PDA

Zobrazit normální verzi : AB - Classic - eran



Killer Bee
18-07-15, 23:39
Hráč : eran VALVE_0:0:325938087 185.52.172.14 nelze zjistit
Důvod : AB
Demo : http://csko.cz/dema?UPD=am41dCDU


Popis : Takže vyčasovaní mi nefunguje na steamu takže je potřeba koukat to demo od začátku do konce.
AB moc není poznat na něm ale v nějakých momentech ho zapne (cukne mu to náhodně na hlavu - poznám můj kámoš na jiném portálu používá Cheaty ... a vím jak funguje přesně AB, Wh apod. já cheaty nepoužívám ani nechci) chce to někoho kdo má dobré oko a postřeh a hodně času aby se podíval pořádně na to demo. :) Podle mě je to AB 100%

Samco
19-07-15, 10:29
Za mňa clear. Demo je o ničom, minule som ti písal aby si si nechal zapnuté len čiary a prípadne boxy, avšak povedať si si zatiaľ nedal. :)

E: Keď spectuješ stlač R a už len povypínaj to čo máš.

E2: Niekto to možno posúdi inak, ja som tam cukanie neregistroval, možné to je aj tým, že tie veci, ktoré si zabudol vypnúť mi tam zavadzajú. Jedine že by si to vyčasoval, ešte raz by som sa detailne na tie časy pozrel. Avšak ževraj ti to nejde, tak treba počkať na vyjadrenie niekoho iného.

Killer Bee
19-07-15, 11:26
Já vím hledal jsem kde vypnout ostatní aby zůstali jenom ty čáry :/ ale tak nenašel jsem jestli víš tam bys mohl napsat.Jestli clear ... tak jak vysvětlit některé cukáni na hlavy jako při zapnutí AB ? ._.

Britny
19-07-15, 11:30
esp se zapne pomocí klávesy R - tam kde máš teda nabíjení, nebo když napíšeš do konzole esp_menu .. Demo ještě mrknu a editnu

E: Se mi to demo místama laguje, ale jako ab mi to nepřijde.

Jinak pokud máš pod R nabíjení, tak tam bude aji esp, já mám nabíjení třeba na tlačítku kolečku u myšky :D takže tam mám i esp :))

Killer Bee
19-07-15, 11:42
Ok díky tu funkci klávesy "R" jsem nevěděl díky. Pro příště budu vědět. :)

E : Hned na začátku předtím než začne střílet jak šel na bedny a pak dolu tak mu to cuklo hned na hlavu nějakého protivníka (zelená čára) na hlavu AB je podle mě 100%

E:2 Mohl by se na to podívat i nějaký jiný admin a říct názor ale chce to pořádně koukat.

matis
28-07-15, 19:50
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=151878