PDA

Zobrazit normální verzi : Návrat ?



FreeShotCZ
21-07-15, 01:06
Zdravím, z mé zvyklosti spíše "Bonjour".
Mám otázku na Vás všechny, co jste hráli, hrajete, nebo budete hrát tento mód.
Má vůbec cenu, abych se vrátil zpět na tyto servery. Konkrétně i na Kotelnu samotnou ?

Acid
21-07-15, 01:37
Zdravím, z mé zvyklosti spíše "Bonjour".
Mám otázku na Vás všechny, co jste hráli, hrajete, nebo budete hrát tento mód.
Má vůbec cenu, abych se vrátil zpět na tyto servery. Konkrétně i na Kotelnu samotnou ?

Za 1.) Vůbec netuším, kdo jsi.
Za 2.) Proč ne?

Martin17CZ
21-07-15, 01:41
Zdravím, z mé zvyklosti spíše "Bonjour".
Mám otázku na Vás všechny, co jste hráli, hrajete, nebo budete hrát tento mód.
Má vůbec cenu, abych se vrátil zpět na tyto servery. Konkrétně i na Kotelnu samotnou ?

Jakože WTF ??
Proč by to nemělo cenu? :) Zkus zda Tě to bude bavit a usud´ jestli za to ten čas stojí... Já myslim že to za to kurwa stojí!:) :P
Nechápu jak by náš z většiny debilní názor tvoje umínění ovlivnil :D

Bastien
21-07-15, 09:34
Má to cenu :cool: Kdyby jste dneska večer hráli na serveru(ve 0:23) hrála se Paradise a bugovali jsme loď "DDDDDDDD jste to měli vidět
Jen tam nesmí být kidi(co dávaji FK FK FK MFK),lidi co nemaj mik a pak to jde :cool:

Latins
21-07-15, 11:23
Já jsem tomu dal taky šanci na začátku prázdnin a ještě tu stále jsem...Zvykneš si :)

KeYo
21-07-15, 11:24
Já jsem tomu dal taky šanci na začátku prázdnin a ještě tu stále jsem...Zvykneš si :)

na co si ma zvykat?

Volume
21-07-15, 11:30
touchdown

Klimax
21-07-15, 11:46
What? Ako sam sa nevies rozhodnut?

Martin17CZ
21-07-15, 11:53
..Da se rict ze toto je zbytecne tema...

Latins
21-07-15, 12:23
na co si ma zvykat?

Když hraješ od dob, kdy byly ještě Jailbreak a Jailbreak 2, kdy komunita byla hlavně se bavit...Dneska vidím, jak se tam každý fraguje co může, děti u CT, co ani pořádně neví, co dají (Ano, já jsem taky začínal ve 14, neuměl jsem mluvit a pořádně vyslovovat, ale díky tomu jsem se to naučil, že byla dobrá komunita), je toho dost až přílíš...

KeYo
21-07-15, 12:26
Když hraješ od dob, kdy byly ještě Jailbreak a Jailbreak 2, kdy komunita byla hlavně se bavit...Dneska vidím, jak se tam každý fraguje co může, děti u CT, co ani pořádně neví, co dají (Ano, já jsem taky začínal ve 14, neuměl jsem mluvit a pořádně vyslovovat, ale díky tomu jsem se to naučil, že byla dobrá komunita), je toho dost až přílíš...

tak ono to nikdy nebude ako predtym.. predtym deti csko nepoznali.. nemali dovolene tolko internetu ako teraz.. proste.. teraz je internetova doba a deticky sa dotrepu vsade

Latins
21-07-15, 12:33
tak ono to nikdy nebude ako predtym.. predtym deti csko nepoznali.. nemali dovolene tolko internetu ako teraz.. proste.. teraz je internetova doba a deticky sa dotrepu vsade

+jim chybí respekt, vidím to všude kolem sebe, ted nemají děti ani ten blbý respekt k starším a k chytřejším, prostě je taková doba

Acid
21-07-15, 12:37
+jim chybí respekt, vidím to všude kolem sebe, ted nemají děti ani ten blbý respekt k starším a k chytřejším, prostě je taková doba

Taky na to doplatí

pweredbytvaroh
21-07-15, 12:40
Taky na to doplatí

Upečeme a sníme je.

Acid
21-07-15, 12:47
Upečeme a sníme je.

Pak mi napiš, jaký ingredience jsi kdyžtak přidal.

Hauss
21-07-15, 14:22
Ne všichni jsou takový... párkrát sem u ct viděl nějakýho normalního kluka mohlo mu bejt tak 13,14 a simonoval v klidu.Bohužel většinou tam je nějakej mamrd no...

Nakladana Okurka
21-07-15, 19:30
Když se sejdou lidí, je to fajnoveee. Některé děti na JB ale dokáže simonovat lépe jak dospělí frajer.

Latins
21-07-15, 20:32
To je sice pěkné, ale řekni mi, z kolika případů se to tak stane? 1 člověk ze 100? Neříkám, že dětska jsou hrozné, tvoří minimálně 50% komunity, ale respekt by mohli mít :)

Nakladana Okurka
22-07-15, 08:30
To je sice pěkné, ale řekni mi, z kolika případů se to tak stane? 1 člověk ze 100? Neříkám, že dětska jsou hrozné, tvoří minimálně 50% komunity, ale respekt by mohli mít :)

Komunita na JB je z dobrejch 80ti % pod patnáct let. Děti teď už nemají respect ani na ulici, natož v online hře.

Nixvan
22-07-15, 09:04
Pod kolik let berete, že je dotyčný kid? Někdy má někdo mozek ve 12, ale jak již tu někdo napsal tak je to 1 člověk ze 100 například jak jsem včera viděl když jsem byl u CT a 12 letý dítě mi tam začlo nadávat ať si zavřu hubu a takový sračky, nadával nám tam do zmrdů, dokud nepřižel Fizzy tak se neuklidnil.

Latins
22-07-15, 10:39
Do kolika? Tam není přesná hranice...Když chytneš rozum, tak ti nikdo nebude nadávat, že si kid a že by si měl vypadnout u CT...Když se to naučíš a trochu ti to myslí + si kreativní a nejsi znudění, tak v klidu, takových lidí je málo...

+ Ano, Okurko, všímám si toho kolem sebe pořád, je to občas, jak rád říkám, na facku.

Piplap Kaufland
23-07-15, 23:23
Popravde, ser na to jdi hrat go. Ja jsem se kvuli jb komunite celkem dost zmenil, driv jsem byl nekonfliktni, ted spis vsechno vyprovokuju ja, kvuli tomu ze se k tomu cloveku musim chovat hnusne, protoze te ignorujou, obzvlast 12ti lety idioti co cumej na fattypilowa. Jestli prejded na 1.6, tak byt tebou si vyberu aim, jb uz neni co byvalo... Na vanoce jsme se pozdravili, poprali, zasmali, zabavili jsme se vselijakejma hrama, ale dneska.. A to I normalne jsme to delali takhle, kdyz clovek mel narozeniny a dal o sobe vedet tak jsme mu poprali, dneska ti 10ti letej kkt rekne at te prejede vlak, pulka kola v boxu, fk, neumi si simon ohlidat ct, simon dava fk... Uz to nikdy nebude jako driv, JB 3 starsi komunita byla nejlepsi, a nejminproblemova ze jsme se sesli vzdycky lidi jako Pat, tehdy normalni kubelas, baxly, adio, metalica, lolinka, britny, lucy, lukos, wau, okurka, sobota, volume, safe.config a dalsi... akorat je tu jedna vec, I ty ovlivnili ti kidi, vlastne ovlivnili celou jb komunitu,driv jsi prisel v pohode, a odchazel jsi v jeste vetsi pohode kvuli tomu jak jsme se k some chovali. Dneska prijdes nasranej protoze vis co te ceka, a odejdes nasranej jeste vic nez si prisel protoze celou mapu stravis v boxu, a simon dava jen prikazy...

UNHCZ
24-07-15, 06:43
Mezi tu starou komunitu patri asi z tech tvych vypsanych jen lucy, britny a zapat1 Volume. Kauflande, ty si zazil tu eru po te zlate ere, ktera odprchala s takovyma lidma jako je Kuzlison a Prasacko :D Ja hral JB skoro 4 roky, i kdyz si me pamatujou jen tz posledni tri. Tvuj post me pobavil, diky za vzruseni zde na Ukrajine :]

pweredbytvaroh
24-07-15, 09:44
Popravde, ser na to jdi hrat go. Ja jsem se kvuli jb komunite celkem dost zmenil, driv jsem byl nekonfliktni, ted spis vsechno vyprovokuju ja, kvuli tomu ze se k tomu cloveku musim chovat hnusne, protoze te ignorujou, obzvlast 12ti lety idioti co cumej na fattypilowa. Jestli prejded na 1.6, tak byt tebou si vyberu aim, jb uz neni co byvalo... Na vanoce jsme se pozdravili, poprali, zasmali, zabavili jsme se vselijakejma hrama, ale dneska.. A to I normalne jsme to delali takhle, kdyz clovek mel narozeniny a dal o sobe vedet tak jsme mu poprali, dneska ti 10ti letej kkt rekne at te prejede vlak, pulka kola v boxu, fk, neumi si simon ohlidat ct, simon dava fk... Uz to nikdy nebude jako driv, JB 3 starsi komunita byla nejlepsi, a nejminproblemova ze jsme se sesli vzdycky lidi jako Pat, tehdy normalni kubelas, baxly, adio, metalica, lolinka, britny, lucy, lukos, wau, okurka, sobota, volume, safe.config a dalsi... akorat je tu jedna vec, I ty ovlivnili ti kidi, vlastne ovlivnili celou jb komunitu,driv jsi prisel v pohode, a odchazel jsi v jeste vetsi pohode kvuli tomu jak jsme se k some chovali. Dneska prijdes nasranej protoze vis co te ceka, a odejdes nasranej jeste vic nez si prisel protoze celou mapu stravis v boxu, a simon dava jen prikazy...



Ale na všech třech serverech jsou zakempený kokoti a nebo vyjebanci co běhaj jak pičusové po mapě s Augem nebo jinym shitem, já když jsem se chtěl rozehrát a šel na dm ffa nebo jiný dm, tak jsem akorát odešel nasranej že tam hráli kokoti co nic netrefili, ale vzali Aug nebo jinej shit, drželi jak vyjebanci. A myslim že v 10ti normálních lidech by se dalo uplně v pohodě rozehrát, ikdyž 1.6 už nějakej čas nehraju, tak chápu ty lidi co chtěj rezervovanej dm.

Podle tebe tedy na dm hrají "zakempený kokoti a nebo vyjebanci co běhaj jak pičusové" a na jb "12ti lety idioti co cumej na fattypilowa". Už jen dle volených slov usuzuji, že se ti rozum vyhýbá velkým, sakra velkým obloukem a inteligencí zapadáš asi tak pod ty "12ti lety idioty".

UNHCZ
24-07-15, 09:46
Twarohu nech ho, at se jeste nevrati....

kono159
24-07-15, 09:47
kuzli odisiel, lebo mu kdosi slubil prava na inom portale, tusim tam aj adminoval
priliv deti nastal v prazdninach 2013, nikto nemohol nic spravit a teraz to je na JB tak jak to je