavit....to ti garantujem

Proč by je to nemělo bavit ? Pořád nějak nechápu co máte všichni proti DM .... Vysvětlí mi to někdo prosím ?

DiEAcE
18-07-15, 14:03
Abych byl presnejsi, mel jsem na mysli dm stylu FFA.

Dakota
18-07-15, 16:07
Choďte ven, venku je krásně, je léto, voda je teplá, k online hrám sedneme zase až budou dva stupně nad nulou.

Acid
18-07-15, 16:24
Choďte ven, venku je krásně, je léto, voda je teplá, k online hrám sedneme zase až budou dva stupně nad nulou.

Hezkej proslov, ale takhle by jsi mohl zavřít na léto všechny herní portály.

Martin17CZ
19-07-15, 01:22
Choďte ven, venku je krásně, je léto, voda je teplá, k online hrám sedneme zase až budou dva stupně nad nulou.

Rano v 11 vstanu najim se, neco malo udelam a pak du s kamosema k vode, vecer pridu. Divku nemam takze tezko najdu neco lepsiho nez hrani her.. :) :P

matis
19-07-15, 08:32
Proč by je to nemělo bavit ? Pořád nějak nechápu co máte všichni proti DM .... Vysvětlí mi to někdo prosím ?

no proti DM nema nikto nic, ale stale si nevysvetlil naco by bolo dobre davat dm na rezervaci, ked mas tri serveri s tymto modom

DiEAcE
19-07-15, 10:26
no proti DM nema nikto nic, ale stale si nevysvetlil naco by bolo dobre davat dm na rezervaci, ked mas tri serveri s tymto modom

Me to jen tak napadlo, pokud by lide chteli hrat sami se svymi kamarady.

Klidne se na to muzem vykaslat, byl to jen navrh ;-).

matis
19-07-15, 20:17
Me to jen tak napadlo, pokud by lide chteli hrat sami se svymi kamarady.

Klidne se na to muzem vykaslat, byl to jen navrh ;-).

Pozri ja som chcel najst spolocnu cestu, ale hned sa nemusis urazat...ja sa ti snazim naznacit, ze na dm potrebujes viac ludi ako na cw, aby vas to bavilo...tak preto je lepsi swerver, kde tych ludi mas....

Acid
19-07-15, 21:32
Pozri ja som chcel najst spolocnu cestu, ale hned sa nemusis urazat...ja sa ti snazim naznacit, ze na dm potrebujes viac ludi ako na cw, aby vas to bavilo...tak preto je lepsi swerver, kde tych ludi mas....

Právě proto, co normálně na pubu potkáváš asi moc potkávat dál nechceš a chceš si zahrát DM s lidma, o který tam zájem máš. :)

DiEAcE
20-07-15, 00:30
Pozri ja som chcel najst spolocnu cestu, ale hned sa nemusis urazat...ja sa ti snazim naznacit, ze na dm potrebujes viac ludi ako na cw, aby vas to bavilo...tak preto je lepsi swerver, kde tych ludi mas....

Já nejsu uražený, není to pro mě životně duležité :-)

Piplap Kaufland
20-07-15, 10:53
no proti DM nema nikto nic, ale stale si nevysvetlil naco by bolo dobre davat dm na rezervaci, ked mas tri serveri s tymto modom

Ale na všech třech serverech jsou zakempený kokoti a nebo vyjebanci co běhaj jak pičusové po mapě s Augem nebo jinym shitem, já když jsem se chtěl rozehrát a šel na dm ffa nebo jiný dm, tak jsem akorát odešel nasranej že tam hráli kokoti co nic netrefili, ale vzali Aug nebo jinej shit, drželi jak vyjebanci. A myslim že v 10ti normálních lidech by se dalo uplně v pohodě rozehrát, ikdyž 1.6 už nějakej čas nehraju, tak chápu ty lidi co chtěj rezervovanej dm.

e: kubelásku táhni prosim

matis
20-07-15, 12:15
zklidni se ty demente

jinak napad dobry, nechápu proc by to nemohlo byt. Nebo by mohl bejt na normálním serveru mód dm, zapinal by se třeba misto warmupu před gatherem, nebo jen tak.

to uz je inteligenty napad....toto sa mi pozdava

Bager258
20-07-15, 19:25
súhlkas, kludne to dajte a s tým warmupom je to good napad

Kotel
21-07-15, 08:01
Na normální server nejde dát dm, protože se nedá vypnout.

DiEAcE
21-07-15, 10:11
Na normální server nejde dát dm, protože se nedá vypnout.


Nad tim jsem pred napsanim zde taktez uvazoval, ale rekl jsem si, ze neexistuje zadna vec, co by nas tatka nezvlad ;-).

Piplap Kaufland
23-07-15, 18:34
zklidni se ty demente

jinak napad dobry, nechápu proc by to nemohlo byt. Nebo by mohl bejt na normálním serveru mód dm, zapinal by se třeba misto warmupu před gatherem, nebo jen tak.

Mě tu nic nedrží, a nevidím duvod proč to sem upřímně nenapsat, co si o tom myslim, jestli mi tu daj modové ban tak to mám nějak jedno stejně 1.6 nehraju aktivně už pul roku. Ale jestli budou nějaký návrhy rozumný jako tento, tak přijdu a podpořim. Jelikož si myslim že dm hrát s kámošema je zábava, než abys měl nervy na publicu kdy párek běhá s augem.

Hauss
24-07-15, 13:16
Pokud tě dávají lidi s AUG a ještě tě to vytáčí tak je chyba jak ve skillu, tak v mentalitě hráče, ahoj.

Souhlasím.