PDA

Zobrazit normální verzi : Csko padá do lišty (1.6)



svat
20-07-15, 21:06
Ahojte, potřeboval bych poradit, přes psaní se mi to špatně vysvětluje.. Ale zkusím to. Když najedu do cska, dám si libovolný server (třeba Aim), hraju 3 minuty, a csko mi spadne do lišty, pak ho zase nahodím a zase mi spadne do lišty, nevíte čím to může být? :)

Děkuju předem za odpověďi

By : Tvuj Otec. (non steam)

Hauss
20-07-15, 22:27
Vím že tohle se řešilo u spousty her.Většinou za to mohl proces v pc kterej dělal neplechu.Zkus hledat na netu něco by jsi měl najít.

Martin17CZ
21-07-15, 01:25
Čus, já to měl taky tak, jak říkal hauss ano zapříčinil to nějaký zajeba*ý proces co se ti pořád s*re na pozadí :D Nemáš jen tak náhodou dálkový wi-fi příjmač na USB? já to měl díky tomu že mi pořád oznamoval stav sítě. Potom AVG se hodně s*re a někdo to má i z facebooku že mu nekdo píše a vždy ho to hodí na pozadí..

svat
21-07-15, 15:49
Ahoj, No mám WiFi na usb no :/ Ale dříve mi to nedělalo, hrál jsem normalně.. :(

Killer Bee
21-07-15, 19:59
Ten samý problém mám i Já na steamu i když mi to nikdy nedělalo Wifi nepoužívám.

Hauss
23-07-15, 18:09
aj ja mam tento problem na všetkych hrach..

Můžu mít otázku ? A to stím normálně hraješ ? To ti to nevadí ? Jak často ti to dělá? Že mě by to celkem štvalo a kazilo by mi to dojem ze hry...

Martin17CZ
25-07-15, 14:01
Hausy kazdy 2-3 minuty. Mival jsem to take. Prosim hrace at mi zasle video na kterem mu to pada. Uz je to dlouho co jsem to mel takze si nepamaruji presny postup opravy.

Bee
25-07-15, 21:40
Zkoušl jsi jestli to není bind na nějakou klávesu ? Když jí zmáčkneš tak že ti to schodí csko na plochu ? Jinak bych to viděl asi na přeinstalaci 1.6.

Scarefact
26-07-15, 14:50
Čus, tohle by snad mohlo vyřešit tvůj problém. Jedná se tam o TP-link, který to způsobuje. Zakaž ho a mělo by ti to přestat padat do lišty. http://goo.gl/VjzMNc

Martin17CZ
28-07-15, 13:30
Čus, tohle by snad mohlo vyřešit tvůj problém. Jedná se tam o TP-link, který to způsobuje. Zakaž ho a mělo by ti to přestat padat do lišty. http://goo.gl/VjzMNc

PRESNE TAK. Tp link.. nemaj tam dodelanou instalaci. Opravit to jde jen kdyz zmacknes krizek a na neco se te to zepta tak dej dont ask me. Pak to znova odklikni a bude to slapat. Me to pomohlo.